Streda, 16. október, 2019 | Meniny má Vladimíra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: fux0
1>
mínus indicator plus

 

Nikto nevie kde je break point, Nohavica to vysvetlil https://www.youtube.com/watch?...
 
mínus indicator plus

 

Navyše s neskutočne vypeckovanou hlasitosťou až to skresľuje zvuk, aspoň v mojom prehliadači. Vždy sa snažím vypnúť no nie vždy to funguje.
 
mínus indicator plus

 

Tam to bolo ale asi opačne, nad domami stavali mosty, tu stavali už pod existujúcim mostom. Majitelia domov asi neboli moc šťastní. Požiarna bezpečnosť S2 by aj mňa zaujímala, udusaná slama a hlinená omietka možno nehoria tak rýchlo a dobre, ale plast prepraviek na vonkajšej strane vzbĺkne ako fakľa.
 
mínus indicator plus

 

Čo si sťažuje? Veď on vy-hra-l
 
mínus indicator plus

 

Doplnte prosím fotografie volieb z Fekišoviec. Ďakujem.
 
mínus indicator plus

 

K Dankovmu výlevu by som mal len jednu otázku. Ako "urobil dve ministerky v tejto vláde", dlaňou alebo rovno päsťou? Vlastne to ani nechcem vedieť ako urobil tie dve dievčiny.
 
mínus indicator plus

Staviť   Staviť

na postup Čaputovej do druhého kola a následné víťazstvo Ševčoviča v 2. kole, ani by mi nebolo ľúto stratenej výhry pre prípadný zlý druhý tip :)
26.02.2019 23:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ani ja si nemyslím že mieri na poslanca, obzvlášť ak post primátora je o stupeň vyššie, len mi hlava neberie, prečo teda kandiduje aj za poslanca, keďže sa vyjadril že verí že sa mu podarí zvíťaziť v súboji o primátora.
 
mínus indicator plus

 

To nebol pokus ale otázka. Oči mi ešte stále slúžia https://www.bratislavskenoviny... Zaujíma pointa 2 kandidatúr.
 
mínus indicator plus

dve kandidatúry?   dve kandidatúry?

Otázka zo zvedavosti. Prečo kandidát na primátora, napr. Vallo kandiduje aj na poslanca v mestskom zastupiteľstve? Žeby to bola poistka ak neuspeje ako primátor, aspoň za poslanca ho prekrúžkujú? Alebo to má aj nejaký iný význam?
 
mínus indicator plus

 

Rešpekt k Vec-ovi, ešte by som možno čakal že sa Kemka pridá, no určite je to herec, ostatné "celebrity" bola asi strata času oslovovať.
 
mínus indicator plus

uchovanie a vydanie počítačových údajov   uchovanie a vydanie počítačových údajov

Bol to predom pripravený príkaz na uchovanie a vydanie počítačových údajov. Viac na https://www.investigace.cz/vyj...
 
mínus indicator plus

 

Zo začiatku som mu veril, potom prišlo pol na pol,následne plesové kecy druhý deň odvolané a nakoniec po voľbách odvolané to čo odvolal... Dobre že som mu ten hlas nedal.
 
mínus indicator plus

 

Čo mu namerali? 204cm? to je borec :D
 
mínus indicator plus

 

Ja by som 1. problém nazval ako nepozornosť (možno až príliš silné slovo je v nadpise drzosť) Stalo sa mi na oveľa dôležitejšom dokumente, že skomolili moje priezvisko v texte. Skúste ľudsky pochopiť, ma takýto list v PC a prepisuje len mená, automaticky to meno dá aj na obálku. Ťažko povedať, urobila chybu v strese, rýchlosti? Alebo zámerne, to nikto nevie. 2. problém s dvoma účtami, mohla byť pracovníčka aj opatrná čo by som sa nečudoval, v žiadosti bolo "V prípade problémov prevodu do zahraničia je možné usporené prostriedky zaslať i na I NA" čo by si kde kto mohol vysvetliť "AJ NA" trocha absurdné ale môže sa stať. Keď sa už chcem niekde sťažovať najskôr by som žaidosť napísal jednoznačne, asi bez toho "I NA" len s "NA"
 
mínus indicator plus

V ZA   V ZA

pokiaľ nejdú semafory, tak by asi ostali stáť aj vodiči zo Sasinkovej aj z ul. Kálov. Na Sasinkovej z ktorej máš dať prednosť všetkým je značka tvaru križovatky, ale z Kálov je len daj prednodnosť v jazde bez tvaru križovatky (aspoň podľa googu street). Zažil si tam niekedy keď vypadli semafory ako to vyzeralo?
 
mínus indicator plus

 

Všetko čo popisuješ chcem/nechcem aj ja. Tak aký je to typ?
 
mínus indicator plus

Tiež si myslím,   Tiež si myslím,

že primátorom by mal byť hlavne vinikajúci manažér čo nevylučuje, že by to mohol byť aj urbanista. Ideálny by bol manažér v tíme s dobrým radcom urbanistom. Prof. Kováč by bol dobrá voľba, ale vzhľadom na jeho pracovné vyťaženie to asi nieje reálne. Valo ako urbanista? To je napríklad ako pliesť si stomatológa s chirurgom, nechali by ste sa operovať zubárom?
 
mínus indicator plus

 

najlepšia správa dneška
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME