Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: frenkis
1 >
mínus indicator plus

Nebudte pesimista pán Kovaľ   Nebudte pesimista pán Kovaľ

Nebudte pesimista pán Kovaľ, voľby budú v riadnom termíne, to vám ja garantujem. Budem prvý čo pôjdem protestovať, ak by tak nebolo. Verte, že pre zorientovanie sa, musia prebehnúť súdy s obludnými ľuďmi, ktorý sa ocitli vo väzbe a zneužívali tento štát pre jednu stranu. Ak tomu neveríte a len obhajujete SMER s HLASom, tak ste jasný prípad. Skutky sa stali a ani nový GP s tým už moc nenarobí, i keď zahájil postupné brzdenie, čo sa mi určite nepáči.
 
mínus indicator plus

Keď som bol malý   Keď som bol malý

Keď som bol malý tank som obdivoval, keď som bol veľký, sedel som v ňom a strieľal z neho a keď som čosi zažil, som rád, že je z neho niečo užitočné. Napríklad krytina alebo auto. Nech už nikto neumiera pre politické ambície, presadzovať strnulé sociálne pokusy na ľuďoch.
19.01.2021 20:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

a   a

nečudoval by som sa, že Rusáci majú nejaké stroje ukoristené...
 
mínus indicator plus

neviem   neviem

čo je presne šťastie, ale vraj ho mám. Táto doba je absurdná, po príznakoch som negatívny a tým nemám dôvod byť otestovaný na protilátky, či som to prekonal. Idem na Kobylu.
19.01.2021 17:23 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

+   +

veru potenciál je. Nech im to vydrží!
 
mínus indicator plus

Ja   Ja

že konečne niekto podá info, čo je s týmto článkom pravdy. No a tu hľadanie súvisu. Ja len v tejto chvílke, stále čakám na výsledok, ale podľa príznakov, čakám pozitivitu, keď už ani "Vasabi", necítim. Takže tak. Všetko so všetkým súvisí...
19.01.2021 13:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

tiež ma to zaujalo   tiež ma to zaujalo

ale čítajúc životopis, ak vstúpil do politiky, tak mu asi na nejakých návštevách umožnili skúsiť tieto stroje.
 
mínus indicator plus

Tieto   Tieto

urážky, idú riešiť len pri opozícii. Treba ju zbaviť peňazí a vraj bude pokoj. Kedysi v Poľsku strana a vláda vymysleli prázdne obchody. Zháňanie obživy vraj malo vytesniť záujem o politiku.
 
mínus indicator plus

Chýba mi už len to čipovanie a   Chýba mi už len to čipovanie a

Chýba mi už len to čipovanie a prepojenie mojej hlavy s telefónom. Zatiaľ mi vyzváňa, len pri zvýšení systolického tlaku.
 
mínus indicator plus

Ten graf je čo, rastie cena Bitcoin?   Ten graf je čo, rastie cena Bitcoin?

Ten graf je čo, rastie cena Bitcoin? Kokso, sú to veru manévre. No moja má COVID a mala kritickú noc, držte nám palec.
Reakcia k téme: Korona na krku (Sliacky)
19.01.2021 11:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

To je akože online prenos?   To je akože online prenos?

To je akože online prenos? Alebo je to fikcia autora? Čo by bolo, keby bolo? Ja osobne som bol dnes na teste, čakal som päť dní od prejavenia COVIDu u mojej ženy a nie je mi všetko jedno. Dnes mala kritickú noc, stále má teploty. Už to vraj mal celý panelák, s nami je tu 75 bytov. Do 24hod, by som mal mať výsledok, povedala pani na odbere vo vojenskom stane. Kým som sa k nemu cez záveje snehu dostal, veruže som rád videl policajta, ktorý mi presne povedal, kam mám ísť. V očakávaní si predstavujem, ako ma ta hnusoba žerie z vnútra...a keby som to aj prežil, hrozia mi tromby a napríklad častá mozgová príhoda.
19.01.2021 11:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Opozícia vo väzení. To si pamätáme.   Opozícia vo väzení. To si pamätáme.

Opozícia vo väzení. To si pamätáme. U nás sú na slobode a robia tlačovky samy pre seba bez zodpovedania jedinej otázky.
 
mínus indicator plus

koment   koment

mám to vôbec komentovať, keď som dnes dostal ponuku na prevrat, už len ho zorganizovať. Dokonca si môžem vybrať krajinu, kde potrebujú rýchlo prevrat. No čo myslíte? Británia, Nemecko, USA, Španielsko, Venezuela, Kuba, Severná Korea, Čína, Vietnam, Irán, Lýbia, Sýria, Taliansko, Bielorusko, Čečensko, Rakúsko, Rusko Česko, Slovensko? Všetky menované krajiny mali problém, mediálne škandálny, hodný pádu vlády...nuž vyberte si!
 
mínus indicator plus

súhlas   súhlas

a nielen sobci, už nám aj preskakuje. Strata súdnosti. Otvoríte si profil na FB, 90% nemajú žiadne školy ani nepracujú. Buď sú to ukradnuté identity alebo sa za seba hanbia? Či čo to je?
 
mínus indicator plus

Prečo blbosť?   Prečo blbosť?

Už pomaly nepoznám nikoho, kto by to nemal. Moja sa začala cítiť zle, dostala horúčku, požiadala o test a bum, sme v karanténe už šiesty deň. Zajtra mám ja test, kedže v čase jej príznakov som ja ešte nemal. Ona mala všetky príznaky až na ten priebeh. Môžme ho označiť za ľahký, kedže nepotrebovala kyslík ani umelú plúcnu ventiláciu, stačilo len vetranie izby. Je tam izolovaná a ja tiež v inej izbe. Obávam sa, aby môj test nebol negatívny, kedže potom mi neurobia ani krvný test, aby som vedel, či som bol alebo nebol mohol niekdy byť pozitívny. Susedom už karanténa skončila a slávnostne mávajú COVID-pasom, lebo boli pozitívny a nemali žiadne príznaky!?! No včul takáto pandémia, ktorej by so možno neuveril, keby som sa nepoznal s hrobníkom, ktorý pochováva 75% mrtvych s COVIDom.
 
mínus indicator plus

zaujímavé   zaujímavé

čítanie...dosť som cestoval a tak ma tento článok veru ako stavbára zaujal. Dík
 
mínus indicator plus

Najdlhšie   Najdlhšie

zapierali Katyň a po "zlikvidovaní" poľskej delegácie, majú kľud. Už im štátny zločin nik na oči nevyhadzuje. Len zabudli vrátiť trosky lietadla...
 
mínus indicator plus

fascinujúce čítať reakcie ľudí   fascinujúce čítať reakcie ľudí

fascinujúce čítať reakcie ľudí, na návrat Navaľného. Zatiaľ ostáva jediný, čo povedal nie. Vrátim sa, bojujem za Rusko, verme že lepšie. Reakcie ľudí, no predstavte si, že by nešiel, veď by upadol do zabudnutia. Takto je reálna šanca, že sa niečo stane, že jeho blahorodie VVP, opäť spraví chybu a prehrá. Že sa nájde sila, ktorá ho odstaví, strach sa mieša s hrdinstvom. Také je Rusko stále v dejinách.
 
mínus indicator plus

a   a

to bol náš vzor na večné časy...Takéto zákernosti štátu a jeho blahorodia VVP, ešte aj iniciály má ako kedysi Vojenský výcvikový priestor.
 
mínus indicator plus

Aké je dôležité nebyť sám, aby niekto   Aké je dôležité nebyť sám, aby niekto

Aké je dôležité nebyť sám, aby niekto zavolal záchranku, keď ju potrebuje. Inak potrebný rozhovor, aby mal človek predstavu o prvej línii. Smutné že nemajú nárok na psychológa, po ťažkej službe automaticky.
 

1 >

Najčítanejšie na SME