Sobota, 30. máj, 2020 | Meniny má FerdinandKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Lucia Janovská
1 >
mínus indicator plus

Bonie,   Bonie,

povedala by som, že NIJAKÝ zo susedov Ruska nemá s tými agresormi dobré vzťahy! Ale radosť mi to nerobí.
 
mínus indicator plus

Lipa,   Lipa,

kto sú to tí "normálni ľudia"? Veď celý svet (!!!) pokladá kremeľských psychopatov za teroristov!!! Už má akýchsi kvázi-spojencov len vo Venezuele a v Severnej Kórei! A dokonca ani tu, na Slovensku, nemajú takú podporu, o akú sa snažíš! Veď si len spomeň na posledné voľby - a zlomky percenta, ktoré získala akási prorusky orientovaná strana. Myslím, že sa volala Odvaha; bol to len veľký trapas. Mimochodom, ako tu už napísali iní mnohokrát, ZHN tam boli, a boli dokonca aj použité. Tisíce mŕtvych Kurdov sa nedajú nijako odškriepiť.
 
mínus indicator plus

Faraoh,   Faraoh,

mávaš celkom prijateľné (rozumné) príspevky. Takže hoď pár slov k tej "americkej propagande".
 
mínus indicator plus

Kágébáčika,   Kágébáčika,

toho psychicky narušeného jedinca, preklínajú najmenej v desaťtisíc rodinách; tam, kde pochovali svojho blízkeho. A ten trpák, ktorý má túto zbytočnú vojnu na svedomí, chce apelovať na zdravý rozum...
 
mínus indicator plus

Priateľu,   Priateľu,

asi Ti uniklo, že Petra Procházková je platená PRÁVE ZA TO, aby písala o Rusku. Práve o Rusku - na tento kus zeme je totiž považovaná vo svete za odborníčku! Spravodajcovia majú zvyčajne svet tak trochu rozdelený na svoje "sféry pôsobnosti". Stačí to zatiaľ takto?
 
mínus indicator plus

Vŕba,   Vŕba,

nechcel by si upresniť, čo v tom článku Ti nevonia? Autorka je totiž vo svete považovaná práve za odborníčku na Rusko - a teda opiera sa buď o vlastné pozorovania, alebo o seriózne ruské pramene a informácie od svojich ruských priateľov. Nebude tu "pomätený" niekto iný?
 
mínus indicator plus

Takže   Takže

"pána Džugašviliho"? Ty si, človeče, chorý blázon. Duševne chorý úbožiak.
 
mínus indicator plus

Ty nešťastník,   Ty nešťastník,

posledné múzeum tomu psychopatickému vrahovi (Džugašvilimu) otvorili v Rusku minulého roku! BTW, ak čítaš ruské médiá, iste Ti neušlo, že aj za tento neuveriteľný škandál Rusov s dopingom môžu v podstate USA! Skús teraz popremyšľať.
 
mínus indicator plus

Naopak,   Naopak,

tak sa správa skutočný chlap. Na hrubé vrece hrubá záplata. BTW, nazvať toho senilného vulgárneho starigáňa "hrubým vrecom" je preňho iste kompliment. Ale nechcem byť vulgárna, nechcem použiť jadrnejšie výrazy.
 
mínus indicator plus

Nuž,   Nuž,

ak chcú takíto "diskutéri" (ako títo dvaja) zlepšovať stav našej spoločnosti, som z toho veľmi smutná. Odkiaľ sa v nich berie tá tuposť, vulgárnosť a hrubosť?
 
mínus indicator plus

Nikdy neublížil   Nikdy neublížil

ani muche? Slovom sa dá ublížiť mnohokrát ťažšie, ako rukou. Ten vulgárny a hlúpy starigáň mal byť už dávno v ošetrovaní psychiatrov.
 
mínus indicator plus

vsec,   vsec,

ospravedlňujem sa, ale na múdre slová diskutéra povyše (Baublys) si tu doslova "naprskal" len samé všeobecné bláboly. Ak si naozaj starý (a cítiš potrebu "poradiť mladším"), choď radšej do najbližšej krčmy. Tu sa len strápňuješ; žiaľ, aj slabším pravopisom, aj slabšími úvahami.
 
mínus indicator plus

Guderian,   Guderian,

vravíš "totálna anihilácia USA"? nie si Ty ten mužik, ktorý už pred dvoma či troma rokmi - z ničoho nič - vyhlásil, že "Rusko je jediná krajina, ktorá je schopná premeniť USA na rádioaktívny popol"? Svet sa vtedy len začudoval, a pripísal to zvýšenej konzumácii vodky v kruhoch blízkych Vovkovi Kágébáčikovi (ten mužik je totiž jeho pravá ruka).
 
mínus indicator plus

Ďakujem   Ďakujem

za rozumnú (navyše, slušnú a milú) odpoveď. Nepoznám ten kraj, ani som vtedy ešte nežila.
 
mínus indicator plus

To maslo   To maslo

Rusi privážali, alebo odvážali?
 
mínus indicator plus

Ty pseudodiskutér,   Ty pseudodiskutér,

asi Ti ušlo, že tu nie je reč o mne, ale o akomsi Snowdenovi. A o ňom vie (predpokladám) celý svet, že nijakými "vedeckými" kvalitami neoplýva. BTW, ak by predsa išlo o moju osobu: vieš niečo o mne bližšie? Že si dovolíš takúto - pomerne impertinentnú - otázku...
 
mínus indicator plus

Škoda,   Škoda,

že tento Tvoj príspevok je až na konci. Keby bol kdesi na začiatku, iste by aspoň niektorých krikľúňov primäl k zamysleniu. Máme sa tu ako v raji, naozaj "nič lepšie" sa tomuto kontinentu v jeho doterajšej histórii neprihodilo. Ale hlupáci, kverulanti a putinofilovia sú aj tak nespokojní...
 
mínus indicator plus

Agama,   Agama,

prečo sa radšej nepýtaš na "výnimočné vedecké kvality" toho indivídua?
 
mínus indicator plus

Tak prečo   Tak prečo

to komentuješ? Len aby si sa strápnil?
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

1 >

Najčítanejšie na SME