Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: iver49
1 >
mínus indicator plus

Ale   Ale

to, že12 rokov kradol ako nepríčetný, to dnes po 11 mesiacoch mnohím nevadî? Aj z toho sa dá usúdiť, že to ten fico vie a mal to šťastie, že mohol robiť to najlepšie čo vie.
 
mínus indicator plus

Raši,   Raši,

a je to ten istý raši, čo paktoval s alipaškom, ficom a teraz sa mojká s pellegrinim. Vyzliekol sa z kože ale na tvári sa mu to veľmi nepodarilo. Jemne, ani sa to nedá zbadať, smer mu zmutoval na hlas, len spôsoby ostali rovnaké. Keď ho košičania nezvolili tak im ako språvny ohrdnutý smerák aj dotácie zatrhol, lebo tak vám treba. Chytráčik aký je spravodlivý, že ho hamba nefacká.
 
mínus indicator plus

 

Ďakujem za opravu. Mediálny poradca poradil a športová dôchodkyňa a celebritka sa z toho vovedenia do omylu dostala, ako inak, humbukom v tv. Zo svojho cenného dôchodcovského času si odtrhla až päť hodín práce v covidovom skafandri s vedľajším účinkom chudnutie. Zlyhanú morálku a nedostatok sebakontroly ocenila na 5 hodín, slzy dojatia sa tisnú do očí, ešte je tu možnosť, že to bude z cibuľky.
 
mínus indicator plus

No,   No,

a to už by sme ako vyzerali, keby taký Husovec dostal takú istú výnimku ako borisov holý. O čom by potom zahmlieval protikorupčný premiér. No, jedna vec, ktorá celkom jasne ukazuje na velikánsky rozdiel medzi luďoma tu a tými hnusnými kapitalistami a nielen z Anglicka. Tá vec sa volá samokontrola a to nemá ani holý kollárov ale ani kollárov holý a ešte veľmi veľa iních občanov Slovenska. Na obranu niektorích načim napísať, že boli uvedení do omylu, niektori navzdory vlastnému presvedčeniu keď náhodou napr. sprevádzali blízku osobu.
 
mínus indicator plus

Stúpila   Stúpila

ochrancom smeromafie na otlak. Keď sa mali ozývať v časoch harabina a fica, keď ich ovplyvňovali takí veľkí ferovia, kočnerovia, jankovské, kollárovci a im podobní, tak vtedy demokraticky a vo všetkej počestnosti držali zobáky. Vydržať a vyčistiť chliev, ktorý po sebe zanechal majster poriadok a s hlasom jemu podobným.
 
mínus indicator plus

 

To chcel byť smailík “palec hore”.
 
mínus indicator plus

 

To je rok začiatku.
 
mínus indicator plus

Máš   Máš

pravdu a som rád, že si pochopil o čom som napísal. Na zdravie, dnes mám narodeniny.
 
mínus indicator plus

 

Sme rodina jeden verejný dom.
 
mínus indicator plus

Presne   Presne

tak, medzi skríningovým a celoplošným je taký istý rozdiel ako medzi podozrivým a suspektným. Je to cibulkovej efekt uvedenia do omylu.
 
mínus indicator plus

Ak   Ak

by sma sa mali držať priemerného výsledku z Británie 5% z populácie za mesiac, tak u nás by sme už mali mať zaočkovaných za tri týždne približne 180 000 tisíc ľudí prevažne skôr naradených. Takže tak.
 
mínus indicator plus

Čo   Čo

už môže taká saková iné robiť, veď takto ešte pred rokom sa prečečúrala pred mikrofónmi s generálom a pellegrinim, pozorne načúvala radám, či skôr príkazom ako a čo má robiť od kaliňáka, ďaľšieho generála gašpara ale najmä od šéfa celej tejto výpalníckej skupiny, a ten to koordinoval s bodórom. Takže saková musí plniť zadanie!
 
