Utorok, 28. január, 2020 | Meniny má Alfonz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Pietro Mennea
1 >
mínus indicator plus

ako to robí ten vyšur,   ako to robí ten vyšur,

že má takú vysokú karmu.Je to nejaká rusácka manipulácia.A admin to žere?Od istej doby majú všetci rusofili vysokú a naopak.Jeden by tomu neuveril, keby nevedel, že je to manipulácia.Čo vy na to admin a spol.?
 
mínus indicator plus

ficov vztýčený prostredník ku všetkému:   ficov vztýčený prostredník ku všetkému:

Robert Fico, 2010: "Čo ja s tým mám, že čo je morálne alebo nemorálne. Na morálku sa mňa nepýtajte, ja s tým nič nemám. Mňa to hlavne nezaujíma, absolútne." https://www.youtube.com/watch?...
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

lepší hokej sa vidí v BA   lepší hokej sa vidí v BA

ako keby boli prví v SK srandalige.Ostrohy,skúsenosti sa získavajú medzi silnými a nie v srandalige.Toľko k tomu egu.Ego získavať so skalicou, miškolcom,bystricou... no mpotom ak repre nech hrá s rumunmi, bulharmi, lebo ego už nezískajú ani s GER, DE, DAN,Fra,Ita... hehe.. ficoliga volá, široké sjačky očakávajú a veľké ego Košíc sa teší. Lepšie byť bitý v KHL ako machrovať v srandalige.
 
mínus indicator plus

to, že niečo nebolo pomenované   to, že niečo nebolo pomenované

neznamená, že to neexistovalo. Napr.elektrón.Napríklad.To len ficoidi si myslia, že ak sa o probléme nehovorí tak neexistuje.Napr.Alobal- aby sme boli aktuálni.
10.11.2015 10:29 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

voliči štátostrany okolo   voliči štátostrany okolo

birkoma by mali byť spokojí do jedného.Preceda pretláča širokého (alebo baopak), ten nemečka a ten formuje úroveň SK hokeja už koľké roky.Ideme do fiče.Takže je všetko v poriadku a podľa plánov a predpokladov.
 
mínus indicator plus

rusáci to ekonomicky neustoja   rusáci to ekonomicky neustoja

tak ako star wars.Konečne.Sklapnú.
 
mínus indicator plus

islam nie je náboženstvo, je   islam nie je náboženstvo, je

to ideologická doktrína ako dobyť celý svet.Je to totalitná rukoväť ako Môj Boj istého AH.Postaviť v mimo zákon v civilizovanom svete. Kresťanstvo hovorí -dajte bohu čo je božie a královi čo je svetské.Islam chce všetko.
Reakcia k téme: Nepodala som ruku moslimovi
09.11.2015 9:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

zatiaľ nás viac ako   zatiaľ nás viac ako

musulmani ohrozujú nami volení zástupcovia v parlademente a ich vedúci preceda, ktorého si pre veľký úspech, čisté ruky, sociálne cítenie a vysokú odbornosť znovu pre jeho istoty zvolíme.Sebabičovanie horšie ako u nemcov po prehratej vojne. Predpokladám, že VOSR bol birkom náležite osláviť.Bol to okamih, kde lúza a svoloč hrubo znásilnila ľudskú spoločnosť.Žiaľ malo to následky nielen v krajine , kde dnes znamená maximálne predvčerom.
 
mínus indicator plus

To  nie je Nemečkom, to je   To nie je Nemečkom, to je

vizitka štátu kde dlhodobo 40% voličov sú tri bodky.V skutočnosti za to môžu oni, zvolia ujov na čelo štátu, tí svojich na ich obraz poskokov až to skončí u vedenia SZLH.Vivat so Smerom do tri bodky a ešte do krachu cez zadlženie a rozkrádanie..,výbohmi, širokými, tetami ankami, atď.Schválne si doplňte a uvidíte zajtra na čo ste už pozabúdali. Tieto hokejpvé výsledky sú nevyhnutným dôsledkom za dlhodobý marazmus s svojstojnej spoločnost bez vízie dpo budúcnosti-.Okrem- nakradnúť- čo najviac a čo najrýchlejšie.i.
 
mínus indicator plus

Všetko sa vyvíja podľa predpokladov.   Všetko sa vyvíja podľa predpokladov.

hehehe.To aj Slovan v KHL je lepšie na tom.
 
mínus indicator plus

no jasné, tak ko rusáci tvrdia,   no jasné, tak ko rusáci tvrdia,

to isté aj musulmani: za všetko môžu židia, USA a Európa.Za celú ich zaostalosť si môžu sami ale jednoduchšie populárnejšie (no povedz hlupákovi, že je hlúpi a lenivcovi, že je lenivý?) je to zvaľovať na iného ako na vlastnú neschopnosť.Keby nemali ropu,plyn- tak žerú kobylky a potkany.A rusi tiež.
 
mínus indicator plus

? To by už museli byť slovenskí   ? To by už museli byť slovenskí

veľkozlodeji už ndávno pod drnom.Počnúc majiteľom najsociálnejších hodiniek a kolopičom,A zatiaľ veselo klikujú.A ty vlastne si seješ do tlamy, lebo ty si ich obhajca netopierX0Y.
 
mínus indicator plus

ukáž mi dokument   ukáž mi dokument

v ktorom sa taliansko uznáva ako nástupnícky štát rímskej ríše a turecko ako nástupnícky štát otomanskej ríše.Vám je každá lož dobrá na ochranu CCCP/Ruska, ktoré je evidentne na základe vlastných a zahraničím uznávaných dokumentov nástupníckym štítom ríše zla -Sovietskeho zväzu.V tebou navrhovanej súťaži by si s prehľadom vyhral.Dnes si na čele.
 
mínus indicator plus

klonovaním samozrejme, podobne   klonovaním samozrejme, podobne

ako sa množíte vy- ruskí tro(t)lovia a agenti.
 
mínus indicator plus

Tro(t)llov ako by sa nakotilo   Tro(t)llov ako by sa nakotilo

najviac vás trápi nie Slovan, ten je predsa širokého fica.Vás trápi to BA sellllláci.Však si ho v marci znovu nezvolte a širokého Slovan pôjde z khl do srandaligy.Potom si konečne znovu zakričíte ŠK Slovan SKUBA.Aj keď som to v telke počul na zápase v Nitre s nejakou Bystricou.Ta ne? Takže milí hateri BA- nevoliť fica a sen sa vám splní.Ja hoé nevolím ani nebudem,ani v BS ficovci nikdy nevyhrajú.Preto je Slovan zlý, lebo je z BA.Hahahaha.
 
mínus indicator plus

prečo by si zrovna Marcinko stál   prečo by si zrovna Marcinko stál

za slovom ako chlap keď alfa klikač, najdôveryhodnejší tiež nie. Pán Fico, teraz taká osobná otázka, vy ste zrejme najpopulárnejším politikom SDĽ, podľa prekrúžkovania z posledných volieb. Aké sú vaše osobné ambície, kde vidíte svoje miesto? "Veľmi jednoducho, moje ambície sú absolútne odborné, absolútne odborné a uvažujem o tom, že by som skončil s tými typickými politickými aktivitami a sústredil sa na odborné záležitosti. Takže som vcelku rád, že moje meno sa neobjavuje pri žiadnych funkciách ani vo vláde, ani nikde inde." Robert Fico, poslanec SDĽ, Rádio Twist, 21. októbra 1998 Môžem vás ubezpečiť, že v roku 2014 už v politike nebudem,“ HZDS aj Iveta Radičová si myslia, že o päť rokov bude za prezidenta kandidovať Robert Fico. On to odmietol. Do piatich rokov vraj v politike končí. (sme.sk) ...rok 2009. Čítajte viac: http://tv.sme.sk/diskusie/2226... Čom z toho vyplýva? Že Marcinko a birmovaný nie sú chlapi až Marcinkove a slovo slovenskeho premiera ma vahu p r du vo vetre.. A ešte súdiac podľa volebných výsledkov a preferencií z toho vyplýva toto: Citujem čestného predsedu najslovenskejšej najnárodnejšej strany- "Slováci sú geneticky hlúpy národ." "Slovenský národ je dosť sprostý národ." "Toto [SR] nie je štát, ale organizovaný bordel." "[Slovaci] Nech si ľahnú do kanalizácie a nech sú spláchnutí do toho najhlbšieho hovna."
 
mínus indicator plus

zas klasika ficoidov   zas klasika ficoidov

poukazujú na vinu zrkadlka, že stále ukazuje len to čo je stále pred ním.Kojotistan vytretých hláv spojených v elektoráte štátostrany.
 
mínus indicator plus

ak pribúda počet aut vmeste jediné   ak pribúda počet aut vmeste jediné

riešenie spočíva vo vytvorené adekvátneho počtu parkovacích miest potrebných v danej lokalite.Žiadne zákazy,zóny a podobné bajanovské kojotiny so spoplatnením neznížia počet aut ani nezvýšia počet parkovacícch miest.Tie autá sa nevyparia so spoplatnením, ani parkovacie miesta sa nenahonia.Krásny príklad v ružinove pred nemocnicou.Odišli z parkoviska na chodníky.To si uvedomte vážení zvolení " zodpovední" tajtrlíci na úradoch.No a teraz keď zdražela MHD - tak to ešte viac sa bude chodiť autami.Lebo sa to viac oplatí páni mestskí ču(d)áci.Je to v celej republike ako u ujov.Odhora až dole!
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME