Nedeľa, 22. september, 2019 | Meniny má Móric

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: milosh
1>
mínus indicator plus

Biologické zákonitosti   Biologické zákonitosti

= ak máš energetický príjem na úrovni energetického výdaja, nemáš ako získať a udržať si objemnejšiu postavu. Ani genetické predispozície Ti nevytvoria tukové bunky zo vzduchu.
 
mínus indicator plus

V tomto prípade   V tomto prípade

stojí šéf obchodu a zákazníkom hovorí: na oddelení ovocia je terorista, tie jablká tam nejedzte. A keď si dáte, pomstím sa Vám, aj deťom Vašich detí a a jich deťom. Normálny vedúci predajne by na toho teroristu zavolal policajtov. Tento zap..dený žlčovitý dedo by v reálne nezarobil ani na slanú vodu.
 
mínus indicator plus

Odkiaľ majú informácie   Odkiaľ majú informácie

kde (v ktorej nemocnici, na ktorom oddelení a ktorej izbe) sa to dievča nachádza?
 
mínus indicator plus

Takže spolucestujúci   Takže spolucestujúci

mal spacifikovať šoféra úderom do krku či jeho škrtením. Škoda že nám to teraz nepredviedli páni profesionáli, ako sa to robí. Donucovacie právomoci polície? Myslíš tej polície, ktorá nevie zabezpečiť doručenie predvolania na súd osobe ktorého stráži s odôvodnením, že nevie zistiť miesto jej pobytu?
 
mínus indicator plus

Nevylučuješ?   Nevylučuješ?

Trénovaný policajt zaútočí od chrbta a rozpleští sa na chodníku ako žaba?! Ak bol taký nebezpečný, ako je možné že ešte skôr ako sa dostal na Kollárovo námestie nezasiahla stála služba ÚOÚČaDM na námestí Slobody?
 
mínus indicator plus

Môžem sa spýtať   Môžem sa spýtať

na to napadnutie Izraela Sýriou v r. 1967?
 
mínus indicator plus

Po ceste od Ministerstva   Po ceste od Ministerstva

financií po Obchodnú je koľko policajtov v službe? Museli prechádzať popri Úrade vlády, tam je stála služba. Na samotnej Obchodnej je tiež policajná stanica. A to už nehovorím o Policajnom riaditeľstve na Špitálskej či obvodné oddelenia na Lermontovovej a Gunduličovej. Mimochodom, nesľúbil niekto, že na Obchodnej bude posilnený výkon hliadkovej činnosti? Hlavne že ochranka má viac ako 500 policajtov a ich náplňov je, prenášam k...ám igelitky s nákupmi.
 
mínus indicator plus

A prečo sa inšpirovať   A prečo sa inšpirovať

Českou republikou a nie samotným Maďarskom, kde je to tiež v prvej osobe? "MI, a magyar nemzet tagjai". Žiadni občania. Alebo Simon považuje maďarskú ústavu za nedôstojnú?
 
mínus indicator plus

Hmm,   Hmm,

starého otca komunisti väznili, to je pravda. Ale možno by stálo za to spomenúť aj to, že starý otec bol kovaný boľševik, ktorý v 50. rokoch učil marximzmus-leninizmus. Rozmýšľam že kde sa v mladom Šimečkovi berie tá drzosť adorovať túto teroristickú kreatúru. Aj Himmlera vylúčili z NSDAP, dokonca Hitler dal príkaz na jeho zatknutie - ale nikoho ani nenapadne, aby o ňom hovoril ako o bojovníkovi za spravodlivosť.
 
mínus indicator plus

Lebo keď niekto   Lebo keď niekto

dokope na ulici človeka na smrť, tak samozrejme sa nedá predpokladať že bude ovplyvňovať svedkov alebo že utečie. Ten chlap čo odpojil syna mohol ovplyvňovať koho? Alebo niekto predpokladal, že bude odpájať od prístrojov ďalších synov? Alebo že utečie?
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Hlavne že Gašpar tvrdil,   Hlavne že Gašpar tvrdil,

že polícia nemôže nič robiť samostatne a že na všetko dohliada prokurátor.
 
mínus indicator plus

Je nejaký článok   Je nejaký článok

kde Kuciak písal o rodičoch a súrodencoch Kočnera?
 
mínus indicator plus

Asi je dobré si najprv pozrieť   Asi je dobré si najprv pozrieť

čo to je nebezpečné vyhrážanie. Trestný zákon, § 360: Kto sa inému vyhráža smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo INOU ŤAŽKOU UJMOU takým spôsobom, že to môže vzbudiť dôvodnú obavu, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok. . Tu sa spomínalo, že na neho a/alebo na jeho rodinu vyhrabe také veci, že Kuciak skončí s písaním. Mimochodom, toho si bol zjavne vedomý aj generálny prokurátor, ktorý mal presne toto isté na stole, keď nariadil opäťovné prešetrenie.
 
mínus indicator plus

V štáte kde sú policajti   V štáte kde sú policajti

schopní zastreliť spolujazdca za porušenie dopravných predpisov by sa patrilo, aby pána Mariána aspoň predvolali na výsluch.
 
mínus indicator plus

Ozaj, ešte možno jedna otázka   Ozaj, ešte možno jedna otázka

Z akého dôvodu zverejňuje francúzsky denník Orbánov list? To má toľko maďarských predplatiteľov? Alebo, v línii Tvojej logiky, prečo miesto ktoré by mohol vyhradiť na reklamu alebo na niečo čo bude pre čitateľov príťažlivé ***** správou, ktorá vo Francúzsku zaujíma možno pár desiatok ľudí? Prečo míňa vlastné peniaze na takéto niečo?
 
mínus indicator plus

Takže lokálny mafiánik   Takže lokálny mafiánik

môže mať podľa Teba pocit že je nadčlovek, ale chlap, ktorý položil britskú libru a ktorého poznajú všade už taký pocit samozrejme mať nemôže. A jasné, dedko nad hrobom bude šetriť každý groš. Nikto nikdy totiž nepočul o miliardároch ktorí na sklonku svojho života rozdali svoj majetok. Taký Bill Gates dokonca ani nie je na sklonku svojho života podporuje to, čo si myslí že je správne. Ale vlastne nie, nič z toho sa nedeje, pretože to odporuje rozmýšľaniu slovenského bíreša - mám peniaze, kúpim kravu, predám kravu, mám peniaze. Nič iného neexistuje. A pochopiteľne, keď niekto vyvraždí 6 miliónov ľudí z môjho národa, vrátane mojich priateľov či rodiny, budú moje emócie závisieť od momentálnej vlády toho národa. Keď ma označí za "personu non grata", tak sa vlastne asi budem z toho tešiť. Mimochodom, čo s tou izraelskou vládou? Aj oni potrebujú držať ľudí v strachu? Či aj oni sú konšpirátori?
 
mínus indicator plus

Jasné,   Jasné,

lebo všetci vždy uvažujú striktne racionálne. Čo mal Mečiar z únosu mladého Kováča? Čo mal Černák z toho, že sa predbiehal v rade? Čo mali komunisti z toho, že nechali popraviť svojho generálneho tajomníka Slánskeho? Čo mal Slota z toho že sa vy3tal z balkóna. Vidíš a predsa to urobili. A to nikomu z nich nevyvraždili 6 miliónov rodákov.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME