Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: evžen
1 >
mínus indicator plus

Ak mal knížepán   Ak mal knížepán

na mysli telesne rozkoše s tou jeho paní, čo chodí o troch barliach a ešte ju musia štyria podopierať, tak to by som chcel vidieť na vlastné oči. To musí byť porno.
25.01.2013 14:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Podobnú skúsenosť   Podobnú skúsenosť

s Tescom aj Kauflandom mám aj ja. Tam nie je problém s reklamáciou. Osobne som v Tescu reklamoval sekundové lepidlo - teda v podstate vodu v tube. Nešlo mi o tie 2 € ale o princíp, že to lepidlo absolútne nelepilo. Pani ho vzala bez toho aby, ho vyskúšala, či vôbec hovorím pravdu a či som si len doma nepotreboval niečo prilepiť. A ešte jedna historka: pred rokmi som bol v kúpeľoch, kde som sa zoznámil so zástupcom vedúceho Tesca z jedného slovenského mesta. Ten mi hovoril, že on si každé dva roky mení kompletnú elektroniku do bytu, vrátane televízora, cez "akože" reklamáciu. Pritom tým veciam nič nebolo, len on vždy udal nejakú závadu, ale nikto to nekontroloval. Skrátka tie veci rovno odpisovali.
Reakcia k téme: SOI-ku na nich!
25.01.2013 10:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Problém Slovákov   Problém Slovákov

je v tom že sú ľahostajní... Ale netreba sa čudovať, po skúsenostiach s úradmi a inštitúciami z čias minulých. A dnes? Ako cez kopirák. Strata času, námahy a peňazí.
Reakcia k téme: SOI-ku na nich!
25.01.2013 10:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Presne toto som   Presne toto som

chcel napísať aj ja. Cigáni majú svojskú mentalitu, nechcú chodiť do školy, nechcú pracovať. Chcú viesť záhaľčivý spôsob života a za všetky svoje problémy vinia štát a bielych. Oni chcú pracovať, to len bieli ich nechcú zamestnať. K nám do firmy onoho času chodil denne cigáň tzv. podnikateľ a otravoval za robotu pre svojich chlapov. Keď sme im po dlhom prosení dali vykopať kanál, na druhý deň si pýtali zálohu, vraj dlho nemali prácu a nemajú žiadne peniaze. Náš šéf sa nad nimi zľutoval a na druhý deň zostali vo výkope len pohádzané lopaty. Takto oni chcú pracovať. Na nich platí len malý dvor a veľký bič a pokiaľ si sami neuvedomia, že za tento stav si môžu sami, tak sa nič nezmení. To len my budeme stále doplácať na kadejaké cigánske reformy. Doteraz žiadna nefungovala.
 
mínus indicator plus

Žiadny problém,   Žiadny problém,

treba pozvať pána prezidenta.
 
mínus indicator plus

Je to jedna   Je to jedna

úskočná, zákerná a nevyspytateľná špinavá sviňa, tento náš prezident hlavy štátu. On sa za svoje chovanie pred svojim národom vôbec nehanbí. Komu je táto zrúda vlastne prezidentom?
 
mínus indicator plus

Zrejme pokročilá   Zrejme pokročilá

artróza kĺbu...
 
mínus indicator plus

Mňa pobavila veta:   Mňa pobavila veta:

"...a ak je dostatočne šikovný, vie si ho (majetok) znovu zadovážiť". Zdôrazňujem "dostatočne". V tomto je Harabin naozaj dostatočne šikovný. Ani nevie, akú hlbokú pravdu povedal.
 
mínus indicator plus

Ja len poznámočku   Ja len poznámočku

k tomu alkoholu a cigaretám. Keď budem piť pri svojom stole alkohol, nikoho pri vedľajších stoloch neobťažujem ani neohrozujem na zdraví. Keď si niekto ale pri vedľajšom stole zapáli, smrad sa šíri po celom bare a teda otravuje všetkých, ktorí sú nefajčiari - tým pádom ich to obťažuje a ohrozuje na zdraví. Dúfam, že ti to, govaov, stačí na vysvetlenie.
07.12.2012 13:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hlavne   Hlavne

pred použitím nestrúhať!!!
 
mínus indicator plus

Na slovenských   Na slovenských

diskusných fórach je pravidlom, že max. prvý, alebo prvé dva-tri príspevky sú k téme a potom vypukne to typické slovenské - závisť, arogancia, osočovanie a vulgarizmy. Ja sa tiež pochválim, narodil som sa v Čechách a momentálne žijem v zahraničí. Na Slovensku. Tak, a teraz nech vás rozdrapí.
 
mínus indicator plus

My všetci tŕpneme   My všetci tŕpneme

už keď sa pán prezident zobudí...
 
mínus indicator plus

Dobre admin,   Dobre admin,

napíšem to teda ináč: riadne súložiť.
 
mínus indicator plus

Ja by som   Ja by som

to zhrnul stručne a netýka sa to len Vianoc a vianočného stromčeka - ľuďom na tejto planéte začína riadne *****
 
mínus indicator plus

A ešte poznámka   A ešte poznámka

k Valcovej otázke. Áno, pokiaľ správu mestských komunikácií, a teda aj financovanie údržby ciest prevzalo na seba mesto Trnava, tak nie si ani tak ďaleko od pravdy.
 
mínus indicator plus

Je pravda, že   Je pravda, že

na križovatke Rybníková - Hlboká sú už pred semaformi vyjazdené "rolety" od kamiónov, hoci cestu opravovali len niekedy koncom leta. Ale to nie je len problém spomínanej križovatky. Nechápem, prečo sa úseky ciest ústiacich do križovatky nepokrývajú betónom napr. v dĺže cca 80m, teda v úseku, kde vozidlá stoja a ťažké kamióny tam hlavne v letných mesiacoch vytvárajú hlboké koľaje. Je to skutočne taký problém? Poznám cesty v Trnave kde sú betónky vybudované pred 45 rokmi, napr. ul.Fr.Veselovského, ul.S.C.Parráka, tie cesty sú stále kvalitné a udržba sa nich za tie roky nerobila vôbec. Nechcem tým povedať, aby všetky cesty boli betónové, som len za spomínané úseky pred križovatkami.
 
mínus indicator plus

Zabudol si   Zabudol si

na stierače, samozrejme za príplatok.
 
mínus indicator plus

Mňa prekvapila   Mňa prekvapila

šírka vozidla len 1,71m, napr.Fiesta má 1,72, Kia Ceed 1,78m podobne aj Hyunday i30, nová Ibiza dokonca 1,8m. Skôr sa mi zdá, že ide o chybu.
 
mínus indicator plus

Myslím si, že z tohoto   Myslím si, že z tohoto

rozhovoru je nad slnko jasné, že Repčík je nekompetentný, neschopný vykonávať túto funkciu. Ak by si bol istý svojou pravdou a ak by bol kompetentný, tak pani redaktorke odcituje príslušné paragrafy z autorského zákona (to by ho ale musel sám poznať) a na jej otázky by neodpovedal ako nepripravený školák pred tabuľou. Z jeho odpovedí sme sa nič konkrétne nedozvedeli, len samé "neviem v danej chvíli odpovedať, nemám preštudované" atď. Tá kauza sa vlečie už dosť dlho na to, aby sa stihol pripraviť na tlak zo strany verejnosti a médií.
 

1 >

Najčítanejšie na SME