Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: TakNejako
1 >
mínus indicator plus

 

Jeden by neveril, že sa toho raz dožije...a to dúfam, že tam robia to, čo si myslím, že tam robia :-)
 
mínus indicator plus

 

Moja chyba, že som nespomenul aj kontext. :-) Ja som len citoval komentátora po ôsmom góle. Keby vedel, tak si to nechá na deviaty :D on to povie v čase 11:55 https://player.upclips.online/...
 
mínus indicator plus

 

"Southampton null, Leicester city eight. Singing, dancing in the rain, feeling the pain" :D
 
mínus indicator plus

Suomi   Suomi

Neviem prečo, ale najviac ma v tejto kvalifikácii teší reprezentácia Fínska. Teraz dali rozdielom triedy Arménov a Gréci im pomohli s Bosnou. V ďalšom zápase zdolajú Lichtensteinsko a do Grécka sa už pôjdu len okúpať k moru :)
 
mínus indicator plus

 

jaj takto...a ja že ľudský druh vyspel natoľko, že stratil schopnosť pochopiť to, čo sa australopitekus snaží povedať...
 
mínus indicator plus

 

Prečítajte si celú diskusiu pod článkom a zistíte, že ten článok až taký pekný nie je.
 
mínus indicator plus

 

Tak do toho špeciálneho poistenia by mohlo ísť nejaké percento z ceny cigariet.
 
mínus indicator plus

 

Alvesov gól a prihrávka Di Mariu Neymarovi na gól - lahôdky.
 
mínus indicator plus

 

Pozerám, 4 komentáre k včerajším zápasom, tak hádam aspoň jeden bude k futbalu a nie k datimu a ono všetky k slovenčine... A ja pre istotu pridávam piaty mimo tému..
 
mínus indicator plus

 

Miešať jablká s hruškami to je také...jedlosmrekovské? Ak ti chýba koncert v Dobšinnej, tak nejaký zorganizuj a nepindaj, že to nespraví niekto iný namiesto teba.
 
mínus indicator plus

 

A prečo by to robili, aby na ňu bol najlepší kurz v stávkovej spoločnosti? Treba si uvedomiť ďalšiu vec a to tú, že čaputovej percentá v prieskumoch pred dvoma týždňami boli úplne iné a staviť na jej víťazstvo vysokú sumu by bol hazard. A to nehovorím o tom, aké negatívne reakcie by vyvolalo to, keby sa na to prišlo. Toto je taká vec, o ktorej podľa mňa ani len neuvažovali :) To si skôr viem predstaviť, že si skôr mohli staviť menšiu sumu, keď ohlásila kandidatúru v máji minulého roka :-)
 
mínus indicator plus

 

Odporúčam pozrieť si druhý gól Slavie, nemá chybu hehehe https://youtu.be/AghetTHIkrc?t...
 
mínus indicator plus

 

Neviete niekto, prečo sa rozhodli len pre kiná v troch mestách a nie vo viacerých?
 
mínus indicator plus

 

A aký je s tým meraním ako dôkazom problém?
 
mínus indicator plus

 

Presne tak, tón jeho hlasu má schopnosť u človeka, ktorý ho počúva vyvolávať dojem o jeho neomylnosti v tom, o čom hovorí. Ak ho ten poslucháč počúva nekriticky, resp. o veciach, ktorým on sám nerozumie, tak pred sebou vidí ďalšieho vodcu-spasiteľa (rozumej barana, za ktorým táto ovca pôjde s radosťou i na bitúnok...)
 
mínus indicator plus

 

Ako že nie? Ak vychádzame z predpokladu, že určitú časť nehôd spôsobujú hazardéri, tak ak sa zníži ich počet na cestách, tak by sa mal znížiť aj počet nehôd ktoré spôsobujú...či?
 
mínus indicator plus

 

heh, optimista...
 
mínus indicator plus

 

už to vidím zajtra na profesii inzerát od SLA: Hľadáme šikovnú krajčírku/krajčíra. Odmena neistá. Zn. ASAP Teraz vážne, ak viem koľko času je treba na výrobu kombinézy (na SLA to vedieť musia), tak sa nemôžem pred pretekmi vyhovárať nedodaním podkladov, lebo viac ako mesiac po tom, ako som tie podklady mal mať, určite disponujem písomným dôkazom o tom ako som sa tie podklady snažil získať...
 
mínus indicator plus

 

Ak je pravda, že protest musí byť podaný do 48 hodín, tak si myslím že nejaký význam to predsa len má. Lebo ak je trestom vylúčenie zo súťaže, tak potom by sa odveta nehrala, ale ona sa už odohrala. Usporiadanie takého zápasu nie je maličkosť. A nevravím o tom, že niektorí top hráči neodohrali jeden, ale až dva zbytočné zápasy. Samozrejme aj mne je divné, že v dnešnej digitálnej dobe k niečomu takému ako neoprávnený štart hráča pre karty stále dochádza...
 
mínus indicator plus

 

No možné je to tak, že Nóri majú ropu a iné zmýšľanie. A zdôraznil by som hlavne tú mentalitu.
 

1 >

Najčítanejšie na SME