Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: diskutujem_teda_som
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

A aký názor má na to pán Ľubomír Želiezka ???
 
mínus indicator plus

 

Pán Ing.Pellegríni, už včera bolo neskoro odísť !!!
 
mínus indicator plus

 

kubelaj2, mal si na mysli ...atrakciu zo Smer-u ? Nikdy sa vraj nebránil, ak sa s ním ľudia fotili "ako s atrakciou", .... https://domov.sme.sk/c/2077059... https://www.google.com/search?...
 
mínus indicator plus

 

Po nasledujúcich voľbách je potrebné pozrieť sa na "gazdovanie" celej koalície !! Predsa aj pri vládnutí sa účastníci musia pracovať tak, ako keby pracovali v podniku. Štát predstavuje pre koalíciu podnik ! Čiže ak niekto v práci spôsobí škodu : https://www.aktuality.sk/clano... musí za ňu niesť aj následky !!!
 
mínus indicator plus

 

..podobní...
 
mínus indicator plus

 

Bžána už za miliónovú odmenu nestíhajú... A prečo by ho mali stíhať ?? Veď štát dobrovoľne, bez akéhokoľvek nátlaku podpísal jeho odmenu (XX percent z vymožiteľnej čiastky). Nechápem, prečo sa teraz gamboš a jemu podobný štorcujú !
 
mínus indicator plus

 

simple17, to je čo za príspevok ? Kto má konať v takýchto prípadoch v normálnom štáte ???? Šéfovi rezortu je to ľúto a jeho nadriadený nekoná, pretože chcel riešiť plesne pretretím PRIMALEX-om urobiť HARAKIRI...a nakoniec posiela peniaze do bezodnej diery. Spamätaj sa a píš k veci !
 
mínus indicator plus

 

908401 Zajac ? A si Ty pri zmysloch ? Zajac kázal operovať zdravé koleno ? Zajac kázal dať inú krv než patrila ? Žalovať samotných lekárov a samozrejme nemocnice až by sčernali !!!
 
mínus indicator plus

 

V nemocnici zomrel pacient, dali mu nesprávnu krv.... V nemocnici voperovali umelý kolenný kĺb do zdravého kolena... Ja neviem, čo robí ministerka zdravotníctva a predseda vlády !? Predstavme si na chvíľu, že by sa tieto veci odohrali napríklad v USA; veď tam by právnici poškodených, resp. ich pozostalých nenechali z vinných nemocníc nenechali kameň na kameni ! A na Slovensku ? Nič, ministerke je to ľúto. Hnus !
 
mínus indicator plus

 

svantevittriglav_11, predpokladám, že čítať vieš.... ...Takto by sa mala zachovať aj pani Čaputová, samozrejme ak jej to dovoľuje Ústava SR !...
 
mínus indicator plus

 

Hneď po zložení sľubu rozpustil ukrajinský parlament. Povedal, že v priebehu dvoch mesiacov uvoľní z funkcie ministra obrany, šéfa tajnej služby SBU a generálneho prokurátora... Takto by sa mala zachovať aj pani Čaputová, samozrejme ak jej to dovoľuje Ústava SR !
 
mínus indicator plus

 

emkejx, ja by som bol všetkými desiatimi za to, aby Huawei ostal na svojom majoritnom trhu v Číne !
 
mínus indicator plus

 

som zvedavý kedy USA "udrú" na Turecko a kedy sa spamätá NATO....
 
mínus indicator plus

 

https://janvalchar1.blog.sme.s... pravdepodobne sa nedá otvoriť...
 
mínus indicator plus

 

Čo k tejto správe dodať ? Sú len dve možnosti : 1. Rusko ako už viackrát predtým dokázalo, že nemá peniaze na veľmi moderné zbrane ! O tom je aj tento článok : Vrele doporučujem diskutujúcim prečítať si nasledovný príspevok : https://janvalchar1.blog.sme.s... a verí, že im Turecko zafinancuje dokončenie vývoja a sériovú výrobu protivzdušného zbraňového systému (a dopadnú tak ako dopadla India s najnovšou ruskou stíhačkou) ... alebo 2.Turecko je Trójskym koňom USA, čo sa týka protivzdušného zbraňového systému ! Prečo by p.Erdogan tvrdil, že Turecko "skôr alebo neskôr dostane F-35-ky). Aproppo, načo im budú F-35-ky keď budú mať najnovší protivzdušný systém na svete ????
 
mínus indicator plus

 

Vrele doporučujem diskutujúcim prečítať si nasledovný príspevok : https://janvalchar1.blog.sme.s... Pán Putin, s pohnutím by ste mal hľadať peniaze...
 
mínus indicator plus

 

Môže mi niekto napísať odpoveď na moju otázku : "Kto bol za Slovenskú republiku delegovaný ako účastník na tohoročný summit o ekológii, ktorý sa konal v Nairobi ?"
 

1 >

Najčítanejšie na SME