Sobota, 25. január, 2020 | Meniny má Gejza

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: jofan
1 >
mínus indicator plus

Ty volen, EU sa nedokáže dohodnúť?   Ty volen, EU sa nedokáže dohodnúť?

Akože 27 členských štátov našli jednohlasný konsenzus na zmluve o vystúpení GB, jednohlasne prijímajú záverečné stanoviská summitov, a ty napíšeš, že Únia sa nevie dohodnúť na ničom? Akože nechápem. Ty čakáš, že EÚ teraz povie, ok GB dovidenia, budete mať všetky výhody zo spoločného trhu a nebudete ničím prispievať, prípadne nám zavediete ešte aj clá?
 
mínus indicator plus

Nerozumiem...   Nerozumiem...

akurát to bude prispievať tým pacientom, čo si myslia, že sociálky kradnú a jedia deti (juvenilná justícia). Týral ženu? Týral. Porušila ona dohodu so sociálkou? Porušila. Koho práva má chrániť sociálka? Dieťaťa. To je asi tak všetko. Akurát sa neprizerajú nečinne tak ako na Slovensku. Tu môže otec hlušiť matku, deti, kým sa úrady spamätajú, tak ich aj zabije.
 
mínus indicator plus

Čo má zmena Ústavy   Čo má zmena Ústavy

spred 16 rokoch spoločné s tým, čo si uviedol? Počul si o Lisabonskej zmluve, ktorá vstúpila do platnosti v roku 2009? Ono tá Únia sa nezmenila, zmenili sme ju aj my. Práve tou zmluvou. To len tu sa tvárime, že fuj hnusná Únia, ale sme jej súčasťou - a máme právo hlasovať...
 
mínus indicator plus

Na konci musí byť chyba,   Na konci musí byť chyba,

vojna prebiehala v 50., nie 60. rokoch... Dezertovať v roku 1962 počas vojny teda nemohli.
 
mínus indicator plus

Keby poslanci nemali plat   Keby poslanci nemali plat

boli by menej motivovaní nekradnúť, nekorumpovať? Skôr by hľadali iný spôsob obživy ako keď ten plat majú, nie? Či potom by boli poslancami iba zabezpečení ľudia, teda majetní? Alebo ľudia, ktorí sú odborníci, robili to zadarmo, ale to by zase nemohli robiť na 100 %... Či?
 
mínus indicator plus

Apple maniaci   Apple maniaci

sem. Jedni sa budú hádať, aký je to skvelý telefón, druhý ohejtujú všetko. 1.400 Eur za mobil je dosť veľa, ale pokiaľ netrápia niekoho peniaze, tak nech sa páči.
 
mínus indicator plus

Neviem, či ste   Neviem, či ste

Vaský vasky, alebo niekto iný. Ale teraz vidno výsledok. Akurát ma sklamala podpora Freša, ktorá bola stále dosť vysoká.
10.11.2017 11:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Cirkus Kali   Cirkus Kali

začína svoj zastierací manéver?
 
mínus indicator plus

Kandidát je rozhodnutý kandidovať,   Kandidát je rozhodnutý kandidovať,

ja ako volič z iného kraja tipujem, že dostane menej percent ako polotučné mlieko. Obdobne ako SDKÚ, ktoré doviedol do posledných volieb...
17.08.2017 13:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

A myslím, že by to bolo najlepšie...   A myslím, že by to bolo najlepšie...

Aspoň Číňania po nikom nevysielajú rakety.
 
mínus indicator plus

Keby si tu reagoval,   Keby si tu reagoval,

tak ti napíšem, že si zbabelec, klamár, skorumpovaný politik a človek, ktorý by v normálnej krajine bol minimálne vyšetrovaný špeciálnymi, nezávislými inštitúciami. Žiaľ, a pre teba našťastie, žijeme v krajine, kde je všetko iné. A toto môže zostať akurát tak všetko v rovine nevyslovených myšlienok.
03.08.2017 9:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

No čo už, Danko by mal   No čo už, Danko by mal

poslúchať. Je o pár hodností nižšie od plukovníka... :D
 
mínus indicator plus

Kua,   Kua,

päť inteligentných poslancov ide blokovať hlavnú cestu plus mestské cesty. 1) pozor na Snopka, je tak široký, že kamión zastaví vlastným telom. 2) som zvedavý na počet protestujúcich. Ak obsadia všetky miesta, tak tam bude po dvoch protestujúcich na každom mieste. 3) veľmi sprostá kampaň akože patriotov.
29.06.2017 17:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ak tam nebude Golonka a Lukáč   Ak tam nebude Golonka a Lukáč

tak bude celá expertná skupina na nič... :) :) :)
 
mínus indicator plus

Škoda, že nie je   Škoda, že nie je

rok 1948, však? Keď vidím tieto názory...
 
mínus indicator plus

Nechcem sa zastávať tých druhých...   Nechcem sa zastávať tých druhých...

ale koľko z nich prezentovalo myšlienky, ktoré potláčajú holokaust a myšlienky, ktoré majú potláčať práva iných ľudí?
27.04.2017 7:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ty vole...   Ty vole...

že vymenuj mojich ľudí na ústavných sudcov, oni ti povedia, či parlament môže zrušiť amnestie. Ešte vyjdeš z toho ako najkrajší... Kokos, to už v akom bahne je táto krajina?
 
mínus indicator plus

Taaaak, banda jedna   Taaaak, banda jedna

hnusná, a teraz po poriadku, lebo robím aj personalistiku: 1) objednanie DOXX - 3 minúty, aj to po 16:00 hod. nemôžem spraviť. 2) prevzatie: 2 min. 3) rozpočítanie pre zamestnancov - 3 minúty. 4) rozdelenie do obálok pre každého zamestnanca samostatne, lebo nie každý mesiac mám nárok na rovných 20 lístkov - minimálne 1 - 2 hodiny!!! Nedajbože niekomu nenapočítať 17, ale 18 lístkov - t. j. šup, prepočítať všetko ešte raz! 5) argument o tom, že by sa zmenili stravovacie návyky: áno, zrušením SL ľudia prestanú žrať. 6) porovnávať poskytnutie SL a závodnú jedáleň, je porovnanie neporovnateľného. Zákon káže zabezpečiť jedlo, ak nejde, poskytnúť náhradu. 7) - úplne mimo. Ste obyčajná banda, ktorá si berie províziu za to, čo musíme objednať. Namiesto toho, aby sme rovnakú náhradu dali zamestnancom cash a nechali na ich slobodnej vôli, čo s týmito peniazmi spraví. Ale vy ich považujete za ovce, ktoré nemajú právo rozhodovať o tom, čo spravia so svojimi peniazmi. 8) takto ma pri obede už dávno nič nevytočilo...
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME