Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Skywalker
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Máš aj dajaký protiargument, alebo len tak drístaš a nepodložene nálepkuješ?
 
mínus indicator plus

 

Keby si to spravil ty, tak skončíš v base, ale kedže bol dostatočne čierny a údajne bol diskriminovaný, tak mu to prešlo. Proste nová politicky korektná doba.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Nechutná sviňa, ktorá maľovala nechutný odpad. Ale vždy sa našli prasce ktorým sa jeho tvorba páčila a dokázali aj verejne ten odpad spropagovať tak, že je z neho modla umenia a keď normálny človek povie, že jeho tvorba je odpad, tak ho zahriaknu, že sa nevyzná do umenia. Nie, cisár je nahý a jeho tvorba je odporná rovnako ako jeho povaha.
 
mínus indicator plus

 

Presne, pokiaľ požiarnici požadovali odvetrávanie a reálne to nebolo spravené, tak bola chyba na strane tých, čo robili tú rekonštrukciu. A pokiaľ by tam bolo spravené odvetrávanie šachiet, tak by sa tá havária asi nestala.
 
mínus indicator plus

 

Väčšina bytov má poistenú len domácnosť a nehnuteľnosť ako taká je poistená ako celý dom. Ale pokiaľ tak naozaj boli výhrady požiarnikov ku kolaudácii, tak teoreticky môže poisťovňa odmietnuť plnenie a obyvatelia dostanú len náhradu z poistenia domácnosti, čo je bežne len pár tisíc EUR.
 
mínus indicator plus

 

Vyzerá to tak, že to dieťa zbil už aj minulý rok v novembri, nechápem prečo je ešte na slobode.
 
mínus indicator plus

 

Celé desaťročia rôzni aktivisti ako napríklad Bihariová získavajú desiatky miliónov EUR na riešenie "rómskeho problému". A čo sa zmenilo? Nič, peniaze sa cez rôzne pseudoprojekty rozkradli a situácia sa len zhoršuje, viď jeden z mnohých príkladov: https://mynovohrad.sme.sk/c/22...
 
mínus indicator plus

 

Vítač ilegálnych imigrantov Dubéci sa už vytešuje ako bude v parlamente podporovať nové utečenecké kvóty pre Slovensko. https://www.aktuality.sk/clano...
 
mínus indicator plus

 

Väčšina ľudí nechápe, že pri tom dohovore ide o ochranu žien len v druhom rade. Pre tých čo to presadzujú sú podstatnejšie iné veci. https://www.postoj.sk/8794/ist... Je však potrebné podotknúť, že medzinárodný súd nebude kontrolovať a dohliadať na vykonávanie tohto Dohovoru zmluvnými stranami. Istanbulský dohovor totiž vytvára špecifický monitorovací mechanizmus – GREVIO, ktorý tvorí „skupina expertov pre boj proti násiliu na ženách a domácemu násiliu“. Bude GREVIO rešpektovať výklad v súlade s medzinárodným právom? Medzi členmi GREVIO nájdeme odborníka na medzinárodné právo s rovnakou ľahkosťou ako ihlu v kope sena. Zverejnené životopisy a Google napovedajú, že existuje len malá pravdepodobnosť, že GREVIO bude vykonávať svoju činnosť nestranne a bez ideologického zafarbenia. https://www.peticie.com/otvore... Bod 6 priamo vyzýva na diskrimináciu mužov v ohľade ich rodičovských práv. V tomto ohľade je v konflikte s ustanoveniami Ústavy SR o rovnosti (viz. vyššie) ako aj s Európskym dohovorom o ľudských právach (čl 14). Diskriminácia na základe pohlavia, teda u otcov, či pracujúcich matiek zároveň odporuje záväzným smerniciam, najmä smernici Európskeho parlamentu a Rady 2006/54/ES z 5. júla 2006 o vykonávaní zásady rovnosti príležitostí a rovnakého zaobchádzania s mužmi a ženami vo veciach zamestnanosti a povolania .
 
mínus indicator plus

 

Dobré :) Dnes je už Bartošová po smrti, a z Novotného je medzinárodná celebrita.
 
mínus indicator plus

 

Už sa teším ako sa pobavím na Druckerových smutných psích očiach, keď sa nedostane do parlamentu :) https://www.cas.sk/fotogaleria...
 
mínus indicator plus

 

Sú s ňou spojené dve záhady, prečo si zobrala o 20 rokov staršieho Rotha, ktorý opticky vyzerá ako prepitá troska a prečo sa zabila v 27 rokoch, po úspechoch v divadle. Možno depresia, ktorú sa nepodarilo vyliečiť, ale sú to z mojej strany len špekulácie.
 
mínus indicator plus

 

No pre ľudí, ktorí videli seriál Exorcista, je úplne jasné čo zapríčinilo sériu záhadných úmrtí v poslednom čase :) https://www.csfd.cz/film/43840... https://www.youtube.com/watch?...
 
mínus indicator plus

 

Kedysi bola v meste na hlavných ťahoch zápcha cca 2 hodiny ráno a 2 hodiny večer. Po Vallových hlúpych a mizerne prevedených zásahoch sú zápchy v meste cca 12 hodín v kuse a stojí aj MHD, pretože tie extra bus pruhy sú upchaté autami, ktoré sa z bočných uličiek nedokážu zaradiť do zápchy. Nehovoriac o tom, že prejazdnosť Mlynských nív sa oneskorila a aby developer nemusel platiť mastnú pokutu, tak sa radšej Vallo tvári, že chce o 10 cm rozšíriť chodník.
 
mínus indicator plus

 

Spravil si, čo si mohol. Je zvláštne, že zomrel, pretože predok toho auta bol len minimálne poškodený a keď mal pás tak ani nemusel naraziť hlavou do volantu. Možno keby mal naozaj vyššiu rýchlosť v čase nárazu, to by to vysvetľovalo.
 
mínus indicator plus

 

Hej, úspešne zablokoval dopravu v celom meste :)
 
mínus indicator plus

 

Konečná pre Béla Luhára, už sa znova do parlamentu nepreklame :)
 
mínus indicator plus

 

Hej a potom ako si vyčistil podsvetie v nemenovanom zahraničí, tak si sa stal astronautom a bol si dva roky na Marse :)
 

1 >

Najčítanejšie na SME