Pondelok, 18. november, 2019 | Meniny má Eugen

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: jakobín
1>
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Advent a rodina
05.12.2013 21:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nech nám vrátia slovenské obce na Spiši , to bol ***** od Čechov.
 
mínus indicator plus

 

Ty si kto bývalý eštebák a luteran,čo tu urážaš bez logických argumentov??
Reakcia k téme: Advent a rodina
04.12.2013 20:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

0 rokov pracujem v poľnohospodárstve na družstve a musím sa zastať Čarnogurského on nenesie vinu na rozpade neschopných komunistických družstiev,lebo za jeho ery boli najvyššie dotácie od štátu do polnohospodárstva atd.Bol som na jednom sedení kde som mu položil túto otázku a nám to vyvrátil argumentami.Odporúčam vám prečítajte si v Pravde blog-Sú milionári -potichu vytunelovali družstvá.Tam to máte podložené ako to fungovalo.
Reakcia k téme: Advent a rodina
04.12.2013 20:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Už Starý Rím stroskotal na lesbách a gayoch a na zvrátenej morálke.Aj neveriaci ak má zdravý rozum pochopí , že tu ide o rozklad spoločnosti,anarchiu a moc v rukach tejto zvrátenej teplej lobby.
 
mínus indicator plus

 

Ty si tiež lenochod z termoklubu?
03.12.2013 8:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Sme je obyčajný plátok , horší ako bulvár.Ten stary agent s teplou vodou nech sa o svojich podobných imbeciov.
03.12.2013 8:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Chodte do čerta v tomto štáte už nikto nechce robiť,ale iba vysedavať v kanceláriach a potom to tak vyzerá.Kolko hlupákov vychrlili po revolucii školy-externistov tak to aj potom vyzerá a všetci su na úradoch,kde vás iba buzerujú.
 
mínus indicator plus

 

A žIVNOSTNíK NEMá PREPLATENú DOVOLENKU.tOTO BOL DOBRý úM&SEL ,ALE ZLý PRíKLAD.Mna mrzí, že ako veterinárny lekar,pracujúci na východe v maštali,mi súdruhovia predsedovia zlikvidovali živočíšnu výrobu.Teda za posledných 7 rokov som prišiel o 4 družstva.Teraz žijem z ruky do úst,a som na minimálnej mzde,takže dôchodok bude mať lepší cigán,čo nič nerobil a ja mám odrobených v smrade 40 rokov.Ciganovi sa ráta dôchodok z priemernej mzdy čiže bude maž min.380 eur a mne z mojej min.mzdy lebo tak mi to vychádza teda budem mať 250 eur.Tak toto je čo za svinstvo.Ked som sa hlasil do štátnej vet.správy tak ma sudruh riaditel nevzal,lebo tam mal svojich protežantov ,ktorí mu dali úplatok.Do čerta s takým štátom.Tu fakt treba revoúciu.!!! A takých je nás viacej,ale sudr.s titulom JUDr.čo protekcne študovali ako synkovia papalášov sa majú ako prasa v žite.Tých to neserká.
 
mínus indicator plus

 

Važení prečítajre si erudovaný článok na blogu pravda ako to bolo a je s družstvami a ak niekto schopný tu dá link tohto blogu budem rád.Článok ma názov:Sú mlionári-potichu vytunelovali družstvá.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Ty si dobry idiot a prd o tom vieš,neurážaj čestných ľudi!!
Reakcia k téme: Staré časy, nové časy
26.11.2013 1:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A ako sa dostávajú ľavicoví extrémisti -pučom a násiim to nikomu nevadí.Na stráž pozdrav je totožný s česť práci,lenže nei u nás,Komunizmus vyvraždil viece ľudí ako fašizmus nám to nevadí.Ficov predvolebný šot z r.2002 na yotube hovorí za všetko , kto začal s extrémizmom. Nam to nevadí,lebo toto nechceme vidieť,ale ked niekto chce spraviť poriadok v tomto skorumpovanom štáte tak všetci zlodeji su proti!!
25.11.2013 9:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Máš pravdu,lenže u nás to funguje ináč.Už teraz vytvorili komunisti zo Smeru spolu so starými oravičiarmi jednotnž front proti Kotlebovi spolu s mediami.Budú mu robiť administratívne prekážky ,škrtiť financie od štátu a ustavične spochybnovať jeho robotu.Polena pod nohy to je ich taktika.Robia to zo strachu a Kotlebu budú obi "živiť" aby odputali pozornosť od svojej neschopnosti a rozkradačiek.
25.11.2013 9:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Eštebáci dostanú dôchodky za to , že dávali ľudí do žalára,že šikanovali rodiny,Teraz Smer si kupuje policajtov aby potlačali demonštrácie.Na vy chode majú ľudia dôchodky 300 eur,cigani 450 apolicajti min.800 eur.Nech žije Kotleba a odteraz ho budem voliť))Prečo nezrušia vysluhové dôchodky?Nastupuje totalita červených výkrmených ošípaných.
 
mínus indicator plus

 

Kotleba chce revitalizovať družstvá a má pravdu.Cez podielové listy za peniaze družstevníkov sa dostali červené prasce k veľkému majetku a teraz likvidujú živočišnú výrobu.Bola to zosnovaná rabovačka,ktorú si nik nevšimol.
24.11.2013 17:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ty nevieš , čo melieš fašista si ty a Kotleba je pravicový radikál .On sa zdravil Na stráž a už ho brala polícia ,ale ,že sa sudruhovia zdravia na 1.maja česť práci tak to je o.k.
24.11.2013 17:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ty si dobrý imbecil a neurážaj tu katolikov,prašivá svina ,lebo ti rozbijem hubu!!
 
mínus indicator plus

 

Toto je vrchol-ľavicoví extrémisti mžu všetko.Čítajte na Vybrali sme: Chaos a panika medzi gorilami a hlasujte.
22.11.2013 12:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

S jeho platom mu je fajn.
22.11.2013 11:05 | Oznám správcovi
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME