Sobota, 22. február, 2020 | Meniny má Etela

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Bohuznamy
1 >
mínus indicator plus

Na toto sa hodí   Na toto sa hodí

moje obľúbené šarišské úslovie: Šicke sú hokejisci, ľem vy pan Bezák, sce mantinel.
 
mínus indicator plus

malý dodatok k zamestnávaniu   malý dodatok k zamestnávaniu

Aby bol tento blog objektívny, tak treba dodať, že viem o prípade, keď sa známy rómsky podnikateľ Jozef Patkaň z Bardejova prišiel sťažovať na ÚPSVaR v Bardejove, aby mu neposielali Rómov, lebo ich nezamestná. Prípad sa stal nikedy v období 2000 - 2004 a informáciu mám priamo od svedka - zamestnanca spomínaného úradu. Iste, možno namietať že sa vtedy jednalo o nejakú špecifickú prácu, alebo sa pán Patkaň vyjadril v zmysle aby mu tam neposielali všetkých nezamestnaných Rómov (je logické, že nikto nedokáže zamestnať všetkých). Pán Kmeto, dám Vám návrh: nebolo by lepšie napísať článok, prípadne rozhovor, o spomínanom podnikateľovi Jozefovi Patkaňovi ktorý zamestnáva všetkých bez rozdielu, navyše výchovne vedie aj tých, ktorým chýbajú pracovné návyky, a ukázať že keď sa chce tak sa dá žiť a pracovať spoločne aj v ťažkých podmienkach východného Slovenska a bez zbytočných kecov o rasizme?
 
mínus indicator plus

No teda...   No teda...

Pán Javorek, Vaše blogy ma prinútili po 4 rokoch sa opať prihlásiť na SME. Výborne vybrané skupiny, výstižné recenzie napísané s citom a so zmyslom pre detail, proste radosť čítať. Našiel som tu niekoľko srdcových albumov (King´s X Dogman) pripomenul som si zabudnutých obľúbencov (Prong, Living Colour). Teším sa že ak budem u mamy na Slovensku, pohrabem sa v skrinke s CD a pripomeniem si Voivod, ten som už minimálne 10 rokov nepočul... Mám jeden náhrh: Nepripravíte recenziu na album Spheres od Pestilence? Je to album so zaujímavým príbehom, možno by stálo za to si ho pripomenúť. Posielam VEĽKÉ Ďakujem za blog a prajem Vám veľa dobrej muziky.
19.07.2017 10:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

ďakujem Vám, a toto je môj posledný príspevok. moderujte si - a hlavne tých platených smeráckych chmuľov
06.12.2013 16:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ach jaj   ach jaj

slabo beží biznis s ezoterikou? Nuž treba nejaké PR, blog, a možno na kurz Sila ženského Tao zvýšime aj vstupné :)
Reakcia k téme: Sme zhustením energie
02.12.2013 14:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ak to bol ten pán   ak to bol ten pán

ktorý ma vozil v rokoch 2003 - 2006, keď som dochádzal do Košíc, tak autor sa veľmi mýli. Vždy som dostal lístok v podobe bločku z pokladnice v aute, k tomu cukrík; pán bol príjemný, zhovorčivý parťák, po dohode ma v Košiciach vyzdvihol aj mimo stanicu (čiže som ušetril, lebo som nemusel používať košickú MHD, nehovoriac, že po príchode do Prešova ma vyložil pár metrov od zastávky MHD, čiže ďalšia úspora - časová). Keďže autobus mal prakticky stále rovnaké osadenstvo, neskôr sa z nás stali kamaráti a mnohokrát v tomto spoji panovala priam rodinná atmosféra. Mám na to len dobré spomienky... Iste sa pánovi blogerovi lepšie cestuje v neosobnom spoji veľkého prepravcu, plnom cudzích ľudí, s platným lístkom a s hrejivým pocitom, že zaplatil dane do rozpočtu Ficolandu :)))
 
mínus indicator plus

škoda   škoda

rád som čítal Vaše príspevky.
 
mínus indicator plus

 

súhlasím s Vašim názorom
 
mínus indicator plus

 

... argumentovať slovami: počul som hento, počul som tamto, zachytil som informáciu... pán Kováčik, ja som počul že existujú mimozemšťania čo unášajú ľudí -a keďže som to počul, tak je to pravda - nechcete zorganizovať pochod pro life na ochranu ľudského života a proti únosom mimozemšťanov?
 
mínus indicator plus

nuž rozmýšľam   nuž rozmýšľam

už piaty článok o zlej starostlivosti v nemocnici. Len aby to nebolo nakoniec takto: niekto z tímu červeného bradavičnatého istotára vyhlási že tí pacienti boli poistení v súkromných zdravotných poisťovniach! Preto ich zrušíme, budeme tu mať len jednu poisťovňu, riadenú naslovovzatými odborníkmi typu Čaplovič alebo Tomanová a už sa všetko zmení. Ľudia dávajte pozor - toto možno je o zlej starostlivosti ale môže to byť mediálna masáž pred zničením zdravotných poisťovní a zároveň odvrátenie pozornosti od tunelovania SPP. Presne toto chcú smeráci, odvrátiť pozornosť, kamuflovať, rozpútať emócie.
 
mínus indicator plus

prosím Vás   prosím Vás

vie niekto prepočítať koľko kontajnerov (počet) je tých 25 miliónov ton tovaru ročne? pýtam sa preto, lebo ma zaujal tento výborný starší blog http://rastislavfarkas.blog.sm...
 
mínus indicator plus

nuž   nuž

bohvie ako to tam v biblii ten Boh myslel
31.08.2013 15:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

No...   No...

to mi je fakt objektívny článok, mudrujúce kresťanské spoločenstvo... hlavne tá časť, kde opisujú ako vykladači používajú "majstrovsky prekrútené časti z biblie" a ešte tam šupnú 3 ukážky s vysvetlením... Samozrejme vynechali bez povšimnutia verš hneď zo začiatku biblie: Bůh také řekl: „Hle, dal jsem vám všechny byliny vydávající semeno na celém povrchu země i každý strom, na němž je ovoce vydávající semeno. To vám bude za pokrm. Také veškeré polní zvěři, všem nebeským ptákům i všemu, co leze po zemi, zkrátka všemu, co má v sobě život, jsem dal za pokrm všechny zelené byliny“ – a stalo se. Bůh viděl všechno, co učinil, a hle, bylo to velmi dobré! Byl večer a bylo ráno, den šestý. Toto sa im už do konceptu nehodí.
30.08.2013 11:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

a prvá cena by bola kolonoskopia, druhá by bola klystír
Reakcia k téme: Cirkus Bločková lotéria
28.08.2013 8:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

nefoťte dedinu   nefoťte dedinu

ale tie vyrúbané a úplne zničené Slánske Vrchy, aby bolo jasné, prečo sú povodne. Bol som tam v roku 2006, ťažilo sa tam ako opreteky, nachádzal som vyschnuté lesné studničky...
 
mínus indicator plus

momochodom,   momochodom,

romovia.sme.sk k tomu diskusia nebude? Prečo?
 
mínus indicator plus

hehe   hehe

úplne dokonalé by to bolo, keby jedna bola židovka a tá černoška by bola zároveň moslimkou
 
mínus indicator plus

ach jaj   ach jaj

mám dojem že túto žumpu slovenskej politiky dokážu vyčistiť jedine mimozemšťania. Slováci to už nedokážu.
 
mínus indicator plus

ja žasnem   ja žasnem

politik, ktorý v minulosti rozbíjal akúkoľvek fungujúcu spoluprácu, tvrdí "že chce spájať ľavicu a pravicu..." A tie jeho názory v rozhovore... už teraz si olejuje hlávku aby sa mohol pchať Ficlerovi do *****
 
mínus indicator plus

podľa mňa stačí   podľa mňa stačí

pracujúcim s deťmi znížiť daň z príjmu dovtedy, dokiaľ tie deti nebudú zarábať.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME