Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Figac_borovie
1 >
mínus indicator plus

 

Ak trošku pozeráš vyhlásenia, tak aj Sulík prešiel zmenou a už by to riešil úplne inak. Sám vyhlásil, že by sa v podobnej situácii choval inak a to , že citujem " SAS by sa nezúčastnilo na hlasovaní" vie, že to bola chyba, žiaľ táto jeho chyba vytvorila a posilnila SMER a jeho nekonečnu vládu rozkrádania!!!
22.02.2020 18:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Vždy som veril ,že Sulík má pravdu, žiaľ pokiaľ tvrdí dosť ľudí to isté proti jednému tak to znie dôveryhodne , žmurkavý Rajtár, klamár Galko, osobne som ho zažil keď chodil do Stupavy na miestne schôdze a rozdával tam rozum, keď nedostal pozemok ktorý chcel , ho v Stupave poslali kade ľahšie. Tak im treba, teraz ukázali akí presne sú , presne to isté robia aj v DS, rozkol, neinformujú predsedu, ktorý ako jedíný ich prichýlil. Títo ľudia sa hodia do strany Smer, a necudoval by som sa keby tam nejaký z nich skončil, nakoľko sú to všetci hadi. Verím, že to 0,5% sa Rišovi vráti a možno aj viac...
21.02.2020 17:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ficko skusa vsetko aby dostal Kisku dole, ale toto mu fakt nevyslo, to svetlo v odraze by zbadal aj slepý. Bohvie kolko im "sef" za to zaplatil...
 
mínus indicator plus

 

1l ecoboost , dobre , že tam nedali motor z babety. Toto si môžu nechat
 
mínus indicator plus

 

Tento panko robí iba to čo mu "preceda" povie. Zámer bol , že tomu niekto uverí a pridá sa na stranu spravodlivého smeru . Našťastie tu ešte existuje zdraví rozum.
 
mínus indicator plus

 

Súhlasím , ale pokiaľ neinvestujes darmo budeš čakať , že budesat viac. Motivácia je u Židov , oni investujú 1. Do zlata, cenností 2. Do nehnuteľnosti , alebo pozemkov 3. Do akcií, alebo majú rovno hotovosť A slape im to
 
mínus indicator plus

 

Hej a teraz už aj s Pelem a Sakovou. Pôjde im to jedna báseň
 
mínus indicator plus

 

Škoda , že s tam nebol mohol som mi dať podpísať nejakú tú hypo ...
 
mínus indicator plus

 

Ty hlavne investuje do svojho doktora, neviem prečo niektorí máte potrebu všade trepať politiku , čo tu je malo tém ??? K téme , ja som pred rokom a pol kúpil garzonku v Petržalke za 60k , dnes má hodnotu podľa toho ako som pozeral cca 90k. Všetko to je o tom , či chces riskovať , alebo nie , ale byy ako investícia je väčšia istota ako akcie nejakej spoločnosti , ktorá môže zaniknúť, skrachovať . Tiež je otázne či tém byť kupuješ v hotovosti , alebo má hypo.
 
mínus indicator plus

 

Nechce sa mi doťahovať. Uvidíme ako to celé dopadne ... Howk
 
mínus indicator plus

 

Možno mi mohol zaspievať aj o niečom inom aspoň by bola sranda , veď toho určite veľmi veľa má na srdiečku ....
 
mínus indicator plus

 

Jaj , takže otázka znie prečo tieto úžasné opatrenia nefungujú ? Prečo je ich nakazených o 100% viacej ? Vieš koľko faktorov vynechala , stačí dotyk predmetu , ktorý pred tým držala infekčná osoba a ty si pretries s tou tukov cez ústa , cez nos. Veľa vecí robíš automaticky takže kde máš xy ľudí máš sice pravidlá , ale sme len ľudia .
 
mínus indicator plus

 

Teraz iba taká rečnícka otázka , by ma zaujímalo , že pokiaľ uspejú a odvod sa zruší, či aj banky zrušia teraz zavedené zvýšené poplatky , alebo to je iba taktika , zvýšime poplatky a keď vyhráme tak budeme mať viac , kašľať na ľudí .
 
mínus indicator plus

 

Si uvedom čo si napísal , samozrejme , že to je riziko , to znamená, že ich tam nechajú a ja som spomenul jednu z možností s ktorou určite počítali, lebo pokiaľ si v uzavretom priestore medzi nakazenými len zázrakom sa niekto iný nenakazi, takže aké hoaxy???
 
mínus indicator plus

 

To sa dalo čakať, že ich tam nechajú na pospas , iné riešenie ani nebolo a určite s tým počítali , že možno celá posádka zahynie, nechcel by som tam byť ... Uvidíme ako to dopadne snáď tá vakcina čo dali česi bude fungovať .
 
mínus indicator plus

 

Presne tak, k Matovicovi to už patrí . Tak ako som napísal, on nie je sprostý a vie, že si nemôžu ako budúca koalícia dovoliť straty. Narozdiel od Trubana , alebo Kisku kde mne sa osobne nepáči , že využívajú Rómov na svoje protesty . Veď Ti chudáci ani nevedeli prečítať , to čo mali na tých transparentoch, okrem fašisti, čo vykrikovali nič iné nevedeli a pripomína mi to taktikou Smeru , ktorý takýchto občanov zvazal kedysi a ešte im aj platil. Otázne je fakt to, že podľa mňa ani samotný Matovič nepredpokladal, že takto vystrelí. Uvidíme čo to prinesie, za tri týždne sa môže ešte veľa toho zmeniť.
 
mínus indicator plus

 

Matovič nie je sprostý, on vie presne čo robí a pre koho to robí . Vidí, že taktika Progresívneho Slovenska, alebo Kisku neprináša to čo by si títo páni želali, práve naopak. Tie hlasy sa určite nestratia. Vždy lepšie robiť niečo ako čakať a dúfať, že tie hlasy nedostane Fico, alebo Kotleba.
 
mínus indicator plus

 

Tých 17 percent sú Tí ktorí majú zo Smeru profit , sú na tú stranu naviazaní, či už stranícky, alebo funkčne Videli Ste niekde veľké predvolebné mítingy, nie lebo Smer vie ako dopadne a o tých ostatných voličov nemá záujem, nakoľko vie, že by ich nezískal . Podla mňa zvolili taktiku mŕtveho chrobáka , ktorý sme tam niečo zverejní , vidia , že vystupovanie ako napr Kapitána Danka jeho stranu ešte viacej potápa.
 
mínus indicator plus

 

Ide o to, ze aj ked je to lego nasi by to nepostavili ani za rok...
 
mínus indicator plus

 

Len tak zo srandy nestavajú nemocnicu , inak v tak preludnenej krajine sa dalo čakať , že niečo môže vypuknúť .
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME