Nedeľa, 26. január, 2020 | Meniny má Tamara

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ostrý šíp
1 >
mínus indicator plus

Re : Tak bol prenasledovaný komoušmi,   Re : Tak bol prenasledovaný komoušmi,

že ho nechali študovať v rokoch 58-63 aj s vysviackou, a či tak bojoval aj v súčasnosti proti krivdám na pospolitom ľude, to som sa nedozvedel. A na dodatok, akosi priveľa maže admin príspevky, čože tam takého píšu kresťania slovenskí ? Čo ty na to gwertx.
 
mínus indicator plus

VYVESTE ICH ZOZNAM,   VYVESTE ICH ZOZNAM,

VEĎ SÚ VEREJNE ČINNÍ, TAK AKÉ OBAVY - nech národ vidí tú poškodenú chudobu.
 
mínus indicator plus

A ja si zasa myslím,   A ja si zasa myslím,

že pokiaľ to niekomu došlo, že môže byť aj výnimka, tak už bolo po funuse. Kur****, ale teba tominom musia dobre platiť.
 
mínus indicator plus

beseda   beseda

Ty budeš zrejme informovanejší ako starosta, starosta nekecá, hodnotí život taký aký je a na tom ty so svojimi priblbými odporúčaniami nič nezmeníš, svojou zaslepenou logikou to aj tak nepochopíš, možno ako dôchodca.
 
mínus indicator plus

s mx   s mx

tak čo sa tu trtúliaš, zober vozík a odvez Vasiľa a vráť sa aj pre svojho dedka, alebo krsného otca, bola by sranda, keby o nejaké desaťrorie transportovali aj teba, ale aspom je veselo, aj keď je smutno.
 
mínus indicator plus

scorpione |   scorpione |

Ty si sa na to musel nadrieť, alebo si to opísal, ale aspom je s tebou sranda, lebo realita života je iná. "Niekoľko poslancov vlády Petra Nečasa to však nevydržalo počúvať do konca a na protest opustili sálu", čo už, asi im povedal holú pravdu, čo ty na to ? Apropo, a o čom je tento tvoj článok ak nie o určitom násilnom teoretickom spôsobe boja, junáčik ?
 
mínus indicator plus

Štátne orgány zanedbávajú   Štátne orgány zanedbávajú

prevenciu, pokiaľ sa toto nezmení a najmä myslenie obyvatelstva, tak represia je len chytanie zajaca za chvost. Ešte pretečia hodne vody, pokiaľ sa naši ľudia naučia správať na cestách slušne a galantne, tak ako je vychovaný v rodine, ako na neho vplýva kolektív v ktorom sa pohybuje a aké si berie príklady z chovania celej spoločnosti, tak sa jeho chovanie odráža aj ako účastníka v cestnej premávke a je jedno, či je chodec, vodič mot. vozidla, bicyklista, povozník, dieťa a pod. Apropo, obrazne povedané - pelendrekmi slušnosti ešte nikto nikoho nenaučil.
 
mínus indicator plus

Dopravná nehoda podľa zákona   Dopravná nehoda podľa zákona

je udalosť v cest. premávke, tak nejako to tuším definuje zákon o CP, ale zároveň je kdesi uvedené, že to má byť škodová udalosť, buď je teda nehoda, alebo ak ide o škodovú udalosť tak mi niekto poškriabal šróbovákom kapotu, prípadne mi padol na auto zo strachy sneh. Veď ak sa raz niekto vyváľa s autom dolu medzou, alebo trafí do stĺpa, tak predsa na niečom sa pohyboval po ceste, bol vodičom-nevodičom a aj keď nespôsobil niekomu ujmu, mohlo sa tak stať. Tu je jasne vidno, ako sa manipuluje so štatistikami, oblbujú sa ľudia, za "znížený "počet nehôd môžu byť odmeny a tak dookola. Treba sa spýtať poisťovákov, čo na to povedia a kolko vyplácajú za tzv. škodové udalosti.
 
mínus indicator plus

drone,   drone,

aspom netáraj hlúposti, ÚS preto vydal predbežné rozhodnutie, aby zamedzil spochybňovaniu tajnej al. verejnej volby jednou, alebo druhou stranou s tým, aby sa volba do vydania nálezu ÚS nerealizovala, čo časť NR nerešpektovala, teda konala protiprávne ak negovala predbežné opatrenia ÚS ako najvyššieho strážcu zákonnosti, kvákaš o tom, čomu nerozumieš, al. trpíš komplexami - červené oči.
Reakcia k téme: Súd berie voľbu Čentéša
20.07.2011 7:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

muric,   muric,

len tvoj chorý mozog to nepochopil, že aspom tá baba má trocha chochmesu, že tvoji obľúbenci konali vedome proti predbežnému opatreniu ÚS, to sa v civilizovanom štáte nerobí a ak, tak naša DEMO sa nielen zlepšuje, ale dostáva na frak každým pubertálnym a pojašeným rozhodnutím.
Reakcia k téme: Súd berie voľbu Čentéša
20.07.2011 7:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

zebrano,   zebrano,

lepšie by to nenapísal ani sám Antonín Novotný.
 
mínus indicator plus

Na rozdiel od nich,   Na rozdiel od nich,

je to zrejme človek, ktorému ide o toleranciu v mene toho, čo sa hlása v katolicizme. Čo sú to za štátníci, ktorí miesto šírenia porozumenia sústavne vykopávajú medzi ľudmi vojnovú sekeru, čo ja mám čo s nejakými komunistickými prechmatmi (ostatne, v ktorom režime neboli a nie sú) a to, že si poviem názor, že bývalé soc. zriadenie bolo v mnohých smeroch voči bežným ľuďom humánnejšie ako súčasné a chce ma niekto za toto trestať, tak to považujem za jeho duševnú nemoc.
 
mínus indicator plus

Ty budeš timo7 nejaký "odborník"   Ty budeš timo7 nejaký "odborník"

zrejme o vejenskej doktríne a vojenstve nemáš ani šajnu, predpokladám, že si cumlík, ktorý si dokonca ani k VZS nečuchol, mal by si vedieť, že na totálne víťazstvo jednej strany je nevyhnutný aby pomer vojenskej sily k obsadeniu územia vytvorenie pomeru najmenej 1 : 7, apropo, armády vždy zlyhávajú, keď ich vedú a riadia amatéri, alebo neschopní politici, čoho znakom je súčasnosť. Ak vyložene nie si Maďar, tak sa riaď aspom zdravým rozumom.
14.07.2011 22:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pane Bože,   Pane Bože,

čoho som sa ja v mojom veku dožil, stíhať za vlastizradu je málo, tak do pieruna zabezpečte aspom domobranu vy CHU****, sme totálne nepoučitelní, národ bez zbraní a armády je na posmech a každý si s ním akurát tak vytrie zadok. Ak sa niečo zomelie, každý sa na nás *******. To je neskutočné, čo tieto vlády so štátom robia, ake ešte nejaký vôbec máme. Ó matka Tereza, zopni ruky a modli sa za tento národ.
14.07.2011 21:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Re : strateny vo Ficovom raji   Re : strateny vo Ficovom raji

Ty si sa musel ráno zobudiť ***** o čom sa ti asi snívalo ? Čo si ty sám zajko.
 
mínus indicator plus

Ja by som nepovedal,   Ja by som nepovedal,

že hanba demokracii, opravil by som to na : Hanba niektorým kvázi demokratom.
 
mínus indicator plus

Ja sa z toho poserem,   Ja sa z toho poserem,

všetci boli v jednom vreci a miesto stúpania po schodoch hore, lezú niektorí sústavne do suterénu. Slovák už iný asi nebude, ľudia, ktorí zasievajú nenávisť, sú ľudia zlí (taký malý národ a sústavne sa rozdeľuje, miesto toho, aby sa zjednocoval, ale asi to niekomu vyhovuje, známe - rozdeľ a panuj). Zbohom zdravý rozum.
 
mínus indicator plus

Počkaj zajac,   Počkaj zajac,

nie som ani ŠTB, ani KGB ani iný B, ale tak o polroka, rok chytí tá mŕtvička teba, šmuľko sústruh.
 
mínus indicator plus

Re : Moj Nazor   Re : Moj Nazor

Môj názor je, že si sa zbláznil, dúfam, že si v kleci riadne zabezpečený.
 
mínus indicator plus

Vyššie dane alebo škrty,   Vyššie dane alebo škrty,

hm, menej zbrojnošov po svete.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME