Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: seman45
1 >
mínus indicator plus

 

Považujem to len za predvolebné divadielko, nič iné. Čoskoro sa dozvieme, že skutok sa nestal, alebo to nebol trestuhodný "skutok" .
 
mínus indicator plus

 

Máte pravdu, demisiu nemá pani ministerka ponúkať, mala by ju čo najskôr dať. Nechápem, na čo stále čaká. Ak zostane vo funkcii iba ukáže svoju slabosť.
 
mínus indicator plus

 

to je aká prevolebná...?
 
mínus indicator plus

 

asi čaká, kedy pán predseda objaví dlažobné kocky
 
mínus indicator plus

 

Bohužiaľ to myslí vážne...
 
mínus indicator plus

 

Čo robila NAKA doteraz? To nikto nevedel, čo páni advokáti robia? To sa skutočne nikto nesťažoval? O tom pochybujem.
 
mínus indicator plus

 

Nikto z mojej rodiny nebol na pohrebe Gotta a milovali sme ho, ako úžasného speváka aj človeka. Ukrižujte nás! A že nebola na jeho pohrebe prezidentka? Prečo to považujete za takú strašnú, nepochopiteľnú a neodpustiteľnú vec?
 
mínus indicator plus

"Pomáhať a chrániť"   "Pomáhať a chrániť"

Presne tak, pri vykradnutí domu, bytu, chaty, prvé, čo sa policajt opýta : Ste poistený? Ak je odpoveď áno, som poistený, absolútne nemajú policajti záujem zaisťovať dôkazy, zobrať evidentné vzorky DNA, veď to poisťovňa preplatí.Seriózne skúsenosti z vyšetrovania nemám.
 
mínus indicator plus

 

Zo šéfa "SME RODINA" nemám dobrý pocit. Ten sa spojí aj s čertom, aby bol v popredí. A jeho nemorálny život mi taktiež absolútne neimponuje.
 
mínus indicator plus

 

Erik Tomáš už "preskočil" svojim správaním a výrokmi aj súdruha Blahu. Akú traumu má tento chlapík za sebou?
 
mínus indicator plus

 

Blanár sa zastáva Maznáka. Aké veľkorysé ! Kto z politikov ešte riešil s Kočnerom obchody, kšefty, úplatky, súdne rozhodnutia ? Zverejnite ich rozhovory s Kočnerom a potom ich odsudzujte. A naozaj nechápem prečo smerákov dráždia prieskumy verejnej mienky. Pochybujem, že sa volič rozhoduje podľa toho aké preferencie má tá ktorá strana pred voľbami. Volím toho, koho chcem a nie toho, kto má viac (alebo menej?) preferenčných hlasov. Rozhodne nebudem voliť Smer, SNS a Most-Híd.
 
mínus indicator plus

 

Sebareflexia u smerákov? Jasné, že s radosťou bude kandidovať.
 
mínus indicator plus

 

Otecko Klus už platí výživné na detičky ? Takýto bezcharakterný človek nemá čo robiť vo vrcholovej politike.
01.11.2019 15:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Na kieho ďasa potrebuje náš "milovaný" premiér luxusnú vilu? Hlavne, ak žije sám... (či?) Papalášske a megalomanské maniere majú politici len na Slovensku. Nepredpokladám, že si nejaký premiér vodí premiéra iného štátu okúpať sa do jeho bazéna. Vidieť, ako sa plytvá peniazmi. Nečudujem sa, že zdravotníctvo nemá peniaze, keď plytváme na luxus našich drahých politikov.
 
mínus indicator plus

 

Maznák neodstúpi nikdy. Odkiaľ by sa mu sypali prachy, ak nie z parlamentu?
 
mínus indicator plus

 

Toto je možné naozaj len na Slovensku. Nerýpu sa medzi sebou len politici, ale aj lekári. Ako môže lekár zverejňovať také dôverné informácie o detskom pacientovi? To už stratil Šteňo úplne rozum? Čo si o sebe vlastne myslí? Bude žiť sto rokov a bez neho to potom v zdravotníctve nepôjde? Klobúk dolu, je odborník, ale nie je empatický človek. To sme sa dočkali ! Pre náš štát je človek najväčším prínosom, ak zomrie, nepotrebuje nemocenské dávky, dôchodok, podporu... HNUS !
 
mínus indicator plus

 

Najväčšia chyba pani Remišovej, že išla ku Kiskovi. Škoda jej potenciálu v takejto strane.
 
mínus indicator plus

 

Sulík nemá čo na kandidátke hľadať. SaS-kári, zobuďte sa konečne.
 
mínus indicator plus

 

Máte pravdu. Pár mesiacov pred voľbami likviduje aktívnych členov SaS, oslabuje stranu, aby vyniklo jeho ego. Zabudol, ako zlikvidoval vládu Ivety Radičovej, ako raňajkoval s Kočnerom, sem-tam si šnupol... Nechápem, prečo stále zvoláva tlačovky a rieši vnútrostranícke otázky. Už by mal konečne pochopiť, že to je práve on, čo by sa mal zbaliť a opustiť stranu. To by bolo pred voľbami to najlepšie pre SaS. Dúfam, že celé "jadro", ktoré Sulík neznáša, zostane na popredných miestach na kandidátke. Len tak má SaS šancu na aspoň 5,1 % voličských hlasov. Lebo po tom, ako sa správa, veľa hlasov nezíska.
 
mínus indicator plus

 

Pekný začiatok, len aby pokračovali...
 

1 >

Najčítanejšie na SME