Štvrtok, 20. február, 2020 | Meniny má Lívia

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: miSSiak
1 >
mínus indicator plus

iba 2000?   iba 2000?

dúfam, že tých darmožráčov bude prepustených aspon 5-krát tolko. Tupovoličská lúza nech chrčí doma na podpore.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

keby sa štrajkovalo za   keby sa štrajkovalo za

vyrovnaný rozpočet, tak pár stovák tých vuvuzel by som zasponzoroval.
 
mínus indicator plus

no vidím že sázka sa nekoná   no vidím že sázka sa nekoná

- niečo okolo grécka mi pripomína situáciu ked fétákovi chceme pomôcť tým, že mu dáme ešte jednu-dve-tri dávky. Asi také je reálne riešenie EUzony, dlhy riešiť dalšími dlhmi. - Ak si hrdina, zarob si české koruny, a investuj do eura, alebo inú volne zmenitlenu menu, a budeš boháč. - ako raz povedal pan farar na omši v úpecéčku: závisť je najhlúpejší hriech, pri ňom si ani neužiješ, teraz viem o čom hovoril.
 
mínus indicator plus

SaS  týmto u mna definitvne   SaS týmto u mna definitvne

skončila. Prispievať na čierne stavby multimiardára širokeho som si zvykol skor od ZLODEJa-fica, ako od liberlalnej SaS.
 
mínus indicator plus

no našlo sa aj pár vínimiek   no našlo sa aj pár vínimiek

ako napríklad ZLODEJ-slota.
22.12.2010 19:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

pozri investoval som českej koruny   pozri investoval som českej koruny

nie malé prostriedky. Účet je v čechách, kvoli posr. 500€ nebudem zakladať ďalší účet a živiť bankových darmožráčov aj na slovensku. - 500€ mi nestojí za takúto stávku, pozri ak nemáš 7000€, O.K. nič sa nedeje. Ak by sme sa stretli pri pive a si moj kamoš, pohoda, stavím sa aj o túto sumu, ale takto sorry. Ale dobre, som ochotný íst na 5000€, ale fakt nižšie nie, to už snád nie je taký peniaz čo by sa nedal zložiť.
 
mínus indicator plus

no aby sme obaja nestrácali čas:   no aby sme obaja nestrácali čas:

- chceš ísť do toho? Moje minimum 7000€ adektvátna suma v Kč. - tu by som si musel založiť korunový účet, a to sa mi fakt neoplatí kvoli pár šuntom, preto je pre mna zaujímavá vyššia suma.
 
mínus indicator plus

prachy mám v čechách   prachy mám v čechách

ja som v BA. Bol by trosku "problem" to sem dostat, práve preto nech už je to vacsia ciastka.
 
mínus indicator plus

frajeriť  s tým že mám volných   frajeriť s tým že mám volných

úbohých 250 000kč, tak to je skôr úbohosť, ako frajerina. Ja som presvedčený o veci stávky, ale ked už sa chcem staviť a hlavne na tom zarobiť, tak nie pre boha 15 000sk. Ja nepotrebujem presviedčať dajakoho diskutera zo sme, že grecko svoju "pôžičku" nesplatí, o tom som presvedčení. A ked sa chce niekto so mnou staviť, tak to berem ako zárobok, a nie ako dajako roztopaš. Preto ked už sa staviť, tak o niečo čo stojí za tú otravu.
 
mínus indicator plus

pozri synku,   pozri synku,

nie že by mi týc 250 000Kč nechýbalo, ale zisk 100% v priebehu 3 rokov berem ako vynikajucu investiciu. Za 500€ nemá zmysel ani vyberať česke koruny, spravme kompromis na 7000€.
 
mínus indicator plus

pozri synku,   pozri synku,

nie že by mi týc 250 000Kč nechýbalo, ale zisk 100% v priebehu 3 rokov berem ako vynikajucu investiciu. Za 500€ nemá zmysel ani vyberať česke koruny, spravme kompromis na 7000€.
 
mínus indicator plus

hmm, ponukea znie naozaj   hmm, ponukea znie naozaj

"lákavo". Na nič čo má niečo spoločné so ZLODEJom-ficom si nevsadím ani cent.
 
mínus indicator plus

500€  je málo   500€ je málo

hodnota 10 000€ je rozumná. Pozri mne ide i ba o to, že ja zložím tú sumu v kč a ty eurách. Pri výplate výhry, ja dostanem sumu v eurách a ked prehrám ja, tak ty v kč. Obe meny sú volne zmenitelné, a podla môjho úsudku má česka koruna aj vacsí potenciál rastu.
 
mínus indicator plus

nie sú,   nie sú,

už niekolko krát som tu vyzíval nech sa stavia obhajovatelia gréckej cesty nech sa stavia. Ano, som ochotný zložiť 10 000€, moja jediná podmienka je aby som tú sumu vložil v českých korunách. A v prípade mojej výhry mi môže byť vyplatená v českých korunách.
 
mínus indicator plus

ano   ano

a rovno som ochotný sa staviť o 10 000€, že grécko v roku 2013 svoju "pôžičku" nezačne splácať, ale bude buď bankrot, alebo dalšia "pôžička", respektíve oddialenie splátky.
 
mínus indicator plus

nadradenosť získaná za socíku   nadradenosť získaná za socíku

už nieje pár rokov pravdou, aspoň čo sa tíka rumunska nie. Tenro rok som tú krajinu precestoval krížom-krážom, a môžem pokojne povedať, že okrem stravovacích služieb a kvality ciest sa slovensku uplne vyrovná, a vo vela veciach ho predbieha, napríklad už len v čistote miest, a v rekonštrukcii historických jadier. Keb budú rumuni pokračovať týmto tempom, za 5 rokov nás nechajú za nami.
 
mínus indicator plus

Autor by sa mohol skúsiť zamyslieť len   Autor by sa mohol skúsiť zamyslieť len

nad takými maličkostami ako sú: - táto vláda nezastavila dialnice, je to len 100-kráát opaková lož, ale na slabomyslenýc zaberá. Zastavila predražené projekty, ktoré viedli na grécku cestu. - grécko sa vydalo na "grécku" cestu už pred dajakými tými 15-20 rokmi. - grécka vláda bola tá, ktorá klamala pred prijatím eura, a aj počas prijatia eura a aj potom - gréci dajaké drastické reformy nerobia, len trošinku zoškrtali výdavky na platy, a čiastočne ale len velmi málo "zrefromovali" školstvo - grécko nedostalo pôžičku, ale dar. Že gréci "pôžičku" splatia, neverí nikto, kto má absolvovaný čo i len dvojhodinový rýchlokurz ekonomie. - gréci totiž nepochopili, že si žijú stále nadpomery, a aby som to vyjadril v percentách, tak to nie je ani 20%, ani 50%, ale minimálne 100% . - grécko bude mať v roku(2013) splácania "pôžičky", dlh vo výške okolo 150% HDP. Len velmi na hrubo aproximujem, to znamená pri zachovaní príjmov štátneho rozpočtu, by musel ísť uplne celý rozpočet na splacanie dlhu po dobu 4-5 rokov. To znamená ani cent na nič. Vie si to autor predstaviť? Ja nie. - ale aby som tu "neohováral" grékov, problém žitia nadpomery je problém celeho zapadnej europy, ked "štát" hospodári deficitne, žije si nadpomery a bodka. - grécko v roku 2013 vyhlasi bankrot či sa to autorovi páči alebo nie, a to potom už prijdu tie prave orechové škrty, doteraz gréci stále hrali svoju oblúbenú drámu.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME