Nedeľa, 23. február, 2020 | Meniny má Roman, Romana

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: roma
1 >
mínus indicator plus

Veď sú predsa prazdniny a   Veď sú predsa prazdniny a

dovolenky !!! A je preto normálne že úbytkom ľudí vo veľkých mestách sa prejavil aj počet protestujúcich!!!! Ale je to dobré naštartovane a po prázdninách a dovolenkách sa to iste vráti do starých koľají . ZLEPENCU už odzvaňa a jeho šéf v podobe Birmovaného komunistu to veľmi dobré vie a toto je rozhodujúcim momentom a dobrou správou pre slušných ľudí platiacich dane z ktorých si Birmovany komunista a jeho lumpen partia robí bláznov už skoro deväť rokov!!!
 
mínus indicator plus

25 rokov bedač ustupovala,   25 rokov bedač ustupovala,

vo všetkých Smeroch a zrazu sa vzoprie a postaví?! Nuž chcel by som ťa vidieť na jej čele a to čo najskôr.....
 
mínus indicator plus

Najväčšia škodna pre Slovensko ,   Najväčšia škodna pre Slovensko ,

počas jeho predsedania rady EÚ je samotný BIRMOVANY KOMUNISTA a jeho politická klika krytá jedným nepodareným BABYm !!! Jeho retorika dnešných dni v spojení s jeho projekciou je toho jasným dôkazom presne tak ,ako aj konštatovanía a otázky na neho v Strasburgu od europoslancov ktorí mu dali jasne na javo ,že naraz na dvoch stoličkách sa sedieť nedá a už vôbec nie vodu vonku kazať a doma COLU piť!!!
 
mínus indicator plus

ZLEPENEC JE NASMEROVANY   ZLEPENEC JE NASMEROVANY

na politické hnojisko Slovenská za UČITEĽOM a chorý Birmovany komunista to veľmi dobré vie a aj preto sa drží koryta tak,ako obuvnik kopyta !!! Jeho dni a jeho analolizcov a oligarchov sú už dávno zrátané a to ,čo momentálne predvádza aj s mafianom Kalim je len posledným kŕčom zdochynajucej kobyly ,ktorá ešte sem tam kopne a tak dáva na známosť jej veriacim voli čom v podobe bez názorových oviec ,že je ešte tu a treba ju za každú cenu a obetu udržiavať pri živote!!!
 
mínus indicator plus

Bude stačiť ,   Bude stačiť ,

keď nezradia vlastné vedomie a svedomie a nepodržia pôsobenie capa v záhrade!!!
 
mínus indicator plus

Čím skôr Pikolik Baby skončí   Čím skôr Pikolik Baby skončí

na poste MV,tým skôr bude vo Ficilii odzvonene polit mafii pod vedenim chorého Birmovaného komunistu a jeho ovce sa tak budú mať možnosť dozvedieť pravdu o jeho nevladnuti!!! To ,čo predvádza duo Baby& Birmovany komunista na slov.pol.scéne nemá obdobu v samostatnej ére Slovenska a je vysmechom a pluvancom do tvári všetkým slušným ľuďom !!!
 
mínus indicator plus

???   ???

Pani Otriova ,narodili ,alebo vyliahli sa sokolíčiata na humenskom balkone???
 
mínus indicator plus

BIM...BAM...BOM...   BIM...BAM...BOM...

Už aj nad týmto tiež politikom zvony odzvanaju a on to veľmi dobré vie !!! A aj preto si nachádza zamienku ako a prečo opustiť chorého kapitána lode SMER!!!
 
mínus indicator plus

Dobrovoľný darca   Dobrovoľný darca

dáva,daruje sám na základe vlastného presvedčenia!!! No toto ,čo tu v ramci pokut zaviedol min.vnútra je jednoducho nezodpovedné výpalníctvo a protažovanie nezodpovedných,ktorí si môžu za peniaze kúpiť aj porušovanie zákonov!!! Toto sa jednoducho nedeje ani v banánových republikách v Afrike a nie to v civilizovanej Europe......
 
mínus indicator plus

?????????   ?????????

Ja si myslím ,že predovšetkým rakušan nie je slovákom a jeho spravanie ,pristup a postoje k spoločnému je diametralne iné a založené na iných základoch a principoch !!!Nuž a tie vychádzajú z rakuskej kultúry,inteligencie a vybudovaneho vsťahu k majetku spoločného ale aj vlastného! A to sú atributy,ktoré mnohým tiež SLOVÁKom chýbajú a ani im neboli v minulisti nikdy vštepovane a od nich vyźadovane. Minulý systém a režim jednoducho takéto atributy -hodnoty ani poriadne nepoznal a jeho predstavitelia stavali na iné hodnoty a ideologie než na tie ,ktoré by ľudí vyzývali k zodpovednosti a spolupatričnosti za spoločný majetok ale aj poriadok .......
Reakcia k téme: Slovensko nie je Rakúsko
06.06.2016 19:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Každý ucastnik cest.premávky   Každý ucastnik cest.premávky

ohrozuje svojím nezodpovedným správaním a nedodrziavanim vyhlášky ostatných účastníkov vždy ,všade a za každej situácie a to aj vtedy keď je na ceste-komunikácii sám!!!
 
mínus indicator plus

Dobrovoľných darcov ,   Dobrovoľných darcov ,

orgánov už bude len pribúdať!!! A to aj vďaka nezmyselného zákona ,ktorý namiesto ochrany života dobrodruhov na dvoch kolesach pozerá na vykradnutu štátnu kasu !!!! Nuž ,ale čo už ?! Aký minister ,také zákony......
 
mínus indicator plus

Najvyšší čas,   Najvyšší čas,

aby sa Beyby a Pikolik z Carltona s prepojením na bývalých mafianov pobral za jeho spoločníkom v podnikani Strapatym za veľkú mlaku a naspäť sa vratil tak,ako niekedy Lexa mladší!!!
 
mínus indicator plus

Kde býva Fico?   Kde býva Fico?

Nuž to presne nevie ani on sám a ani Pošta a ministerstvo vnútra,ktoré nevie na akú adresu mu má dorucovat zasielky a predvolania na súdy a vypočúvania!!!
06.06.2016 13:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ďalší neschopný a nenahraditeľný sudruh   Ďalší neschopný a nenahraditeľný sudruh

opúšťa potapajucu sa loď SMER a jej kapitána v podobe chorého Birmovaného komunistu!!! A to je veľmi dobré znamenie pre celé Slovensko a jeho budúcnosť........
 
mínus indicator plus

JEDNODUCHO!!!   JEDNODUCHO!!!

Dalsia Hviezda s pi...ou zo Slovenska,ktorá si myslela že rozum je uložený hlboko v jej p...i a nie v hlave!!! Nuž rozplynul sa ďalší slovenský sen o bezstarostnom živote s roztiahnutymi nohami..........
 
mínus indicator plus

Bayby zataji aj nos medzi očami   Bayby zataji aj nos medzi očami

a nie len odchod chorého Birmovaného komunistu ,ktorého dni v pklitike sú už dávno zrátané!!!
 
mínus indicator plus

TENTO PRIESKUM ,   TENTO PRIESKUM ,

bol určite vo Ficilii robený v domove dôchodcov a v hospicoch,kde sa už len spomína a vybavujú sa obrazy z doby ,,ZLATÉHO SOCIALIZMU'' pod nadvládou Ruskej čižmy!!! Kto už len može v dnešnej dobe veriť jednému malému Lilipitunivi,ktorý je miliardarom a ,,jeho'' národ zomiera od hladu?!
 
mínus indicator plus

Jednoznačne Vešticu!!!   Jednoznačne Vešticu!!!

Vedenie mesta,posranci SMERu, by malo jednoznačne oceniť výkon Veštice čoby primatorky mesta Humenné a to predovšetkým za jej snahu a boj o likvidáciu všetkého čo ešte ako ,tak funguvalo pred jej nástupom na primatorsku stoličku!
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME