Streda, 29. január, 2020 | Meniny má Gašpar

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Norox.
1 >
mínus indicator plus

 

Nakoľko 45 % Slovákov chce voliť komunistických pohrobkov z KSSmer, nezaslúžime si absolútne nič. Akurát tak lopatu do ruky a mozole.
Reakcia k téme: Shooty
18.11.2011 0:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ivetu Radičovú volili inteligentní a slušní ľudia. Ten zaostalý zvyšok Slovenska volí komunistický hnoj KSSmer a Ivana Googloviča Alzheimeriča.
Reakcia k téme: Shooty
18.11.2011 0:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Dôležité je, aby zostalo miesto v Leopoldove aj pre hranatého Vibrátora... ;-)
 
mínus indicator plus

Načo prasaťu perly hádzať?   Načo prasaťu perly hádzať?

Pôvodne som ti napísal serióznu odpoveď, ale nakoniec som to vymazal a pošlem ti iba toto: To nič, ešte narastieš a potom pochopíš... ;-)
Reakcia k téme: Shooty
12.11.2011 23:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Iba hlupák dlhy rieši dlhmi   Iba hlupák dlhy rieši dlhmi

Sulíkov "populizmus" vymyslel jeden veľký malý intrigán Miky. Niektorí bezmozgovci po ňom tento nezmysel papagájujú, ale ani sami nevedia, čo tliapu. Sulík jasne hovorí, že dlhy sa nedajú riešiť ďalšími dlhmi. Ak je toto populizmus, tak ti blahoželám. :-D To nie je nijaký populizmus, to je racionálny prístup. Všetky kecy ohľadne nových dlhov adresuj súdruhovi Ficovi, alebo nejakému inému zadlžovačovi. A keď nebudeš stíhať platiť hypotéku, požiadaj suseda, aby si na splatenie tvojej hypotéky zobral aj on nejaké dlhy. A všetkých, ktorí si pritom budú klopkať na čelo označ za populistov. :-D
Reakcia k téme: Shooty
12.11.2011 20:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Volím Sulíka   Volím Sulíka

Prestal som čítať tzv. Pravdu, keď ju ovládla boľševická čvarga z KSSmer. Možno prestanem čítať aj sme.sk, keď teraz tak nezakryte drukujú SDKÚ. Nad Tatrou sa blýska, hromy divo bijú... Ale blýska sa na zmenu na strane lídra opozície. A tým bude SaS. Pravicový volič nebude ako volič Fica, ktorému možno naservírovať čokoľvek a on to vďačne spapká. Ja nebudem papkať názorové obraty SDKÚ o 180 stupňov, ani nebudem papkať propagandu a otvorené klamstvá o euroválove.
Reakcia k téme: Shooty
12.11.2011 9:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Iba zlodej vidí všade zlodeja...
 
mínus indicator plus

 

Toje typický volič Fica: je hrdý na to, keď môže v robote okrádať svojho zamestnávateľa. On si takto predstavuje svoju účasť na boji proti svetovému kapitalizmu. Bojuje za socializmus, predstupeň komunizmu. Tam každý bude pracovať najviac, ako môže a každý si zo spoločného zoberie iba to nevyhnutné, čo bude potrebovať. Všetci sa budú mať radi, všetci sa budú iba usmievať a nikto už nebude nikomu vyplazovať jazyk a ani nikto nikomu neukradne žuvačku a dokonca ani cukríček. :-D
09.11.2011 18:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Gašparovič žiaľbohu a možno chvalabohu , že žiaľbohu z titulu prezidenta hlavy štátu chráni Ficov tajomný Hlas zo všetkých síl. Ej, ale sú doliapaní z toho nového prokurátora! :-)) Normálne sa na neho teším, keď vidím komunistov, ako sa trasú od strachu. Robko, už to prichádza, už to bude... :-))
 
mínus indicator plus

 

Nový generálny prokurátor musí byť blokovaný komunistami čo najdlhšie sa dá, lebo hrozí istému Hlasovi, že ten jeho Hlas bude preverený a Hlaso skončí v base.
Reakcia k téme: Shooty
08.11.2011 22:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Áno, KSS ešte existuje. Jej právny a aj ideologický nástupca je Smer-SD.
07.11.2011 0:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ak sa idú vyšetrovať zločiny komunistov, tak ma poteší, ak zabásnu Hlas, ktorý sa nepodobá na nijaký Hlas.
07.11.2011 0:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Objavil si chýbajúce písmeno. Blahoželám Ti. A k tomuto veľkému osobnému úspechu si dospel celkom sám?
Reakcia k téme: Shooty
06.11.2011 1:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

stručne   stručne

komunistický sabotér
 
mínus indicator plus

Veľké pravdy   Veľké pravdy

1. Členovia SNS sú kaviarenskí intelektuáli 2. Róbert Fico je slušný, charakterný a dobrý človek, ktorý by nikdy nič neukradol. 3. Mečiar odišiel iba s Korzičkou a jeho žena dokáže geniálne investovať a znásobovať majetok 4. Matovič nerád vystupuje v médiách 5. KDH nechce ísť do vlády s Ficom 6. Gašparovič je známy rečník, počítačový odborník a mysliteľ
Reakcia k téme: Shooty
05.11.2011 0:23 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Blahoželám všetkým voličom Fica. Tu máte svoje dielo...
Reakcia k téme: Harabin vypočúval sudcov
04.11.2011 0:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Fico ide Mečiarovou cestou   Fico ide Mečiarovou cestou

Som rád, že to pravici vychádza na repete. Ficovi sponzori sa teraz už naozaj nahnevajú a možno ho tak stisnú za tie oriešky, že u konečne prvýkrát v živote dodrží slovo a odíde z politiky za Mečiarom. Ale najkrajšie na všetkom je, že za HZDS odchádza do politickej minulosti Slopácka Národná Sranda. Potom, ako sa zistí, čí hlas sa podobá na tajomný hranatý hlas a potom, ako ten Hlaso skončí v base za zlodejiny, potom sa rozpadne aj KSSmer a konečne sa bude môcť na Slovensku začať budovať normálna politická scéna.
Reakcia k téme: Shooty
03.11.2011 2:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Prosím vás mohol by tu nejaký fanúšik zadlžovania a euroválovec zanadávať trochu na Sulíka? ;-)
 
mínus indicator plus

 

Môj kritický pohľad na súdnictvo má dve príčiny: Prvou je Heroín na čele nášho súdnictva a druhou je to, že snáď nie je skorumpovanejšia oblasť, ako je súdnictvo. Kto má prachy a známeho sudcu, môže všetko...
31.10.2011 0:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

KDH na pytačkách u KSSmer   KDH na pytačkách u KSSmer

Dúfam, že v tom ateliéri namaľujú akt Fica s Figeľom v náručí. Bude to určite hodnotné, dojemné a romantické dielo... ;-)
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME