Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: a boľševizmus musí byť zničený!!!
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
16.12.2015 12:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

samotní bývalí členovia   samotní bývalí členovia

sas hovoria, že sulík a spol. vypustili fica z opozície. aj so štipľavým hodnotením, za ktoré, ak by som ich odcitoval, by ma vymazali. . ale teraz k autorke. . to "milý" mi znie príliš falošne, v oslovení poslanca, ktorému ľiberáľňa úderka a tiež mnohí poslanci za sas nevedia prísť na meno. . ja preto nebudem farizej, tak oslovím poslankyňu takto: titl. nicholsonová, poslankyňa nr sr za sas. váš článok nie je ani odborný, ani filozofický, ani štátnický. je to článok kde okrem emocionálneho pohľadu neponúkate nič. takých článkov je na nete habadej. (netvrdím, že ste opisovali.) neviem či ma znovu a zas nevymažú pre názor, ako to tu je bežné, no napíšem to znova. tzv. interrupcia by sa mala nazývať pravým menom. a to, vražda nenarodeného človeka. to, že do 12. týždňa po počatí je možné beztrestne zničiť život človiečika, a nenazvať to vraždou, ale prerušením tehotenstva, samé o sebe hovorí o stave spoločnosti v ktorej žijeme. o "hodnotách" ktoré sa v spoločnosti presadzujú. samozrejme na základe týchto "hodnôt" ako spoločnosť začíname kolabovať, lebo demografia nie je politicky korektná a zvysoka kašle za choré videnie sveta, choré zákony a chorú terminológiu. to isté je aj tzv. umelé oplodnenie, kde ide o eugeniku v sofistikovanejšej podobe. tiež niekto rozhoduje o tom, kto má právo na život a kto nie. síce nie v pokročilejšom štádiu života, ale v počiatočnom. v neposlednom rade ide aj o morálny hazard, keď takéto deti zistia že sa nenarodili z lásky, ale zo skúmavky. k tomu všetkému by sa mali vyjadriť múdri ľudia. ak sa však ozvú, sú politicky korektne zničení, alebo vymazaní. . čo sa týka samotných trestov, tak ako je uvedené v návrhu, sú to podľa mňa vysoko prehnané tresty. aj keď ide stále o ľudskú bytosť, ktorá sa nivočí. myslím, že aj pravdivé pomenovanie týchto skutkov je dostatočným trestom. samozrejme pri recidíve by bolo možné uvažovať aj o väznení. tých, čo to vykonávajú, nie tých žien, ktoré sa dostali do situácie svojim nedomysleným konaním. . prajem vám pekný deň.
16.12.2015 9:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

neprajem ti,   neprajem ti,

aby tvojich fotrovcov, starých fotrovcov, tetky, strýkov a neviem koho z rodiny, ku komu máš aký taký ľudský vzťah, lebo k ostatným ho zjavne nemáš, zrazila električka na prechode. oni boli celý život zvyknutí mať na prechode prednosť. o takomto idiotskom zákone ani nepočuli, čo schválila tá banda. a tým zrušila humánne opatrenie, keď človek je viac ako stroj a nadiktovala idiotské opatrenie ktoré sa nikomu, kto si vidí aspoň na krok pred seba nemôže páčiť. . čo sa týka tvojich "argumentov" že kde inde robia to, či ono inak, tak napr. v idonézii je jednou z najväčších pochúťok ľudský výkal upečený v akomsi liste o veľkosti a tvare nášho lopúcha. tak, dobrú chuť. .
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

to bol iba prvý krok.   to bol iba prvý krok.

teraz, po schválení zmeny ústavy spolu s tzv. maďarmi z toho môže byť aj druhý krok. porušenie občianskych práv na slobodu, vo vymyslenom "teroristickom" zatknutí, na 7 dní. bez jediného relevantného dôkazu.
 
mínus indicator plus

dúfam, že to prezident   dúfam, že to prezident

podpíše. aby sa tento podľa slotu národ ktorému ani kladivom do hlavy nič nepomôže, konečne prebral do reality a poslal smer na smetisko dejín.
 
mínus indicator plus

toto, čo si napísal   toto, čo si napísal

je lož od jakobínskych čias. to po prvé. po druhé, z kostolov sa nevyháňa. to sa vyháňa zo straníckych schôdzí boľševického=ľiberáľňeho razenia. . čo sa týka tzv. interrupcií, tak tie popierajú základné ľudské právo a to je právo na život. konkrétne bod 3 tejto deklarácie, kde je napísané:"Každý má právo na život, slobodu a osobnú bezpečnosť. http://www.dostojnost.eu/Vseob... . o žiadnom "práve" na tzv. registrované partnerstvo sa tam nič nepíše. . je symptomatické, že žiaden boľševický režim ani pohrobkovia takéhoto režimu túto deklaráciu, ktorej výročie si dnes pripomíname neratifikovali a neuznávajú ju.
 
mínus indicator plus

takže počiatek   takže počiatek

zlikvidoval súkromníkovi konkurenciu. ó aké sociálne. :-) ozaj, aká býva odmena za takúto sociálnosť? .
 
