Streda, 22. január, 2020 | Meniny má Zora

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: palo2
1 >
mínus indicator plus

 

Tie bombastické nadpisy, keď ešte ani preteky nezačali neveštia nič dobré " Vlhová zvádza ďalší súboj so Shiffrinovou" .
 
mínus indicator plus

 

Vzorky zanalyzujú, spracujú a val zasypú, val a už se nevracej..
 
mínus indicator plus

 

Vážny vyhlásil, že zmluva so Skytoll je v poriadku a nie je nevýhodná. Keď z 200 miliónov vybratých ide polovica Skytollu je to ok ? Komu idú tie peniaze ? Draho zaplatený mýtny systém nepatrí štátu ?
 
mínus indicator plus

 

Vďaka za opravu. Vychádzal som z popisu k fotografiám. Na jednej z fotografií je popis "Na zbúranej bytovke vidieť staré nádherné grafity", .
 
mínus indicator plus

 

Pekné maľby. Toto sú grafity podľa môjho gusta
 
mínus indicator plus

 

Kedysi sa panelovým sídliskám postaveným za socializmu hovorilo králikárne, ale dispozične sú na tom často lepšie ako súčasné novostavby, ktoré stoja nehorázne peniaze, výmerou sú ešte menšie, kuchyňu majú v obývačke a honosne sa nazývajú apartmány.
 
mínus indicator plus

 

" premiestnení mimo územia Iraku" do Iránu :)
 
mínus indicator plus

 

Čo je na nej nesympatické ? Je to sympatická, zlatá baba. Pritom je absolútna extratrieda. Ako by sa mala tváriť aby bola sympatická podľa tvojho gusta ? :)
 
mínus indicator plus

 

Fico kedy pôjde do basy s Jánošom za to, že kradli peniaze z Handlovej od baníkov ? Je o tom aj výpoveď manželky.
 
mínus indicator plus

 

V tomtom nemám ja jasno tiež, ale lepšie nie je takáto zmena ako "zodpovedná zmena " Smeru s nami z SNS, lebo ľuďom ako je progresívci, chcel som povedať, ale nepomáhajte tomu vo volebnom termeni februárovom
 
mínus indicator plus

 

Média sa mali 2 týždne čvachtať v Kiskovom obvinení a zrazu do toho príde ten Prešov. Ani sa mu nečudujem, že mu začal lietať tlak, ak to nie je len divadlo toho darebáka.
 
mínus indicator plus

 

Možno prišiel autor niekde z bulváru, alebo už Sme má podobnú stratégiu. Čítanosť je čítanosť. Asi by som neklikol na ten článok, ale nas..al ma ten titulok, tak som to otvoril.
 
mínus indicator plus

 

Dookola omieľate nejakú Fabiu , nič iné ste na neho nenašli a pritom pomaly každý deň vylieza na svetlo nejaká Smerácka zlodejina v miliónoch € to vám nevadí ?
 
mínus indicator plus

 

Za čo sme teda zaplatili tých 27 mld korún na začiatku za najdrahšiu ponuku, keď to v roku 2022 má ísť do vlastníctva nejakým vyje...ncom ?
 
mínus indicator plus

 

Pripojíme sa k Vám. Postavte tie kamióny Smerákom pred budovu, tak aby nemohli vyliezť . Kto je Skytoll keď berie skoro 50% za správu mýta . 100 miliónov € ročne sú náklady na tie transportéry rozostavené popri diaľnici ?
 
mínus indicator plus

 

Privatizácia - konečná bilancia https://www.aktuality.sk/clano... Mečiarova privatizácia: účtovná hodnota majetku 109 miliárd, predaný za 31 miliárd korún. Dzurindova privatizácia: účtovná hodnota majetku 98 miliárd, predaný za 293 miliárd korún. A kto získal tie podiely v energetike počas Ficovej vlády ? - J&T, EPH.. Stratovú časť z SPP pre nás ale získal naspäť Fico . https://is.muni.cz/th/uhsdz/di...
 
mínus indicator plus

 

Kde sa nachádza naprivatizovany narodny majetok slovenskej republiky ? Okrem bánk skoro všetko u Ficových a Mečiarových privatizérov a oligarchov Za Smeru sa im darí najlepšie.
 
mínus indicator plus

 

Čo sa týka medveďa, treba nosiť so sebou cukríky a pri stretnutí s medveďom, keď hrozí útok, treba mu podať cukrík. Kým ho rozbaľuje utekaaať !
 
mínus indicator plus

 

Presne tak, toto je roky známe ako tam ryžujú a určite by sa dalo zistiť aj akcionárske pozadie Skytollu a búšiť do toho a do Smeru, ale nikto z opozície sa toho nechytil. Opozícia je slabá. Fico aj zo zlodejiny ktorú urobí získa pre seba výhodu - Zababraný xicht na fotografii v hnedouhoľnej bani( a provízie cez Jánoša idú späť) , alebo Zachránili sme SPP ! ( pritom iba pre nás uchmatol stratovú časť firmy).. a pospolitý ľud si s uspokojením hovorí "Tento náš Jánošík ako sa za nás bije"
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME