Pondelok, 13. júl, 2020 | Meniny má MargitaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: jarinow
1 >
mínus indicator plus

Je to spravodlivé.   Je to spravodlivé.

Fakt niekto veril, že nastane nejaká zmena?!
 
mínus indicator plus

Ďakujem!   Ďakujem!

Ďakujem! Ďakujem, že niekto tak odborne zdatný, hovorí pravdu o tak závažnej veci, ktorá sa týka a určite bude týkať nás všetkých. Mám v sebe strašne veľa myšlienok, ktorými by som chcel reagovať. Ale asi to stačí zhrnúť: Už sa musia začať báť aj ONI!
 
mínus indicator plus

Dôležité!   Dôležité!

Som oprávnený pokračovať v dezinformáciách pána premiéra a touto cestou informujem verejnosť, že tie kocky pred Úrad vlády údajne včera v noci priniesli Robo K. a Erik T. Zároveň týmto vyzývam chlapcov z ochranky Úradu vlády, nech dajú vedieť, ako to naozaj bolo. Už môžu.
 
mínus indicator plus

Otázka času.   Otázka času.

Bola to len otázka času. Je to len a len výsledok oficiálnych vyjadrení vysokých štátnych predstaviteľov, či obdivovaných "vodcov", čo od istej doby pravidelne dehonestujú určité skupiny obyvateľstva. Či už na profesnej báze, rasovej, náboženskej, či politickej. Zvykáme si na "nekultúru" a to je už len krôčik od zvyknutia si na násilie. A budíček nebude. Taký je vývoj. Taká je história. Ale aj tá hovorí, že nakoniec to násilie postihne aj tých, čo veria prorokom, že len takto sa to dá rýchlo a jednoducho vyriešiť. Všetko!
 
mínus indicator plus

Kpt. Dreamer   Kpt. Dreamer

Už by ho mal niekto zobudiť. Strašne veľa nás to stojí. ..aj nervov.
 
mínus indicator plus

Prepáčte   Prepáčte

Prepáčte pán štátny tajomník, ale strategickú komunikáciu si musí v prvom rade vyriešiť predseda SNS, kapitán. ...a na začiatok by stačila len komunikácia.
 
mínus indicator plus

Nová doba   Nová doba

Slávny výkrik čašníka zo známej českej komédie platí do slova a do písmena na túto dobu. A nielen na Slovensku. Celý vyspelý svet je politicky zmenený. V celom svete sú veľké skupiny obyvateľstva, ktoré sú frustrované zo súčasnej situácie. Sú sklamaní zo "štandardných" politikov, ktorí na nich zabúdajú. Chceli z nich vychovať iných, "lepších" ľudí. Ľudí, čo by potlačili prirodzené vlastnosti. Aby nemali z ničoho cudzieho strach, aby boli obrovsky solidárni, aby nemysleli na dnešok, ale až na zajtrajšok.... Veľká časť obyvateľstva sa cíti oklamaná. A v poskomunistických krajinách sa do toho ešte aj brutálne kradne. Už niet cesty späť. Voliť sa budú ľudia s jednoduchými heslami, jednoduchými riešeniami, riešeniami pre "obyčajných" ľudí. Že to tu už v histórii bolo a nikdy to nedopadlo dobre?! Pre nás je to ale nová doba! Ešte si raz povieme - zlatý Fico!
 
mínus indicator plus

 

EÚ nie je hlavný vinník. Nikto neokradol a nevie okradnúť Slovák tak, ako to vie len Slovák. Sami si to robíme. ...a ešte sa často mnohí tomu tešíme a tlieskame tomu. Takže tak!
04.01.2018 14:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

SHR - Slovenská hulvátska republika   SHR - Slovenská hulvátska republika

Hlava štátu povie, že sme mafiánska krajina. Nie, že by tak trochu nemal pravdu, ale on je tomu hlava a hovorí to verejne - a ešte aj v cudzine. Druhý povie, že kto do neho kameňom, tak on do neho dvoma. Tak potom nech sa nediví, že kto do mňa dvoma kameňmi, ja do neho samopalom. A minister tejto krajiny vystavuje faktúry za údajne ovracané vládne lietadlo. Dokonca je tak podrobný, že to bolo až tak, že skoro museli núdzovo pristáť. Neskutočná predstava, takto postihnutého vládneho lietadla. Neskutočná úroveň našich volených predstaviteľov. Na po*ratie. Už len, keby čo najskôr verejne vystúpil predseda parlamentu - aby som sa cez slzy aj zasmial.
04.01.2018 14:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Realista.   Realista.

Premiér Fico je všelijaký, len nie hlúpy. Vie, že v roku 2019 nemá šancu. On vopred prehratý boj nikdy nezačne. Nie že by nechcel byť prezident. Veľmi by to chcel. Ale už nie je šanca. A štve ho to teda že až. Až sa trasie od jedu a pomstychtivosti. ...a Kiska je prvý na rade.
 
mínus indicator plus

Fico udal Kaliňáka   Fico udal Kaliňáka

Podľa premiéra Fica, dnes odoslal list prezidentovi SR, aby zaplatil cca 990 tisíc Eur, za zneužitie vládnej letky na súkromné účely. Podľa zistenia Ministerstva vnútra tak spravil 382 krát. Opakujem - 382 krát! Čo robil minister vnútra Robert Kaliňák, keď to 382 x dovolil???!!! Hneď po prvom, poprípade po druhom raze mal na to dôrazne upozorniť. ...alebo len čakal na správnu chvíľu, kedy to vytiahne???
 
mínus indicator plus

Príslovia a porekadlá   Príslovia a porekadlá

Web ruského ministerstva obrany svojím článkom o invázii z roku 1968 len a len potvrdil, že Rusi majú trošku, ale len trošku pozmenené naše: Všade dobre, doma najlepšie! -na ruské: Všade doma, dobre najlepšie! ... a zároveň majú dodatok k nápisu na štandarde prezidenta Česka: Pravda zvítězí! - a k tomu ruské: Otázka je len, že koho!
 
mínus indicator plus

 

Prepáčte, vážený pane, ale píšete ako jeden z prispievateľov spomínaného ruského webu. Zmenu režimu tu chcela v 1968-om roku absolútna väčšina národa. A to dokonca podporovala väčšinu komunistických predstaviteľov v ich úsilí. A nemocnice, domy, byty, cesty nestavali a nestavajú len fašisti a komunisti. Takéto fabulovanie dejín je fakt absolútna ukážka proruskej a protizápadnej propagandy. Mimochodom - o tú "kopu" základní v Pobaltí žiadajú, ba až prosia samotní predstavitelia pobaltských štátov. ...a to už ani nespomínam, že počet zahraničných vojakov je necelých 1.500. Ale dobre ste vycvičený!!!
 
mínus indicator plus

Tak nám treba!   Tak nám treba!

Dve veci sú týmto článkom jasné. Načasovanie tohto štátneho článku je facka pre hlavu štátu, čo je viac ako priateľská k ruskej politike a k ruskému systému vládnutia. Facka, ktorú si môžu dovoliť, lebo aj tak sa na Zemanovom postoji nič nezmení a týmto vláda (Putin) ukáže svojim občanom, čo všetko si môže dovoliť a kde je pravda. Druhá vec z tohto štátom vypusteného článku je tiež jasná. Rusi žijú vo svoje bubline a môžeme (celý svet) im hovoriť čo chceme, oni predsa vedia, kde je pravda.
 
mínus indicator plus

Generál vo výslužbe.   Generál vo výslužbe.

Okrem iných pripomienok a zjavných vecí v tomto prípade, sa divím ministrovi obrany, dlhoročnému vojakovi z povolania, že má čisté svedomie a bude sa vedieť pozrieť vojakom v činnej službe do očí. Lebo je ani nové vrtulníky nemajú zbrane, aj transportné lietadlá sú objednané bez ochrany, takže aj toto vyzerá veľmi podobne. Draho a polovičato. Ako dlhoročný vojak z povolania by som zle spával, keby som toto vedel - že aj mojim pričinením vojaci riskujú viac, ako by museli. Sakra - už fakt musia kradnúť až na kostnú dreň?)
 
mínus indicator plus

A je to tu!   A je to tu!

Pani ministerka, je Vám dúfam jasné, že od tejto chvíle budete označovaná určitými kruhmi za agentku Sorosa, prípadne ste pod vplyvom Iluminátov, scientistov (Kisku) a podobných darebákov?! Je Vám to jedno?! ...dobre robíte!!!
 
mínus indicator plus

Výber   Výber

Nedá sa nič robiť, pani ministerka. Akých mali, takých dali! ...nie je príliš z čoho vyberať!!!
 
mínus indicator plus

...   ...

Nikto nedokáže potvrdiť, čo je Machala zač, ako to dokáže len Machala človeku!
 
mínus indicator plus

Nechodí,   Nechodí,

stále nechodí. Čo je s ním?! Je nám biedne. Nečakám, stále nechodí, už sú zrátané dni letné. - dnešný popevok od M. Žbirku na stretnutí špičiek Smer-u.
 
mínus indicator plus

...   ...

...a teraz sa ukáže, ako vážne to myslel Predseda s tým Európanstvom. Voľby mu to nevyhralo. A jemu je jedno, čo povedal včera. Rozhodujúci je dnešok - a poprípade zajtrajšok.
 

1 >

Najčítanejšie na SME