Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: hlasna_truba
1 >
mínus indicator plus

Dobehnúť a prdbehnúť!   Dobehnúť a prdbehnúť!

Normálne som dostal záchvat! Studenú vojnu prehrali hlavne vďaka zaostávaniu v moderných technológiách a už majú plán ako všetko urobiť ináč a lepšie. Môžu sa hrať na vlastnom piesočku koľko chcú ale ak ten svoj vývoj budú chcieť vyniesť za hranice tak sa nevymotajú z patentových sporov. Moderné veci sú dôkladne pokryté patentmi a nie je poriadne kam stúpiť. A že im to všetko zaplatí ruský trh, tak to je bez komentára.
 
mínus indicator plus

Nová doba!   Nová doba!

Voľakedy sa výrobcovia predbiehali aby vyrobili čo najlepší produkt ktorý sa nekazí a veľa vydrží. Dnes sa trápia ako vyrobiť niečo čo sa po určitej dobe nabetón pokazí. Fordu je asi ľúto, že má motor ktorý je naozaj dobrý a nie sú s ním problémy ani po 100tis. km. Za 6% je schopný urobiť hocičo. Je to nahlavu!
 
mínus indicator plus

Majstri demagógie.   Majstri demagógie.

Rusi sú skutoční majstri pretvárky. Vydávať krach megalomanského projektu hokejovej ligy za správne smerovanie je na smiech. Už sa nehovorí o kontinentálnej lige ale len o výberovej lige pre najlepšie ruské mužstvá. A karavána NHL ide ďalej. Presne takýto koniec predpovedal Peter Šťasný keď KHL začínala a bola plná silných rečí.
10.12.2014 19:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Žiadny zázrak.   Žiadny zázrak.

Spotreba sa podľa normy meria na ceste z Donovál do Banskej Bystrice. Vtedy je 2,5l pri spomínaných parametroch reálna. Rovnako ako 3,8l pre Porsche Panamera hybrid. Dlho som na tým bádal až som našiel vysvetlenie. A dočkáme sa aj ďalších fantastických údajov od ostatných výrobcov lebo teraz je už tajomstvo vonku! Všetci sa len tak pohrnú na Slovensko testovať svoje autá aby sa mohli pochváliť úplne reálnou spotrebou.
 
mínus indicator plus

Ja to beriam na seba!   Ja to beriam na seba!

Beriem to na seba! To ja a spolu so mnou aj ďalších asi milión ľudí sme spôsobili že sa NATO rozšírilo aj do našej krajiny. Ospravedlňujem sa týmto Pánovi Putinovi, ale len som využil svoje právo a slobodne som rozhodol v referende ktoré o tomto bolo zorganizované. Úplne mi pri tom ušlo, že my ako zvrchovaná krajina nemôžeme podľa Putina rozhodovať o svojom osude. A som na tento svoj omyl náležite hrdý. To Putin by si mal všimnúť, že už u nás nemá svoje vojsko ktoré dohliadne na poriadok vo východnej Európe.
Reakcia k téme: Tvrdá Putinova reč
03.11.2014 19:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Veľmi dobrý blog!   Veľmi dobrý blog!

Presne tohoto sa desím, že jedného dňa už nebudú ľudia ale len osoby plne ovládané a kontrolované strojmi. Toto nekonečné systematizovanie a zjednocovanie procesov povedie k úplnému ohlúpnutiu ľudí. Už od nich nikto nikdy nebude chcieť aby rozmýšľali, stačí ak urobia čo im systém nariadi alebo dovolí. Ak im raz jedného dňa systém povie : " Vezmi za lyžičku KCN zalej vodou a vypi" tak to urobia, lebo veď systém. Ale úprimne povediac takého človeka by mi ani nebolo ľúto. On už dávno prestal byť Homo sapiens, ostal len živočíchom.
07.05.2014 13:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Perfektný dizajn!   Perfektný dizajn!

Konečne dostane najmodernejšia technika adekvátny oblek. Zatiaľ je to najlepší dizajn čo som videl a príde onedlho do predaja! Bude to magnet všade kde sa objaví. Už to nebude len exot s nezvyčajným pohonom ale aj skutočný krásavec.
 
mínus indicator plus

Veľmi pekné!   Veľmi pekné!

Vo svetle dnešných BMW je toto naozaj pekné auto. K BMW patria obliny! Posledné oblé kusy 3ky a 5ky sú dodnes pekné a bodka. Neviem či sa to bude dať povedať o súčasných hranatých modeloch. Samá hrana a hrana kam oko dovidí. Gran Luso je vynikajúci v tom, že je tam pekne skombinovaný súčasný hranatý štýl s nesmrteľnými oblinami z minulých modelov. Vďaka Vám Taliani!
 
mínus indicator plus

 

Moje vlastné pre: Prehrávače BR sú väčšinou osadené USB vstupom a čítajú všetky typy optických médií. Preto ho mám aj v robote a jeden aj doma. Prehrajú takmer každý formát aký sa mi dostane pod ruku ( okrem flv) . Hudbu aj video. Je to taký fajnový kombajn na médiá. Odporúčam. proti: Nemá internetový browser. Lacnejšie nemajú práve najlepší audio prevodník a tak vo výstupe môžu chýbať hlbšie basy ( moja skúsenosť).
09.03.2014 8:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Je to jasné!   Je to jasné!

Prezidentský kandidát to musí stihnúť do rozhodujúceho kola volieb. Ak sa mu to podarí tak môže očakávať, že v kostoloch bude po celej republike prečítaný pastiersky list s poďakovaním pre jeho boj za tradičnú rodinu. Toto mu podľa očakávania môže pomôcť v druhom kole k zisku hlasov veriacich. Takto to vidím ja. Možno sa mýlim, ale je to taká typicky Ficovská taktika.
 
mínus indicator plus

Toi je toho!   Toi je toho!

Porsche Panamera hybrid má 80l nádrž a spotrebu 3,1 l/100km. To je dojazd cez 2500 km. Absolútny svetový rekord! Prečo sa s takýmto rekordom nechváli Porsche? Asi aby niekoho nenapadlo overiť si to v praxi. To by potom vyšiel najavo obrovský podvod so spotrebou.
 
mínus indicator plus

F1 tras sa!   F1 tras sa!

Toto je fakt zábava na rozdiel od F1ky ktorá bude stále nudnejšia.
 
mínus indicator plus

 

Vítam Vás v klube absolútnej menšiny na našom ľavicovo-populistickom Slovensku. S takýmito názormi s Vami budem súhlasiť vždy, ale ja som si už zvykol na to, že tu letia naozaj opačné názory. Všetci čakajú zázrak od štátu a nie od občianskej spoločnosti a podnikateľov. A politici na toto len šikovne reagujú a ponúkajú riešenia o akých píšete úvodom článku. Až keď bude naozaj zle-nedobre tak zvíťazí ( ale len nakrátko ) zdravý rozum a môže dostať šancu aj sedliacky rozum, menej byrokracie a viac ekonomickej slobody. K tomu sa našťastie ( ale aj nanešťastie ) blížime.
30.01.2014 20:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hyundai!   Hyundai!

Najlepšia reklama. Najslabšie majú Nemci.
 
mínus indicator plus

K tomu Nemecku.   K tomu Nemecku.

V Nemecku majú veľmi pružný trh práce a tak mnoho nezamestnaných zoberie aj polovičný úväzok a tak znižuje priemer odpracovaných hodín. Majú na to systém aby sa oplatilo aspoň trošku robiť než byť na podpore. Ale toto by mala nejaká analytička vedieť.
 
mínus indicator plus

 

To je dôvod na reklamáciu a môžeš žiadať o nápravu, alebo vrátenie kúpnej ceny. Teda za podmienky že by si bol takto podvedený v Číne alebo v Amerike. Tam sa zo zákazníka takto nechutne nemôže uťahovať. Uvediem príklad: Porsche Panamera hybrid má na nemeckej stránke spotrebu 3,1 l/100km na americkej nie je uvedená vôbec. Potrebuješ ďalšie vysvetlenie?
 
mínus indicator plus

Slušné!   Slušné!

Len zabudnú k tomu dodať, že to bude superšportové auto v kabáte rodinného hatchbacku. Mnohí si ho kúpia a zoderú ho do 100k km. Potom ho ešte dobre predajú.... Podobné výkony majú Porsche alebo Nissan GTR, ale to sú autá na príležitostné vozenie a tak pár rokov vydržia. Tu sa platí za jazdu celým autom nie len benzínom. 100tis. km a šlus do šrotu.
 
mínus indicator plus

DPH je podfuk.   DPH je podfuk.

Je to daň vymyslená na to aby sa trestali malí lokálni výrobcovia ale globálny hráči sú mimo. Vysvetlím to na jednoduchom príklade: ktoré vajíčko je pre obchodníka výhodnejšie: od zahraničného dodávateľa za 5 centov kus alebo od Slovenského za 5 centov kus? Samozrejme že od zahraničného! Dodá ho bez DPH ktorú obchodník zaplatí až keď vajíčko predá. Domácemu dodávateľovi musí zaplatiť hneď aj DPH teda 6 centov. Má tak viazané peniaze v štátnej kase. Takto je to prakticky s každým tovarom z únie. Pri investičných nákupoch je to sakramentský problém. Oplatí sa nákup z cudziny radšej ako od Slovenského dodávateľa. Tam sa jedná o veľké vratky DPH ktoré sa ťažko dostávajú späť.
 
mínus indicator plus

 

Guardian píše tn čo je v angličtine trilion a u nás miliarda. Ale tvoja poznámka je namieste lebo podobných blbých prekladov je kopa.
 
mínus indicator plus

Mňa desíte Vy pán autor!   Mňa desíte Vy pán autor!

Desíte ma predstavou, že to čo prestierate ako budúce spomínanie Roberta Fica bude nakoniec pravda.Vysvetlenie mám len jedno, v budúcnosti bude ešte horšie! Dnešné pomery budú presne tak opisované ako píšete. Samozrejme nebude to Vaša vina. Robo sa už o to postará, aby dnešné pomery vyzerali ako idylka. Ide mu to veľmi dobre!
16.01.2014 12:38 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME