Piatok, 29. máj, 2020 | Meniny má VilmaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Boban1
1 >
mínus indicator plus

A je to jasné.   A je to jasné.

Celkom ma pobavilo ako rýchlo a ochotne polícia doručila obvinenie Lipšicovi a Grendelovi za vraj neoprávnené získanie informácií a o kom, no o čistokrvnom mafiánovi. Niet nad jasnejšie prepojenie zločincov s Ficovými štátnymi poskokmi. Keď urobil Fico to isté v prípade Matoviča, tak nikto na polícii nepohol ani obrvou, zrejme by Kaliho chlapci zase nenašli Fickovu domácu adresu a nebolo by obvinenie kam doručiť. A to ani netreba spomínať nahrávku s Ficovým hlasom, podobným Ficovmu hlasu, lebo Fickova coca-colová párty v gorilom brlohu. A takto by sa dalo pokračovať ďalej a ďalej, ale pokiaľ si toto neuvedomia aj voliči a túto vládnu garnitúru nepošlú do zabudnutia tak ako Mečiara zo Slotom, tak tu budú mafiánske praktiky vládnuť aj naďalej.
 
mínus indicator plus

Slovensko právny štát?   Slovensko právny štát?

Ak boli pre únos Kováča mladšieho a na vraždu Remiáša zneužité štátne inštitúcie a to Lexova SIS na priamy Mečiarov príkaz, tak to neboli porušené princípy právneho štátu ? Ak Mečiar-sám zločinec, dal amnestiu svojim zločincom, ktorí na jeho príkaz princípy právneho štátu porušili, tak to nebolo porušenie právneho štátu ? A teraz sa tu Číž búcha do pŕs, ako amnestiu nemožno zrušiť, lebo by boli porušené princípy právneho štátu ? Akého právneho štátu, toho ktorým teraz Slovensko je, naozaj smiešne. Je úplne zjavné, aký strach majú smeráci a sns-áci z ozajstného právneho štátu, ktorý by nekryl nielen zločiny mečiarizmu, ale a ich rozkrádačky. Preto nemôžu nikdy pripustiť, aby sa Slovensko vydalo cestou ozajstného práva a preto títo Čížovia budú neustále obhajovať krytie evidentných zločinov.
 
mínus indicator plus

Toho Vandáka mi je ľúto   Toho Vandáka mi je ľúto

Fico si to dobre načasoval a má naviac šťastie, že ten Vandák je taký "jednoduchý" človek, ktorý sa stal stredobom politického súboja Matoviča s Ficom. Podľa mojej úvahy dostal u polišov na výber, buď "napráskaš" na Matoviča, tým si z toho vonku a čaká Ťa každo-mesačná renta minimálne tých 1500 eur ako Ti sľuboval Matovič, čo pre Ficových kámošov z Penty nebude problém uhrádzať. Alebo druhá možnosť odsúdime Ťa ako podielnika na daňovom podvode spolu s Matovičom a chlapče pôjdeš na pár rokov "bručať". No a keď vylezieš z basy, tak sa postaráme o to, aby si už ostal na sociálnych dávkach a odnesie to aj Tvoja rodina. No čo asi si mal tento neborák vybrať, tak môže byť Ficko spokojný, že má svedka z priamej účasti na tzv. Matovičovom daňovom podvode. No som zvedavý, aké materiály predloží Matovič na svoju obranu, ale momentálne Fico vedie jedna nula.
 
mínus indicator plus

Allahu akbar   Allahu akbar

Už ich asi obšťastňuje sedemdesiat panien, tak nech si to užijú
 
mínus indicator plus

Súhlas,   Súhlas,

tiež ma to napadlo, lebo Ficko je okrem skvelého klamára aj dobrý konšpirátor. V opozícii má teraz len jedinú konkurenciu, ktorá ho síce zlikvidovať nedokáže, ale mohla by presvedčiť tých, ktorí k voľbám nechodia, ale teraz by mohli ísť voliť vo Fickov neprospech. Jeho podpora (aj finančná) SNS a ešte nenažratého Danka, svedčí o tom, že si chystá partnera pre ďalšie 4 roky. Uvidíme, či Matovič "skočil na lep", alebo má "nepriestrelné" dôkazy. A to sa ukáže v septembri, ako Matovič sľúbil a možno sa budeme dobre zabávať. Na úkor koho to bude, to sa ešte uvidí.
 
mínus indicator plus

Pani Ficová sa tvárila   Pani Ficová sa tvárila

dosť ustráchane a bolo zrejmé, že hovorkyňa pána predsedu nesmie pripustiť žiadne otázky reportérov. Nuž zvolebnieva sa a pán premiér dostal strach zo spojenia Matovič, Lipšic, tak sa ich snaží zdiskreditovať ako mu to len jeho mocenská pozícia dovoľuje. Trochu mi to pripomína súboj Mečiar - Kováč, kedy sa hrubokrký premiér neštítil zneužiť SIS na únos prezidentovho syna len preto, aby ho zdiskreditoval a ponížil. Nuž a Ficúšik zase využíva svojich kamarátov v polícii a spolužiakov v prokuratúre, aby zavrel hubu Matovičovi a zdiskreditoval ho v očiach potenciálnych voličov. Na Lipšica nič nemá, tak na rane je Matovič. Tej ostatnej neschopnej opozície sa pán predseda báť nemusí, ale Matovič s Lipšicom by mu mohli šliapať na otlaky, tak ich treba umravniť aj za cenu zneužitia štátneho aparátu a zlikvidovať čo sa dá. Na jeho klamstvá sme si už zvykli ako aj na jeho obraty so Slovenskom ako montážnou dielňou keď prišla KIA a Peguot-Citroen za predchádzajúcej vlády a teraz pri príchode Roweru je to veľké víťazstvo pána predsedu. Áno je to víťazstvo pre členov Smeru, ktorí vedeli o transakcii vopred a lacno skúpili pozemky pod fabriku a teraz ich draho predajú štátu. Podobne ako pri zavedení eura došlo k prezdradeniu kurzu slovenskej koruny a kto sa nám to nabalil, pán Počiatek a spolustranníci. Nuž aj tam pôjdu tie "sociálne balíčky" pána predsedu, na svojich predsa nezabudne. Uvidíme ako sa bude tento prípad vyvíjať ďalej a čo všetko ešte na Matoviča vykonštruujú, aby ho zdiskreditovali. Len majú smolu v tom, že tomu tak ľahko hubu nezavrú. Ale naopak šťastie majú v tom, že slovenský volič (teda ten väčšinový) aj tak bude voliť SMER.
 
mínus indicator plus

Raz darmo   Raz darmo

Fickove zákulisné hrátky a manipulácie vychádzajú na 100%. Navrhol kandidáta na šéfa NKÚ, opozičný politik? No navrhol, tak teda miesto patrí opozícii. Bude Mitrík účinne kontrolovať rozkrádačky? No nebude, takže zase bod pre Ficka. Aké bolo zákulisie a čím drží Ficko Freša za citlivé miesto vie len on, Kaliňák a aj Mitrík. Takže je úplne jasné, že pri všetkých "demokratických" pravidlách voľby sa už verejnosť nedozvie, či súdruh predseda tú Colu v odpočúvanom goriláckom byte naozaj pil a či financie na prevádzku Smeru získal vlastnou hlavou, alebo nie a či schránkové firmy umožnia Širokému dokončiť ten nový palác na Bahamách a či bude možné ešte nejaké budúce európske prašulky v tichosti presunúť do súkromných peňaženiek. Nuž a blížia sa parlamentné voľby, tak Ficko ešte pustí do éteru zopár "sociálnych" balíčkov a má víťazstvo isté a na kontrolnom poste svôjho kontrolóra. Raz darmo, súdruh predseda to má naozaj skvele premyslené.
 
mínus indicator plus

Klamárska KBS spolu s nunciatúrou   Klamárska KBS spolu s nunciatúrou

obišli pápeža Benedikta a Bezáka odvolali. Mne sa vidí, že Benedikt o odvolaní ani nevedel a to že vraj nebolo treba dekrét o odvolaní, ktorý by pravdepodobne musel pápež podpísať, svedčí o komplote proti ľuďmi obľúbenému biskupovi . A tá tzv. vizitácia bola len odporným pokusom právne legalizovať postup a pošpiniť Bezáka v očiach veriacich. Celá KBS a ten bratislavský nuncius mi nápadne pripomína praktiky a postup ako v prípade chorvatského vojnového zločinca Ante Paveliča, ktorého vatikánska klika odpratala do južnej ameriky, aby nebol postavený pred súd za zodpovednosť na vraždách nevinných srbských detí, ktorých jediným prehreškom bolo, že sa prežehnávali právoslávnym spôsobom a nie katolíckym. Je mi z týchto tzv. "služobníkov božích" na "zvracanie", ako by povedal Jano Slota.
 
mínus indicator plus

Noční vlci a Putinova propaganda   Noční vlci a Putinova propaganda

Tento motorkársky gang a ich prejazd cez východnú Európu nemá byť ničím iným, ako Putinovou odpoveďou na prejazd amerických vojakov z cvičenia v pobaltí do Nemecka. Lenže je tu rozdiel a to v tom, že američania prechádzali cez členské štáty NATO a teda spriatelené aliančné územie. Kdežto Putinovi "Vlci" sú gangstri, ktorí nemajú s našimi štátmi nič spoločné a rozprávka o tom, že idú po stopách sovietskej armády, aby uctili pamiatku hrdinov, ktorí bojovali a padli v boji proti fašizmu, sú "len Putinove rozprávky starej mamy". Osobne som proti prejazdu týchto Putinových gangstrov cez Slovensko a treba im v tom zabrániť za každú cenu
 
mínus indicator plus

Aj na to prišiel vlastnou hlavou?   Aj na to prišiel vlastnou hlavou?

Len tri slová, klamár, klamár, klamár
11.04.2015 20:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nuž negatívnych reakcií na tohto klamára   Nuž negatívnych reakcií na tohto klamára

je tu požehnane, ale, ale,ale, ako sa tento trend prejaví na budúci rok pri volebných urnách je veľká otázka. Dúfam, že aspoň títo diskutujúci voľby neodignorujú a pôjdu to tomu klamárovi "spočítať". Je to jediná príležitosť ako ho už poslať na smetisko, len ďalšia otázka je, koho si vybrať aby "neklamal a nekradol", ako to kedysi hovorieval "tatíček" Masaryk.
 
mínus indicator plus

Čo tu naozaj neštandartné?   Čo tu naozaj neštandartné?

Neštandartná je tu Slovenská biskupská konferencia, s ktorej súhlasom bol Bezák doslova "okydaný" lžami a klamstvami, Sokolov, Čarnogurských, Zvolenských, Orossov, Baxantov, Labašov a ďalších darebákov v sutanách aj bez nich. Naozaj sa čudujem, že títo ľudia o sebe tvrdia že veria v Boha a Ježíša Krista. Pritom sa úplne jasne a evidentne spreneverili Kristovmu učeniu a desatoru božích prikázaní, svojimi odpornými udaniami na pápežskú stolicu. Títo ľudia nemôžu naozaj veriť v Boha, pretože za nedodržanie božích prikázaní by sa museli obávať ohňa pekelného. Ale toto je zrejme len pre "hlúpych" veriacich, ktorí im prispievajú v kostoloch do kasičiek. Správna reakcia naozaj veriacich by bola, keby ignorovali kázne týchto darebákov, ktorí porušujú Kristovo učenie a vôbec zato necítia žiadnu hanbu. Dúfam, že súčasný pápež, ktorý začal robiť poriadky s tými "cirkevnými kniežatami" pohŕdajúcimi obyčajným veriacim človekom, nájde spravodlivé riešenie pra arcibiskupa Bezáka, ktorý hlása presne to čo pápež chce, službu veriacim a nie povyšovanie sa pohŕdanie veriacim.
 
mínus indicator plus

Nuž ide o to nadšenie ?   Nuž ide o to nadšenie ?

Bolo spontánne, alebo platené. Osobne si myslím, že platené, dúfam, že tí nadšene tlieskajúci Lavrovovi dostali aspoň teplé párky s pivom, ako bývalo dobrým zvykom u týchto boľševických akcií. Predpokladám, že skvelý manipulátor Ficko svojej spriaznenej duši luhárovi Lavrovovi toto nadšenie týmto skandujúcim primitívom dobre zaplatil. Už tam chýbal len Čarnogurský s Chmelárom, aby dotvorili tú skvelú kulisu, ako slovač miluje kremeľských mocipánov.
 
mínus indicator plus

Niet čo dodať   Niet čo dodať

Vystihol si to veľmi presne.
 
mínus indicator plus

Na Slovensku je to tak,   Na Slovensku je to tak,

alebo pokiaľ budeme voliť tých "červených" tak sa nič ani nezmení. Polícia ani justícia nekoná, aj keď má jasné záznamy, že jasnejšie dôkazy až ani mať nemôže. V prípade ombudsmanky Dubovcovej, ktorá sa snaží dopátrať k pravdivému výsledku ku zásahu policajtov v Moldave, dostane výpoveď z Bratislavy a pán premiér ju posiela do vyhnanstva. Ešte šťastie že nemáme Kamčatku, lebo Čukotku, pretože Dobovcová by určite skončila medz ľadovými medveďmi. Je to úplne typické súčasnú vládu jednej strany na čele s červeným diktátorom. Tem má momentálne len jeden cieľ, dosadnúť na prezidentský stolec, tak sú mu ukradnuté aj ľudské prává a ak bude stáť v ceste Dubovcová tak ju treba vyhnať aj na Sibír. A nejaký náckovia z Nitry, to je len taká nepodstatná vec pre červeného Buľa.
Reakcia k téme: Kto chce ešte na p..u?
02.02.2014 10:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Celý Smer je založený na klamstve   Celý Smer je založený na klamstve

a to klamať, všetkých, o všetkom a všade. Bohužiaľ to Fickovi nesie ovocie a má preto zdatných učeníkov aj v podobe Kolesíka. Pokiaľ sa ten "normálny slovenský volič" nespamätá a o tom vážne pochybujem, že áno, tak títo Ficovci a Kolesíkovci budú nehanebne klamať v priamom prenose aj naďalej a ich priaznivci budú namiesto vlastným očiam veriť ich očividným klamstvám.
 
mínus indicator plus

Žiadne prekvapenie sa nekoná,   Žiadne prekvapenie sa nekoná,

presne toto sa dalo čakať, ak slovenské právo vedú také kreatúry ako Ha-ra-bin. Justičná mafia, spolčená s mafiou politickou si robia zo skutočného práva a zákona len toaletný papier. A nečudoval by som sa, keby ten heroínový lump dostal odškodnenie za nactiutŕhanie z peňazí daňových poplatníkov.
 
mínus indicator plus

Shooty má pravdu,   Shooty má pravdu,

tento človek nemá chrbticu a preto od neho žiadal cestou súdu ospravedlnenie.
 
mínus indicator plus

Zakladatelia Matice slovenskej,   Zakladatelia Matice slovenskej,

jej vtedajší predstavitelia a súčasne buditelia tohto národa Maticu založili s tými najlepšími úmyslami, aby sa národ slovenský prebral z nevedomosti a letargie a začal si uvedomovať svoju národnú identitu. Aj sa im to podarilo a národ od jednoduchých ľudí zbieral halier po halieri, aby sa Matici dostalo dôstojnej budovy, postavenej v Martine. Vtedy mala Matica naozaj svoj zmysel a posilňovala sebavedomie aj jednoduchých ľudí, že patria k samostatnému národu. A čo robia jej dnešní predstavitelia na čele s Markušom, rozkradli "národný" poklad, zdefraudovali matičné peniaze a z našich daní si rozdeľujú mesačné platy a užívajú si výlety za zahraničnými Slovákmi a takzvane šíria dobré meno Slovenska. A komu dala Matica vyznamenania? Mečiarovi, ktorý založil samostatné Slovensko len preto, aby ho mohol so svojimi kumpánmi rozkradnúť a zabezpečiť z nakradnutého svoje potomstvo až do 10-teho kolena? Klausovi, ktorý síce na slávnosti sa búchal do pŕs ako len Slovensko miluje a ako tejto krajine chcel dať príležitosť k samostatnému vývoju. V skutočnosti mu vtedajšia slovenská reprezentácia pila krv svojimi neustálymi priekmi ohľadne Gabčíkova, pomlčky, samostatnej stoličky a ďalších zámienok k rozdeleniu Československa. Harabinovi, ktorý svojím rodinným "kamaráčoftom" s medzinárodným zločincom Bakim Sadikim je ozaj kvalitným kandidátom na ocenenie . Už mi tam chýbal len opilec Jano zo Žiliny náš jediný a najväčší vlastenec a zoznam by bol kompletný. Normálnemu človeku sa z tohto výberu ozaj dvíha žalúdok a ako by povedal opilec Jano, je mu na "zvracanie". Tak ako som Maticu uznával pre jej činnosť a zásluhu na obrode slovenského národa, tak teraz ju považujem za prežitú a zbytočnú a robiacu Slovensku len hanbu (vďaka jej súčasným predstaviteľom) a bolo by najužitočnejšie ju zrušiť a prestať mesačne platiť z našich daní kadejakých darmojedov.
 
mínus indicator plus

Už žerú medzi sebou ?   Už žerú medzi sebou ?

Túto v tomto storočí už naozaj nepotrebnú inštitúciu by bolo treba zrušiť a nie neustále živiť darebákov z našich daní. Čo už len pozitívne dokazujú pre tento národ? Odpoviem si sám, "veľké guľové" len sa zaoberajú tým, ako pre seba utrhnúť zo štátneho príspevku čo najviac do vlastnej kešene. Výlety do USA za krajanmi, aby vraj upevnili našu vzájomnosť, sú len dobre a draho zaplatenými výletmi a rekreáciami týchto darebákov, zaobalené do "národného" koloritu. Už tam chýba len ten náš "najväčší a najzaslúžilejší vlastenec" korheľ Jano zo Žiliny. Štúr, Hurban, Hodža, Štefánik a ďalší velikáni tohto národa sa musia v nebi hanbiť, ako ich myšlienky títo darebáci zneužívajú len a len pre peniaze k vlastnému obohacovaniu. Maticu treba už konečne zrušiť a v budove urobiť domov pre starých ľudí, alebo pre osirelé deti a štátne peniaze venovať na tento účel, aby nekončili v kešeňách týchto "národných" nenažrancov.
 

1 >

Najčítanejšie na SME