Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: xilwi
1 >
mínus indicator plus

 

Fakt dobrá a zábavná recenzia :) Asi si to ozaj pozriem
 
mínus indicator plus

Dobrá práca   Dobrá práca

Navštevovala som pred rokom univerzitu, ktorá sa v rámci svojho odboru umiestnila na popredných priečkach v Európe i vo svete. Bola som na to naozaj hrdá (ten obrovský rozdiel v kvalite bolo cítiť na každom kroku). Slepo som tomu verila, pretože ma ani nenapadlo, že hodnotenie s takouto významnou medzinárodnou reputáciou bude mať takéto vážne problémy s metodológiou a transparentnosťou. Do určitej miery to realitu asi odráža a slovenské univerzity by sa tam možno niekam na chvost dostali, keby zaplatili, ale som ako Vy rada, že tak neurobili. O ich úrovni aj tak všetci vieme. Škoda bola tá, že médiá si rebríček nepreverili a poslúžil im na veľké titulky. Takže ďakujem Vám pán Draxler, že myslíte ešte o niečo kritickejšie, ako ja i médiá a aj za tú prácu, čo ste urobili za mňa.
 
mínus indicator plus

etika a kanibal   etika a kanibal

Zdá sa mi veľmi kontroverzné, že sa pani doktorka vyjadrila v médiach o konkrétnom človeku a jeho deviácii. Asi žiadny zákon ani lekársku etiku neporušila. Ale aj keď je po smrti a nebol jej pacientom, mám pocit, že to nie je správne. Jeho rodina stále žije a asi si to prečíta. Celé mi to príde ako zneužívanie jeho identity a deviácie na zviditeľnenie sa. Asi by som mala iný pocit, keby sa to stalo 20 rokov dozadu...
 
mínus indicator plus

ten redaktor Pravdy   ten redaktor Pravdy

mohol aspoň pri printscreene svojho okna odpovedať na tie requests hore :D
 
mínus indicator plus

PLYNNE po arabsky   PLYNNE po arabsky

PLYNNE po arabsky
 
mínus indicator plus

zmeníš názor = si nedôveryhodný?   zmeníš názor = si nedôveryhodný?

Dobrá práca novinári, ak si niekto uvedomí vlastnú chybu a pripustí ju a predtým jednal v dobrej viere, tak treba dať titulok, ktorý implikuje, že je to úplna trúba, lebo mení názory. Presne takto médiá tlačia politikov do toho, aby sa chovali všetci rovnako - tak, aby v médiách nevyzerali zle. Alebo inak, zdá sa vám, že ten titulok je pozbavený hodnotiacich konotácii? A to ma naštvalo i napriek tomu, že SaS teda nefandím.
 
mínus indicator plus

koľko je vám?   koľko je vám?

Zistila, že mladíkovi je len sedemnásť. ach pán redaktor, ach pán editor, to je teda kvalita práce...
 
mínus indicator plus

niet sa čomu čudovať   niet sa čomu čudovať

keď 3 hodiny z 6 odpadnú, jedna je suplovaná a posledná je telesná. Rodičia mi na takéto dni dobrovoľne dávali ospravedlnenky. Niektoré deti majú už v 16-18 dosť rozumu na to, aby nezabili celý deň sedením na stoličke a nič sa pri tom nenaučili. Bohužiaľ, takých dní bolo v škole priveľa a už mi dochádzala trpezlivosť. Mala som šťastie na rodičov, ktorí ma pochopili a verili mi, že sa nepotrebujem flákať. Pokiaľ je mladý človek zodpovedný a rozumný a má dobré známky, netreba pre neho zo školy robiť odkladisko.
05.09.2011 15:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

No ty chytrák, a keď máme najdrahší mýtny systém v Európe? a ty s bežným autom prečo platíš za cesty pár smiešnych tisíc ročne? Keby ti za cestu do Bratislavy napočítalo 80 eur, tak by si aj ty obchádzal. A kamióny v zahraničí na cesty druhej a tretej triedy môžu...pretože si môžu dovoliť platiť normálne ceny mýta.
23.05.2011 16:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

sedláci v Zubrohlave, hanba Slovenska   sedláci v Zubrohlave, hanba Slovenska

Ja sa skôr vôbec nečudujem, že v takom zastrkove, kde sa aj muchy otáčajú, si katolícki sedláčikovia musia dokazovať, že sú niečo viac. S dotyčnou pani, ktorá sa prisťahovala, prišla i štipka civilizácie. A už vôbec ma neprekvapuje, že sú to katolíci. Odporný Slotaland, je mi na vracanie. V tomto kúsku kraja sa kombinuje všetko čo neznášam - sedláctvo, bigotný katolicizmus, tmárstvo a rasizmus.
 
mínus indicator plus

 

autor nereflektuje takmer žiadnych zásadných autorov na tému politického marketingu, chýbajú zdroje z amerického politologického prostredia, absentujú teda primárne zdroje. Autor neurobil poriadny prieskum literatúry, elektronických zdrojov, dokonca ani google.books. Možno SaS to ako praktická analýza stačilo, ale 15 zdrojov + webové odkazy? akože vážne? tak 100 by sa patrilo. Nehovoriac o nezmernom počte nezmyslov, preklepov. Od benchmark "pool" ku konštatovaniu, že strany kvôli marketingu skĺzavajú k populizmu a sľubujú, čo dopredu nemôžu splniť. Pán autor, to se kde vyčítali? Pre zaradenie medzi marketingovo orientované strany je nutná i fáza delivery. Pokiaľ ju strana nedodržiava, dá sa o jej marketingovej orientácii pochybovať a zároveň si pod sebou píli konár. Túto prácu by som fakt nikde nevystavovala, aj keď na Slovensku ste asi za hviezdu. Na čítanie ďalej už nemám silu...bola by som zvedavá na tie odborné posudky a hlavne na hodnotenie akademickej spôsobilosti tej práce. študentka politického marketingu a volebných štúdií
 
mínus indicator plus

Moc si Vašu prácu vážim!!   Moc si Vašu prácu vážim!!

Dúfam, že raz keď bude väčšia, pôjdem vo Vašich šľapajách. Veľa sily v práci!
 
mínus indicator plus

zverejnenie mena   zverejnenie mena

Takže Otakar T. je Otakar Tomek, ja mu teda neprajem nič dobré, ale nie je protiprávne zverejňovať jeho celé meno kým nie je odsúdený?
 
mínus indicator plus

 

aká pekná sympatická žena, dobrá reprezentácia slovenska :)
 
mínus indicator plus

obrovsky fail   obrovsky fail

tu je pekne vidieť ako detaily dotvárajú celok. Ten človek, čo toto stvoril....A primátor asi nie je pri zmysloch, keď toto dovolil vypustiť. Aspoň kopírovať by sa mali naučiť a nepchať tam kydy naviac. Si niekto z Rožňavy myslel, že to "vylepší". A tie trápne komentáre tam tým odpudivým hlasom - no úplna strata súdnosti. Faaail
 
mínus indicator plus

"štátnici"   "štátnici"

Najlepší je Schuster ako žvachle tie okuliare, štátnik a elegán :D
 
mínus indicator plus

Teória Webera a Morgenthaua   Teória Webera a Morgenthaua

Alexander, zabudol si vo vysvetlení tej teórie pokračovať. Politik bude nakoniec hodnotený podľa výsledkov jeho rozhodnutí pre danú politickú obec, nezávisle na tom, či boli jeho rozhodnutia morálne. A Ficove činy nielenže neboli morálne, ale boli i nesprávne. Zostane po ňom zadĺžené krajina, rozkradnuté ministerstvá a hanba na medzinárodnom poli. Nezávisle na tom, aké prostriedky k tomuto výsledku viedli.
Reakcia k téme: Obrana Ficova
15.06.2010 9:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

trápna poznámka. vodič bez valného vzdelania dostane prácu, kde zarába na slovenské pomery veľmi pekné peniažky. Je to ťažká práca, ale je ohodnotená. Tak na čo si má sťažovať? A chce byť tiež rýchlo doma. Bezpečnostne predpisy sú pre kamionistu na srandu, šoféruje lepšie ako ty aj po slepiačky. Ohrozením ciest sú rýchlopečení nevybúrení sopliaci s čerstvým vodičákom, ktorým príroda nenadelila súdnosť. A kamionisti súdnosť majú po miliónoch prejdutých km.
 
mínus indicator plus

nemaľujte chlapom linky na oči   nemaľujte chlapom linky na oči

preboha Vá s prosím, nemaľujte tých chlapov tak, aby to bolo vidieť aj z takej ďiaľky...buhuhuuuuuu :-_(
 

1 >

Najčítanejšie na SME