Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: palo maly
1 >
mínus indicator plus

 

Ty si platil referendum zo svojich a nakoniec si sa nezúčastnil ? Tebe by som nezveril ani hlinenné prasiatko na mince.
Reakcia k téme: Rodina. Ukradnutá agenda
09.02.2015 16:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

kotul   kotul

Teda už vieme,že domoobrana nemá lietadlá tak teda ostreluje pozície civilov Uraganom... ...fakt dobré...
 
mínus indicator plus

čo by sa už   čo by sa už

od anarchistu tvojho tipu a rozhľadu dalo čakať,že ? demente Daj si radšej hiphop,a vykakaj sa na politiku....
 
mínus indicator plus

 

Tak teda čo chceš ? ? ? -ľavicu, či ***** ?, Či oboje ? Dvoch v jednom :-) ?
 
mínus indicator plus

 

...lesné víly od Dwkinsna ? ? ?...
28.05.2014 1:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

nIE Je :-)   nIE Je :-)

V prvej otázke máš chybu (tak ako autor :-) .Ty nie si autor tejto otázky... ...lesné víly existujú,ale sú aj iné autority... ...v druhej otázke máš ešte väčšiu chybu ! ! ! V čom si ľahko splnil predpoklad neexistencie entít ? Ak by som mohol ,tak by som Ťa pred všetkýma luďámi chcel použiť ako príklad ,,nesúvislého filozofa,nerešpektujúceho elementárne entity". PS:..pozerať s tebou ,,Pána prsteňov" musí byť vážne iracionálny zážitok.
23.05.2014 2:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

,,vývoj "   ,,vývoj "

D I S K U S I A ...povolená...
 
mínus indicator plus

Máš pravdu   Máš pravdu

Mám google, ale aj iné zdroje.LGBT je ideológia a nie komunita...používaná ako baranidlo. Otecko+mamička+detičky,nieje ,,prísny model",ale prirodzená forma rodiny tisíckami rokov overená a jej správnosť potvrdená.Jedine že by sme baštili Pietruchovej otázku ,,komu vyhovujú stereotypy". Bez papiera dnes žije hafo dvojíc a nevyplakávajú,že im chýba.
22.05.2014 16:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ja Ti ani neviem...   Ja Ti ani neviem...

Vlastne ani neviem prečo spomínaš LGBTI...to nie je skratka pre homosexuálov (len). Ja som reagoval na prízemnú reč ducha Burana,ktorý sa mi zdá ,je jeden z ,,búračov" a chce vysvetliť ,,ako a prečo búrať"...ktovie či nemá náhodou niečo s nielen búraním,ale aj z hanobením . Vehementne by som sa Ťa chcel spýtať,v čom by sa dali vylepšiť Tvoje životné podmienky, ...v čom Ti bolo a hlavne čo odopreté (tu na našej strediskovej obci) ? ...či si skutočne zažil,že Ťa veriaci príjmajú s výhradou o ktorej píšeš : Najidelanejsie by bolo aby sami seba zadupali pod ciernu zem a uplne najlepsie by bolo, aby vobec neliezli na oci vam spravnym, ktorych Boh stvoril ako zenu a muza. Len tak ste mnohi ochotni nas 'tolerovat'. ...a tiež, či by si vedel po úvahe pokojnejšej rozlíšiť,kto je vlastne v tomto podvrhnutom probléme evidentne netolerantnejší ? ...a tiež kto koho lustruje... PS: ,,chodiaceho hada necháme na pleci autora článku"
21.05.2014 0:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

citujem ťa   citujem ťa

,,Nie je to však len o veku Zeme, či chodiacom hadovi. Oni už príjmu za pravdu aj vetu o tom, že homosexualita je hriech! Toto už ale nie je také neškodné, ako hovoriaci had, však? Toto je už diskriminácia, ktorá nepramení z nejakého logického, racionálneho a vedeckého myslenia."...vytrhnuté z kontextu :) Z hriechom sa teda nezaoberajme. Popíš túto ,,diskrimináciu" do dotazníku pred darovaním krvi. A vedecky im tam zdôvodni používanie kondómu... ...ďalej si dáme Sodomu,vedecky.
20.05.2014 23:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Správne.   Správne.

Vtip je v tom že tvoje predstavy a klamy sú predsa len namierené proti veriacim. Zato svoje pevné presvedčenie ,v prospech homosexuálov si ochotný presadiť aj za hranicu istej tolerancie,ktorá je daná prirodzením.Ak by si náhodou musel riešiť problém s Bohom,je kdesi na začiatku biblie :...stvoril ich ako muža a ženu. Ostatné pa-vedy sú len o tom, aby si tento princíp prestal rešpektovať. Načo zháňať dôkazy proti skutočnostiam ktoré sú rukolapné ?
19.05.2014 0:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

,,N O R M Á L N A"   ,,N O R M Á L N A"

...musíš si nechať narásť bradu :-) Inak si nepriateľ POKROKU a nič nevieš o stereotypoch :-) aspoň treba ,,pokroku" čapkať,aby si nebola stredoveký zadubenec ak náhodou brada nerastie.:-)
18.05.2014 22:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Aha,   Aha,

malo ! Eukaryotická bunka si vyriešila problém , pri pohlavnom rozmožovaní od koho jej potomstvo dostane mitochondrie.Samozrejme pri POHLAVNOM rozmnožovaní...a ,,vymyslela" si genóm. O tom vedia neveriaci aj veriaci.A myslím že sa tomu nebránia ani jedni. Len si nerozumieme o čom je teológia. Tiež pán farár (ktorýkoľvek) netvrdí opak.Pán farár tvrdieva,aby sme sa milovali (a nie len seba).Milovať sa,znamená sa starať jeden o druhého,aj keď to môže byť ťažké.Tu by som videl silu učenia. Od Teba by som sa chcel dozvedieť,ako si naordinovali homosexualisti eukaryotické bunky s mitochondriami. Ak podĺa pisateľa, vstupuje do tohto hovoriaci had,tak by som sa zaoberal hovoriacim hadom a nie náboženstvom. Veriaci sú v tejto problematike evidentne evolučnejší,ako ich oponenti.
16.05.2014 23:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Mne pripadá...   Mne pripadá...

autor ako ,,bojovník" profesionálneho homosexuála Weisbachera,ktorý pred nedávnom vyhlásil vojnu katolíkom. Súdim podľa tohto : Preto žiadne náboženstvo nám nemôže porúčať a hovoriť do toho, ako sa máme správať a hovoriť nám o morálke, keď nám svoje pravidlá nedokáže vysvetliť a obhájiť ich – len sa skúste spýtať nejakého veriaceho človeka mysliaceho si, že homosexuáli sú chorí, prečo si to myslí. Odpovede bývajú veľmi zvláštne až smiešne. ...a zdá sa že toto je nosná myšlienka článku. Demaskoval sa jednak tupou rétorikou na adresu kresťanov,ktorú onehdá používali absolventi VUML ale aj hlbokou neznalosťou ich obradov.V kostoloch sa nedeje davová psychóza,ale obrad Baránkovej večere... Pridávam pre pobavenie autora : Myslím si,že homosexuáli trpia úchylkou integrity osobnosti,v sexuálnej oblasti,pre toto :Človek sa vyvinul (a nielen),ako muž a žena preto,aby mohol tešiť svojho Stvoriteľa a tešiť sa zo svojich detí,odovzdávania genetickej výbavy,starať sa o svoje potomstvo a chrániť ho.Takže dostal do daru svoje pohlavie aj pudy aby túto prepotrebnú funkciu nezanedbal.Zhruba takto to funguje. Teraz sa tu ale vyroja indivíduá,ktoré začnú vyblakovať že to tak nieje a ukážu ,,na diskriminované osoby". Evolúcia ale hovorí to,čo hovoria verici. Navyše tu máš vážne výstrahy v podobe pohlavných chorob a podobne.
16.05.2014 12:32 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

...samozrejme okrem mohamedánov , všetkích vreckárov :-)...aj francúzkich. Ešte by som sa chcel redakcie S M E ,spýtať či mieni aj nadalej (ako naj...denník na iternete :) N E I N F O R M O V A Ť o ukrajinskom vrtuľníku z výsosným znakom OSN...
 
mínus indicator plus

Lebo zomreš aj ty ...   Lebo zomreš aj ty ...

To tak v živote chodí.Jedn zomrie skor,iný neskor,tamten rukou iného a onen vlastnou.Niektorí po chorobe a niektorí ešte pred príchodom na tento svet.A keď už toľko tliachaš o kresťanoch,tak si aspoň pozri v čo veria - ty intelektuálny macher.A konečne už poraz tie choroby a príčiny úmrtí.Nadutý si na to dosť...
25.04.2014 15:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

consumer   consumer

Lebo... Lebo keď Ti začne konský trus smrdieť viac ako splodiny z výfukov áut,tak si si vybral,síce pokrokovejšú alternatívu , ale čo do peňaženky a životného prostredia ďaleko škodlivejšiu. ...a čo ty vieš prečo zomrelo dieťa ? ? ?...Ty vieš len to, že Ferrari je naj-auto. Asi toľko k ďalšej diskusii s Tebov o Bohu.
25.04.2014 0:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

fajin   fajin

bicykel,hranica a Rakúsko....hm.... a čo to má spoločné s pučom na Ukrajine,ktorý zorganizovali západné ,,demokracie" ? Alebo si myslíš,že keď bude Ukrajina naštepená ich ,,demokraciou" bude im rakúska hranica na dosah ? Ukrajinci boli zmanipulovaní...Teraz sa stanú nenasýteným trhom technologického odpadu zo západu a lacným surovinovým zdrojom v opačnom smere. Tiež z toho trčí nehorázna drzosť ,,inžinierov z NATO" naštvať rusko.
 
mínus indicator plus

 

nuž čo stalo sa. Nepochopiteĺné však je že ju tam chcú pustiť znovu...:-) Pekná zábavka.
 
mínus indicator plus

v čom vidíš   v čom vidíš

lož,pri ústavnom zákone o rodine ?
 

1 >

Najčítanejšie na SME