Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Homer6223
1 >
mínus indicator plus

Tláchaniny   Tláchaniny

Každý podnikateľ sa snaží získať čo možno najlepšieho zamestnanca. Ak je potrebné, preplatí konkurenciu, aby ho získal. Keď je žena na pozíciu top vhodná, tak nikto nebude riskovať že o ňu príde kvôli pár ušetreným percentám. A ešte k rodovej rovnosti - tá zvyčajne končí v momente keď treba pokosiť, dať auto do servisu, presťahovať nábytok, namontovať luster a milión ďalších drobností.
 
mínus indicator plus

 

Vymazal ma admin, nie diskutujúci
 
mínus indicator plus

 

Sú v zásade dve základné skupiny. Jedna skupina sú tí ktorí si normálne žijú svoj život a riešia si svoje bežné problémy. A druhá, excentrici ako ty, ktorí si navlečú kikiriki latex trencle a robia divadielko na ulici, a každé uprdnutie považujú za útok na ich hnutie.
25.07.2020 13:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ja ti tvoju orientáciu neberem, maj rád koho len chceš. Hovorím čisto o pride, a to ti každý normálny gay povie, že je to cirkus, na ktorý by nešli.
25.07.2020 8:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Žurnalistika po slovensky. Podojiť otrepanú tému, šokovať triviálnosťami, a náslene mazať príspevky, ktoré sa do súčasnej superkorektnej doby nehodia. Pri článkoch o marginalizovanej menšine, radšej rovno blokujete diskusiu. Njn, nepríjmené vedomie, že slovákov by sme síce chceli moderných a rozhladených, ale v skutočnosti sme presne opačný.
 
mínus indicator plus

 

Je naozaj zvláštne že sa takýto ludia ozývajú, obzvlášť keď je známe čo výraz "oligarcha" znamená, a že tento výraz platí na jeho chlebodarcu. Bavíme sa o ľuďoch, ktorí nemajú žiadne fenomenálne podnikateľské schopnosti, ale proste v správny čas poznali správnych ludí a boli na správnom mieste. Zbohatli na privatizácií, na štátnych zákazkách, ktoré mali dohodnuté. S vlastnými hlavami by nikdy nič nevybudovali. Takže ja som s týmto cool, nech si nechá ten šadión, aj s tými prístavbami, ktoré si chce tiež nechať preplatiť, a ktoré sa k národnému štadiónu aj tak nehodia.
 
mínus indicator plus

 

Pride pochody sú iba verejne dostupná travesty show, ukázať sa a byť videný. Mám v rodine gaya, a len pri tom krúti očami, tiež nepozná nikoho kto by tam chodil.
24.07.2020 21:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

No len nepamatam kedy posledne zabitie bieleho alebo žltého feťaká viedlo k celosvetovým rabovačkám a tvorbe autonomnych zón a pod.
 
mínus indicator plus

 

Práve naopak. A čím je to iné? Má byť biely policajt potrestaný za ten incident? Rozhodne áno. Mať byť drogový díler a násilník velebený ako hrdina? Rozhodne nie.
 
mínus indicator plus

 

Toto celé už speje totálne do kanálu. Koľko mužov bolo zruinovaných len preto že niekto niečo vymyslel, vytrhol z kontextu, a médiá ho následne zlynčovali? Nejakým hmlistým svedectvom spred 20+ rokov. V tejto sranda dobe, kde máme už viac non-binárnych pohlaví, ako prstov na jednej ruke. Kde z násilníka, dílera a zločinca urobíme hrdinu, len preto že bol čierny. Dnes byť biely hetero muž je hádam defekt a predpoklad byť zavrhnutia hodným jedincom.
 
mínus indicator plus

 

Moje je zase astrofoto, preto chodím prevažne HAF/BAF, ak ho nezruší corona. Svet je malý, možno sme sa aj stretli.
 
mínus indicator plus

 

Chodievaš aj na HAF? Prípadne na iné workshopy/stretnutia?
 
mínus indicator plus

 

Iste, ak sa niekto vyžíva v nekočne dlhých bezobsažných scénach kde sa nič nedeje, tak to rozhodne boli skvelé filmy
 
mínus indicator plus

 

Odysea aj Interstellar mali jedno spoločné. Zbytočne dlhé, plné ničoho, preplácané sentimentálnym patosom, proste nuda. A celkovo je nezmysel stavať sci-fi filmy na dnešnom chápaní vedy, fyzikálnych zákonov atď. Už dávno sa špekuluje o alternatívnych technologiách ako napr. Alcubierrov pohon, ktorý by mal vedieť prekročiť rýchlosť svetla za pomoci ohybu časopriestoru. Aj astrofyzici túto teóriu považujú za možnú. Ďalej komunikácia na veľké vzdialenosti bez meškania - podľa kvantovej mechaniky je možné, zjednodušene povedané, jednou časticou zatriasť, a v rovnakom momente sa zatrasie iná, kvantovo previazaná častica, bez ohľadu na ich vzájomnú vzdialenosť. Pokiaľ sa budeme držať toho čo vieme, nikdy sa nikam nepohneme.
 
mínus indicator plus

 

Čo to tu plácate? Trojročné dieťa bez dozoru, wtf? A akože to čakáte v rezorte informácie o pohybe pedofilov? To tu zjavne tláchajú ludia čo nemajú deti.
 
mínus indicator plus

 

Nechať trojročné dieťa samo, a ísť sa nažrať. To sa potom človek ani nečuduje keď príde do UK a vidí tam rodičov vodiť deti na vodítku. Chorý národ.
 
mínus indicator plus

 

"Black rage is justified" To je ako ospravedlnenie za rabovanie a podpalovanie obchodov?
 
mínus indicator plus

 

Hlúpučká, skrachovalá, nezaujímavá a nemilovaná autorka. Takmer bulvárne drísty na úrovni Nového času. Tam patríš ty zbytočná nota.
11.05.2020 12:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Malý a stredný podnikateľ v tomto štáte je žial iba dojná krava, prípadne potencionálny daňový podvodník, a tak sa na neho aj hľadí. Už pred vyše mesiacom sa konali bombastické tlačovky s tým, ako promptne a bez okolkov bude štát podporovať podnikateľov postihnutých C-19 krízou. Z môjho okolia nepoznám nikoho, kto by dostal čo i len euro, či už na nájom, odvody, hocičo... Bolo by fajn keby médiá spravili reportáž o podpore podnikania vo vyspelých ekonomikách, napr. Nemecko. Myslím že by sme čumeli.
 

1 >

Najčítanejšie na SME