mínus indicator plus

súdruchovia to predsa   súdruchovia to predsa

napísali jasne. "ľudia si zaslúžia istoty". istotu suchého chleba a vody z potoku pod mostom aj s mostom aj hnidom. alebo istoty pravidelnej stravy a strechy nad hlavou na 7 dní. v base.
 
mínus indicator plus

na bugára   na bugára

prosto čosi majú.
 
mínus indicator plus

ďakujem za reakciu.   ďakujem za reakciu.

takže do roka, a do dňa? snáď sa to podarí. :-) . ale, mám ešte jednu pripomienku. pán primátor, nezabúdajte, že kapitál (aj keď sa v tomto prípade myslí na spotrebu) prichádza na kolesách. od dôb, keď bohatí sadli do kočov. ak obmedzíte jazdu, či dokonca vylúčite autá ako na hviezdoslavovej, skapú tak obchody, reštaurácie, ako i centrum. už to rozhodnutie o umiestnení arény na hranicu starého mesta, čo samozrejme nie je vaše rozhodnutie, ale je to teraz aj váš problém, je neuveriteľne zlé rozhodnutie, ktoré aj pravdepodobne zabije celé centrum, lebo kde sa nedá dostať autom, tam kapitál prosto nepríde v takom množstve, aby bola prosperita. táto bezprostredná kolízia obchodníkov a trafikantov s arénou, (ale aj nákupnými centrami na okraji trnavy) kde sa dá prísť autom a zaparkovať, v takej tesnej blízkosti s konkurenciou, kde to možné nie je, je ťažkou, ak nie smrteľnou ranou pre spomenutých. následne pre mesto. je na vás, či prispejete k pádu centra, alebo tento trend zvrátite, ak je to ešte možné. prajem veľa triezvych rozhodnutí.
 
mínus indicator plus

pán primátor,   pán primátor,

ten bicykel po dedovi bol nejaký terénny? s odpruženými vidlicami? alebo aspoň s riadne odpruženou sedankou? . tento týždeň som bol v trnave. našťastie som mal na svojom šporťáku zimné gumy. inak by som si na halenárskej vytriasol aj dušu... pán primátor, pred rokom tá cesta bola hanbou trnavy. a je ňou aj dnes. čo s tým mienite konečne urobiť? zatiaľ len konštatujem: "od voléb prešól rok a s cestu starosta nenarobil nyšt!"
 
mínus indicator plus

pravda   pravda

bolí. ale, lieči. pekný deň: :-) .
 
mínus indicator plus

ten súmračnícky troll   ten súmračnícky troll

iba predvádza šéfovu rétoriku. "nachytá" oponenta na chybnom vyjadrení o nepodstatnej veci, ktorá nie len, že nikomu neuškodila, nieto, že by uškodila nezvratne, s jedným cieľom. tým je, udržať pri válove: vlastnú hlavu, permanentného luhára kokakoly užívača výhod alobalového ekvilibristu, nadávača do prostitútok, hadov a hyen likvidátora strednej vrstvy zadĺžovača národa, ľudu a proletariátu devastátora podnikateľského prostredia znižovača zdravotnej starostlivosti degradátota vzdelanosti antihospodára štátneho rozpočtu .
 
mínus indicator plus

je to   je to

boľševik. neblahej pamäti šéf boľševikov g.twald vyhlásil. sociálny demokrat je nedozretý boľševik. neviem, či ste si všimli, ale, sociálno demokratická oranžová farba sa zmenila na červenú, boľševickú farbu. už dozreli.
 
mínus indicator plus

niekt   niekt

tu je dôkaz (nadpis si presne nepamätám, neskopíroval som si ho tak len lovím v pamäti) niekto (nejaký zver) ti asi ublížil... . tak na dva roky a potom to skončí. asi ťa inšpirovali nejaké programy, ktoré sú limitované časom a potom expirujú . ale v reáli je to trochu inak, chlapče. najprv sa počas prvých dvoch rokov zlikviduje opozícia a potom sa urobia predčasné voľby. v nich už nebude kandidovať opozícia, ale tzv. národný front, kde všetky strany uznajú vedúcu úlohu strany smer. potom ten dátum zmizne aj z ústavy. ja viem, že keď si sa učil pascal, unix, javasript, visual basic, či čo, tak ti ako užitočnému idiotovi, prosto o histórii, koštitúcii, či parlamentalizme nič neprezradili. a ty, "hviezda" sa venuješ svojim úlohám postavených na akomsi zdrojáku akéhosi rýchleho idiota si myslíš, že keď vieš naprogramovať nejakú časť aplikácie, tak rozumieš svetu... :-) ale, nič v zlom. neber to osobne. žiaľ, tento idiotský režim, v ktorom je ústavné (cenzor, však ty vieš čo) nenarodených, je tak zákerný, že si si to ani neuvedomil. . pekný večer. . . čitateľ si urobí názor sám. brigádnik nedokázal reagovať, tak ma práskol užitočnému idiotovi. .
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

1 >

Najčítanejšie na SME