Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 008miro
1 >
mínus indicator plus

 

Podľa mňa by najviac pomohlo, keby Jankovská, Tamáš, Fico a vlastne Smer, skončili tam kde patria: v base.
 
mínus indicator plus

Autor môže ....   Autor môže ....

....súťažiť so Smerákom Čížom. Trepať hodinu, pospájať polopravdy, želania, aj evidentné klamstvá do jedného výgrcku a nakoniec nikto nevie o čom to chcelo byť.
Reakcia k téme: Cestou na psí tridsiatok
14.06.2019 7:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

...aj teraz vezú slobodu na lietadlovej lodi smer irán!
 
mínus indicator plus

Hnedá patrí do septiku....   Hnedá patrí do septiku....

... križ do kostola a blázni do blázninca. Víťaz volieb ( podľa neho samého) mal byť dávno pod lekárskym dohľadom.
Reakcia k téme: Je mi z tejto krajiny smutno
18.03.2019 19:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Keď si...   Keď si...

...myslíte, že podvod je výhra, asi je podľa vás v poriadku aj pozháňanie peňazí vlastnou hlavou, tak potom medzi vami a Hranatým nie je žiadny rozdiel. Aj komunálne voľby prezentuje preceda ako výhru, akurát nemá ani jedného starostu v krajskom meste. Má ale najviac starostov napr. aj vo Fekišovciach. Skutočná výhra. chvála bohu to má tento chrapúň už spočítane, jeho ovce prebehnú pomaly k ďalšiemu vodcovi, čo im namaže med okolo huby, ako od Lenona utiekli k Hranolovi.
Reakcia k téme: List predsedovi
02.03.2019 13:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Minimálne Ficove...   Minimálne Ficove...

...tretie “zvolenie” bol podvod na voličoch a vy to prezentujete čisto Göbelsovsky (alebo Tomášovsky) ako víťazstvo. Pritom bez predajných chamticov, ktorých skorumpoval, Zbabélu Luhára a gazdu Prochádzku, by "vyhral" leda tak “prd”. Skúste teda vymenovať čo dokázal. Peniaze na založenie strany pozháňané vlastnou hlavou, vlaky a obedy zdarma sa nerátajú, lebo vlastne ani zdarma nie sú. Počas jeho skvelého vládnutia zvyšil zadĺženie Sloveska o cca 30 miliárd. Pred voľbami vrešťal, že pravica nevie nič iné, iba zvyšovať dane, čo on nikdy nespraví. Nezvýšil, pravda, len za tých 12 rokov zaviedol asi 20 nových poplatkov, licencií, zdanil poistky, reťazce, pri kúpe a prepise aút a tak podobne, čo v konečnom dôsledku zaplatia zasa len ľudia. A korupcia, škoda reči. Stačí si prečítať napríklad toto. https://www.aktuality.sk/clano... O tom aký je šikovný svedčí aj jeho profesionálna kariéra. Ulovil Svetlanu dcérku komunistickeho pohlavára, z čistej lásky. K peniazom. Ako zástupca SR nevyhral ani jeden proces, tento megaúspešný právnik. Mafianska fľandička, štátna radkyňa na úrade vlády, prítomná na rokovaniach s nemeckou kancelárkou bol tiež jeden z jeho megaúspechov. O podrobných úspechoch precedu by sa dalo pokračovať ešte veľmi dlho. Jediné čo mu ide ozaj dobre, je organizácia osláv MDŽ, kde dokáže priviesť do tranzu (slušne povedané) jednoduché žienky, ktoré odchádzajú domov vlhké, z jeho slaboduchých, často sexistyckých vtipov. Vôbec im pritom nedochádza, že ich vnukov a vnučky vyhnal tento ***** do sveta utierať zadky Rakúšanom a umývať riad do Anglicka, že keď idú do nemocnice musia si zobrať toaleťák a príbor, že sestra v nemocnici v Rakúsku má na starosti v priemere 9 (slovom deväť) pacientov zatiaľ čo u nás aj 15. Alebo, že za CENU JEDNÉHO CT na Slovensku sa dajú vo svete kúpiť skoro tri. Verím, že tento, podľa vás úspešný človek, skončí tam, kde si to naozaj zaslúži, na súde. Nie ako predseda, ale na stoličke, kde sa bude zodpovedať za svoje “úspechy” a bude aj náležite podľa práva odmenený.
Reakcia k téme: List predsedovi
27.02.2019 20:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pre hlúpeho - všetci hlúpi.   Pre hlúpeho - všetci hlúpi.

Nehovorím, že sa mi tam páčilo, alebo že by som bez ZVS neprežil, ale vojenčina boli zbytočne “ ukradnuté” 2 roky len pre tých, čo si odtiaľ nevedeli nič zobrať. *(Voličov a straníkov SNS upozorňujem, že mám na mysli skôr veci duchovné ako materiálne.) Bola to dobrá škola medziľudských vzťahov a v tomto smere mi to dalo veľa skúsenosti. Legendárny výrok Forresta Gumpa na začiatku príspevku je o tých čo dva roky zbytočne stratili bez toho, aby si zobrali niečo pre seba.*
 
mínus indicator plus

 

Zaujímavé čo tu píšete, akurát tomu chýba logika. V prvom rade, odborníci po prečítaní "Dankovej práce" zistili, že nespĺňa všetky predpísané náležitosti a teda nemala byť nikdy akceptovaná. A bez rigoróznej práce, nemôže študent získať titul. Ďalšia vec, zmiznutá rigorózna práca z bratislavskej univerzitnej knižnice s rovnakým názvom aj rozsahom. Ktovie za koľko ju stratila aj sama autorka. V práci boli použité (rozumej od slova do slova okopírované) pasáže z piatich prác bez uvedenia zdroja. Navrhujem aby mu bol namiesto titulu JUDr., priznaný titul PLGr. (plagiátor).
16.11.2018 20:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Píšete "Povinnosťou politikov a štátnej správy by malo byt po prijatí zákona do 3 mesiacov dokázať príjem a majetok." Kto by mal prijať takýto zákon? Politici? Bič sami na seba? To sa nikdy nestane! Veď všetci Smeráci, SNSáci, ale aj mnohí ďalší išli do politiky zbohatnúť. Poctivo ako Mečiar z majetku (jedného trojizbáku a s malou Korzičkou) skúpil pomaly celé považie okolo Trenčína, Pali Paška, chudák,čo si musel sám kachličkovať kúpeľňu má po vstupe do politiky vilu v mestskom parku,....... dalo by sa pokračovať cez Kalihoa Počiatka, ktorím začala honota majetku rásť geometrickým radom po vstupe Smer-u do vlády, Fica, Zbabélu Luhára. Podľa mňa by bola lepšia cesta, zakázať politické strany, zostaviť úradnícku vládu odborníkov pomocou odborných komisií so zahraničnou účasťou, (aby nemohol vyučený brusič riadiť ministerstvo Práce.... s 7.000€ a kondómom vo vačku) vyčistiť súdnictvo, zrevidovať zákony, (lebo je v tom riadny chaos 27x novelizovaný zákon za 20 rokov) a potom tie veci ako spomínate, osobnú hmotnú zodpovednosť štátnych aj komunálnych funkcionárov a zamestnancov, zákon o preukazovaní pôvodu majetku pre všetkých. Len ako to spraviť, zvlášť v krajine kde 20% ľudí volí podvodníkov pod značkou SMER?
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Presne tak, žiadne peniaze politickým stranám. Ja by som zašiel ešte ďalej. Žiadne politické strany vo vedení štátu. Vládu kreovať z odborníkov a nie politikov. Uchádzači by museli prejsť výberovým konaním pred komisiou pozostávajúcou z kapacít v relevantných oboroch aj povedzme 30% zahraničných. Projekty a prezentácie by boli dodatočne zverejnené. Tak by sa určite nestalo, že ministerstvo práce soc vecí a rodiny, by viedol vyučený brusič s vysokou školou, ktorý si nepamätá tému svojej diplomovky. Len si neviem predstaviť, čo by robili takí dankovci, hrnkovci, rafajovci a veľa veľa ďalších, nielen zo SNS.
 
mínus indicator plus

 

Nie som ani ITčkár ani ekon'm, ale rýchlo zistím čo sa dá kde ukradnúť. Keď Pelle udrbal miliardu, ja musím dve.
 
mínus indicator plus

 

Stále mi nie je jasné, prečo musia štát viesť politici. Čo tak odborníci, vybraní obbornými komisiami (za účasti zahraničných kapacít v odbore) pod verejnou kontrolou, ktorí by mali "hmotnú" zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Žiadne príspevky od štátu na financovanie politických strán (nechápem opodstatnenie), nech sa financujú z príspevkov členov. Redukciu štátnej správy, 79 členný parlament (za každý okres 1 poslanec) . Zjednodušiť a zredukovať zákony, ktoré tu 25 rokov vyrábali a schvalovali kreténi typu Kelňa, Kolesík, Jariabek, alebo génius Blaha. Kde vo svete majú 10 ročný zakon 168x novelizovaný? atď.........
 
mínus indicator plus

V Dankovej hlave...   V Dankovej hlave...

...musí byť šialený prievan!
Reakcia k téme: V Dankovej hlave
08.08.2017 6:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Fico má len jednu možnosť : udržať to do konca volebného obdobia, lebo sponzorom treba vrátiť požičané aj s úrokmi. Dobre vie, že inak by skončil tak, (alebo veľmi podobne) ako Gaulíder.
Reakcia k téme: V Dankovej hlave
07.08.2017 20:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

"Neviem preco treba zvalovat vsetko na miestnych, ked rozhodnutia o tychto tahoch sa robia na Ministerstve dopravy + NDS." Možno preto,že tam je to samý výhodňar!
 
mínus indicator plus

a každý východniar...   a každý východniar...

...ešte po čase dotiahne ďalších 5 východniarov a tí zasa a tak dookola. Za ČSSR sa vravelo, že bratislavčania sú východniari, čo nedošli do Prahy.
 
mínus indicator plus

NarCamDil...   NarCamDil...

...nie ste sedlák, iba hňup. Celé to nie je o tom kto je odkiaľ, ak má v Ba trvalú robotu mal by mať aj trvalé bydlisko. A dane platiť tam, kde žije. Uvedomte si, že tie peniaze niekde chýbajú, že za smeti, ktoré "vyprodukujú" platí odvoz niekto iný . Denne z okolia 130 000 cépéčkárov + 10? 20? 30 000 týždňovkárov z vidlákova a výsledok? Nie je na opravy ciest, na kosenie trávy, parkoviská na sídliskách plné SN, MI, PO, KA, VK.....a ľudia čo tu platia dane nemajú kde parkovať.
 
mínus indicator plus

Vážená pani...   Vážená pani...

...Lucia, nenašlo by sa viac peňazí ako u invalidov a dôchodcov, pri výsluhových dôchodkoch eštebákov a straníckych funkcionárov KSČ?
31.03.2017 19:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

"Zrejme jazykom mu to ide lepšie ako činmi." Určite ste nemysleli jeho skvelé reči. Jazykom mu asi najlepšie ide lízať zadky Mečiarovi, Slotovi...........
 

1 >

Najčítanejšie na SME