mínus indicator plus

Dobré   Dobré

ráno, k vyššie uvedenému nie je čo dodať a bodka.
Reakcia k téme: Principál a jeho idiot
15.01.2021 7:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Máš   Máš

pravdu, dobrých 10 dní po voľbåch sa matovič okúňal priamo povedať či bude premiérom. Dnes už vieme prečo, vtedy ešte cítil váhu svojej osobnosti.Mal tam navrhnúť, možno Mistríka a seba na vnútro, tam by pasovaĺ ale, u nás taká obyčaj, že šéf víťaznej strany je aj šéf vlády. Keby to urobil všetci by sa mu vysmiali a pri jeho ementålnej výbave by sa cez to nedostal. Dnes načim povedať, že ďaleko neušiel ale vinovatý sú všetci okolo neho.
Reakcia k téme: Principál a jeho idiot
14.01.2021 18:23 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pri   Pri

tých jeho rezervách som mal na mysli najmä schopnosť pracovať v kolektíve a vytažiť z toho čo najväčšiu synergiu. V terajšej koalícii sa matovič posadil jednoznačne na zlého koňa, ale na to musí prísť sám, lebo on je taký a nám ostatním uniká jeden vlak za druhým. Je tu najťažšie obdobie za posledných veľa rokov a oni si na vláde riešia napr. hlasový záznam z rokovania.
Reakcia k téme: Principál a jeho idiot
14.01.2021 15:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

To,   To,

že nesúhlasíš, to je úplne v poriadku. Aj to je pravda, že matovič ide po sulíkovi ako po údenom. Začalo to tak skromne, sulík si povedal svoj názor, vtedy dávno, dúfam aj na koal. rade a tiež na vláde. Neprerazil a tak vyšiel s tým von. Chyba, čo sa doma upečie má zostať doma a v tomto sú rovnakí. matovič je nepripravený premiér, veci rieši nekonzistentne, veľakrát navzdory odporúčaniam odborníkov a v tomto to má sulík ťažké. Ani matovič, ani sulík, ani vtedy ešte Kiska neprišli do vlády s krédom “zarábať”, toto má v rodokmeni ten štvrtý do mariáša. On nič nepovie, ale na jeho slová vždy dôjde a je tak ako chce drahá nevesta. Toto, ako veľa iných vecí ide na vrub premiérovi, sadol si na zlého koňa. Koalícia je najmä o kompromisoch a tu sulík veľmi nepomáha, má sa starať hlavne o to, aby jeho rezort riadne fungoval a keď sa mu nepodarí presadiť vlastné nåvrhy tak sa musí podriadiť koaličnej väčšine a tento výsledok aj navonok obhajovať. V tom má ešte rezervy. O rezervách matoviča sa celé roky nevie nič.
Reakcia k téme: Principál a jeho idiot
14.01.2021 12:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Z   Z

uvedeného sa dá usúdiť, že obaja, matovič aj sulík sú z rovnakého cesta a my všetci na to doplácame. Jedine t rtkoš na tom zarába. Keby to nebolo také smutné, bol by to veľmi dobrý námet na sitkom! To nevymyslíš, to je život. Na Slovensku, uz viac ako tridsať rokov v jednom kuse.
Reakcia k téme: Principál a jeho idiot
14.01.2021 7:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Z   Z

doterajšej skúsenosti so súčasným premiérom sa zdá, že platí analógia s tým, čo si myslí blázon o ostatních. V prípade premiéra by som to máličko pozmenil na, čo si myslí hlupák o ostatních. Svojim spôsobom sa čudujem všetký tým vedeckým kapacitám, že tam ešte stále chodia a snažia sa radiť a výsledok je hrach na steny hádzať. Súčasný premiér to má sakramentsky ťažké ale najviac si to kazí sám. Zatiaľ sa javí ako väčší LENON ako súčet mečiara s ficom. A to už je čo povedať!
 
mínus indicator plus

Veď   Veď

áno, ale vyhľadanie je len taká osobná aktivita. Zverejnenie je taká tabuľa hamby.
Reakcia k téme: Dr. Bratislava
13.01.2021 8:00 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME