Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: všetko je ináč
1 >
mínus indicator plus

Myslíš tých   Myslíš tých

" nevinných študentov ", čo sa chovali ako grázli a odmietali polícii zastaviť ??????? Moje deti sa nechovajú ako kriminálnici , na výzvu policajtov zastavia, nie sú "zlatou mládežou " tak správne politicky orientovaného tatka !!!!!!!
 
mínus indicator plus

V prvom rade by mali   V prvom rade by mali

znížiť a obmedziť hlučnosť motoriek v mestách a obciach !!!!!!!! Tí debili túrujú tie svoje mašiny a je im jedno, či je ráno , či pozde večer , hlavne že sú frajeri !!!!!!!!
 
mínus indicator plus

Ja som čítal,   Ja som čítal,

ty by si si mal zopakovať základy z matematiky, ty vzdelanec !!!!!!!
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Shooty
02.04.2014 10:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Možno ušiel   Možno ušiel

z psychiatrie aj spolu so svojim precedom, najmúdrejším Lipšicom !!!!!!!!
 
mínus indicator plus

Vždy som hovoril,   Vždy som hovoril,

že pravičiari sú tou tupejšou časťou spoločnosti, čo ešte aj matemnatiku prekrúcajú do svojich politických predstáv !!!!!!!! Keď Fico získal 44 % vo voľbách 2012, tak ste vypisovali, že hlasy mu dalo vskutočnosti iba myslím že 25 % voličov !!!!!!! Teraz, keď kiska získal 60 % zúčastnených voličov, vypisujete, že získal takéto percento a zabúdate, , že účasť bola iba mierne nad polovicou, takže Kiska získal v skutočnosti podľa vašich metód počítania iba 30 % podporu všetkých voličov a 70 % všetkých voličov ho za prezidenta nechcelo !!!!!!!! Skrátka takáto zhlúpnutá je v skutočnosti tá " múdrejšia , vzdelanejšia a šikovnejšia časť spoločnosti" , následkom goebbelsovského gumovania mozgov médiami typu SME, či Týždeň a nepoužívania aspoň tej časti vlastného rozumu ktorý ešte ostal, na premýšľanie!!!!!!!
 
mínus indicator plus

Shcutz spolu   Shcutz spolu

s vygumovaným stádom tupoidov si zvolili za prezidenta scientologického úžerníka a teraz sa tu navzájom ukájajú !!!!!!!! Veď aj Rómovia z osád, nedajú dopustiť na svojho úžerníka, ale máte čo ste si vysnívali !!!!!!! Teraz už iba ostáva , aby Kiska vyriešil všetky problémy ľudí, ako im to nasľuboval , lebo veď je prezidentom že vraj pre nich !!!!!!!!
Reakcia k téme: Debakel
30.03.2014 15:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Či Porošenko, či Kiska,   Či Porošenko, či Kiska,

obaja sú príkladom toho, ako sa dá v " demokracii " kúpiť si post prezidenta od zhlúpnutých ľudí, samozrejme s podporou médií !!!!!!!! Stačí mať dosť peňazí a môžete byť aj chobotnicou, vygumovaní idioti vám hlas dajú !!!!!!!
 
mínus indicator plus

Národný front zlepencov   Národný front zlepencov

a ich Gorilých sponzorov rozhodol, že treba podporiť a voliť Kisku a kto to nedá dosť hlasne najavo, tak bude "osobnosťami " ( ako sú Radičová, Hvorecký, Andrej Bán v tiesni ) vyhlásený za zradcu a Ficovho trójskeho koňa !!!!!!!! To už normálny ľudia ani nemajú podľa tých najdemokratickejších osobností a SME , právo mať aj iný názor a nevoliť Kisku ???????? Vari je ten Kiska mesiáš ???????? Veď keď chce tak dobre pre občanov Slovenska, čo si nezaloží stranu, vyhrá voľby a môže vo funkcii premiéra riešiť tie problémy ľudí a nie ich iba oblbovať a kecať o tom, ako mu na nich ako budúcemu prezidentovi záleží !!!!!! Veď to je taký rozpor, že to nezbadajú iba vygumované hlavy a tupoidi !!!!!!!!
 
mínus indicator plus

V prvom rade,   V prvom rade,

ja ako nevinný, na výzvu polície zastavím a nebudem pred ňou unikať, lebo tak sa správajú iba grázli a prípadne "nevinní študenti " !!!!!!!! Dal by som krk na to, že tí nevinní študenti majú vééééľmi správne politicky orientovaných tatinov z košiara baranov blízkych ombucmanke a tiež SME, ako ich propagandistického plátku !!!!!!!
 
mínus indicator plus

Tí "nevinní študenti "   Tí "nevinní študenti "

už nabudúce povzbudení podporou takých indivíduí, ako je obudsmanka, nie že polícii nezastavia na výzvu, ale budú po nej možno aj strieľať, veď čo si to dovoľuje polícia, chcieť od nich , aby zastavili ??????? To kde sme ????????
 
mínus indicator plus

Neklam !!!!!!!   Neklam !!!!!!!

Strieľali na vozidlo, ktoré odmietlo zastaviť !!!!!!! Zastaviť odmietajú grázli a "nevinní študenti " !!!!!!!! Ja policajtov nemusím, ale mám aj po krk grázlov v autách, čo si myslia, že si môžu dovoliť hocičo a jazdiť, ako sa im zachce , lebo veď oni sú iba "nevinní študenti " !!!!!!!
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Ešte stále   Ešte stále

nebolo dosť toho lebo Fico ??????? Čo tak napísať niečo o tom, čo som písal ja, že Kiska je iba tlčhuba , sľubujúci to, čo nemôže v žiadnom prípade vyriešiť a silno pripomína Jehovistov ???????? Skrátka oblbovák na vás zaberá ako na všetkých vygumovancov, veď Gobbelsovská propaganda SME musí mať aj nejaké výsledky , tak čo už !!!!!!!!
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Klameš ako vždy,   Klameš ako vždy,

lebo Kiska mal predtým povedať, že sa nepozná s nikým zo scientológov a Fico ho priamo usvedčil z klamstva, pretože Kiska pozná aj toho Pavlíka, a aj tú Pačútovú , tak neklam a nezahováraj !!!!!!! Nie si náhodou Goebbelsov potomok ???????
 
mínus indicator plus

To ten prokurátor   To ten prokurátor

vyhlásil predtým, ako ho bývalí aktivisti z Majdanu vyfackali, či po fackaní ???????? To vyhlásenie má z vlastnej hlavy, či ako dôsledok masáže ??????? Lebo pre zváženie pravdivosti takýchto vyhlásení, to je podstatné !!!!!!!!
 
mínus indicator plus

Ha, ha, ha,   Ha, ha, ha,

debatný krúžok skrachovancov a prehrávačov volieb !!!!!!!
 
mínus indicator plus

Obhajuješ neobhájiteľné !!!!!!   Obhajuješ neobhájiteľné !!!!!!

Pri voľbe môže urobiť chybu, že bude hlasovať ináč, ako chcela, ale hlasovať za kolegyňu bez dokonca bez jej súhlasu, to znamená že hlasovať dvakrát, je jasný podvod !!!!!! Ja však chápem, že nazvať tvoju ikonu podvodníčkou, je pre teba silná káva a tak neostáva nič iné , iba neustále opakovať tie kecy o chybe a zatloukat a zatloukat a vykrúcať a vykrúcať !!!!!!! Keďže bnemám piáno, tak tomu disk. nad tebou odkazujem, že stačí sa pohrabať v archíve, bolo to skutočne tak, že najprv tvrdila, že ju o to požiadala Rosová a až keď to Rosová poprela, tak začala tie kecy o chybe, ako dáke neviniatko !!!!!! To je úplne podobné, ako keď Čentéš najprv tvrdiô, že Matovičovu výpoveď vymazala sekretárka a až keď sa tá voči tomu ohradila, že je to lož, tak priznal, že to vymazal vraj omylom on sám !!!!!!!! Pekne sa poschádzali tie omyly a chyby v jednom košiari !!!!!!!
Reakcia k téme: Shooty
19.03.2014 10:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Prevažná väčšina tu diskutujúcich,   Prevažná väčšina tu diskutujúcich,

je načisto ohlúpnutá !!!!!!! Nevadí, že Kiska sa krútil ako tanečnica pri tyči a vôbec neodpovedal na to, čo sa ho pýtali, že či sa pozná so scientológmi, lebo predtým tvrdil, že nikoho nepozná !!!!!!!!! Keby bol Kiska aj matkovrah, pre prevažnú väčšinu tu diskutujúcich je vždy lepší, ako Fico, hlavne, že je proti nemu !!!!!!!§ Je to typický pravičiarsky prístup, že nepriateľ ich nepriateľa, je ich priateľom !!!!!!!! Že je to hlavne úbohé, to si vo svojej vygumovanosti a zaslepenosti Ficom, ani nedokážete uvedomiť !!!!! Hlavne, že vy dokážete nadávať Ficovým voličom do tupcov !!!!!!!
 

1 >

Najčítanejšie na SME