Sobota, 6. jún, 2020 | Meniny má NorbertKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: iver49
1 >
mínus indicator plus

V   V

tejto súvislosti si už viem predstaviť ako mohol doktor “šéf” fico získať za pár dní potvrdenie z Belize, že on nemá žiadny bankový účet na Belize.
 
mínus indicator plus

Pýtať   Pýtať

sa treba naka, ale výsledok je neistý. Aj tak by sa to nemalo zahrať do stratena. Na to sme ich tam na konci februára poslali. Požijeme uvidíme.
 
mínus indicator plus

Len   Len

som si tak pomyslel, či by najčastejšie opitý docent tresného práva v strednej Európe, nemal využívať rehabilitačné stredisko na Prednej Hore?
 
mínus indicator plus

Pravdu   Pravdu

poviem, nepátral som, len som sa spoliehal na pamäťový disk, čo mám pod vlasmi. A potvrdilo sa, dlhé vlasy, krátky rozum. Ďakujem.
 
mínus indicator plus

Je   Je

to pravda, že je pani ochranárka?
 
mínus indicator plus

Je   Je

to galéria ficových našich ľudí, ctihodní podnikatelia sa postarajú o šéfa v podobnom štýle, aký s úspechom použil ako prvý jano slota z Nemanic. A nech mi niekto nepovie, že traktorista a vešač záclon v jednej osobe sa za dvadsať rokov o ničom nedozvedel.
 
mínus indicator plus

Len   Len

taká skromná otázka, na spoločnosť traper kedy dôjde?
 
mínus indicator plus

Myslím si,   Myslím si,

že pasportizácia sudcov by mala byť na prvom mieste. Ak si najvyšší sudca myslí, že pridelením slušných, rovnakých kancelárií a po dvoch asistentov vyrieši to čo ničí dôveru v justíciu, tak sme zdá sa, opäť siahli vedľa.
 
mínus indicator plus

A   A

nie je si ani sám (sebou) istý. Ako lacný jožko, také výhovorky používa generálny prokurátor. Smiešne alebo tragické, ale tak to asi malo dopadnúť keď sa vojak pretrtošil a popregrciaval až na pozíciu gepe, aby mohol s kočnerovým inštalatérom.
 
mínus indicator plus

To   To

som nevedel, ale k tej dobe to pasuje. Ďakujem a samozrejme aj 1717543.
 
mínus indicator plus

Mal   Mal

by si ten číselný kód preložiť do písmenkového kódu. Ponial továrišč.
 
mínus indicator plus

Že   Že

by NÁRODNÁ KULTÚRNA PAMIATKA!? My sme fakt národ pomiatnutých. Najprv 40 rokov budovania krajších zajtrajškov a potom mečiar. slota, fico.
Reakcia k téme: Múrik
31.05.2020 15:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Možno   Možno

by stačilo určiť koľko ktorej komodity bude štát potrebovať a na tú hodnotu vypísať úroveň dotácie? Azda je to rýchle riešenie a to nebýva vždy dobré, ale kto platí mal by mať možnosť veci aj čiastočne ovplyvňovať. Ak má štát úprimný záujem o budovanie potravinovej sebestačnosti tak to musí aj akosi prejaviť.
Reakcia k téme: Agromafia sa vzdať nehodlá
31.05.2020 15:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tak   Tak

sa zdá, že prichädza posilnenie na mieste majiteľa patentov žitia. V tomto vzťahu je vekmi vyskúšané a potvrdené úslovie v ktom sa hovorí okrem iného aj o poradí dôležitosti: Pomôž si človeče, aj pán boh ti pomôže. Takmer z ničoho nič sa pasujete do pozície záchrancu všehomíra a z akéhosi bližšie nedefinovaného dôvodu sa montujete do riešenia vecí z pozície vašej pravdy, ktorá je založená na verím ....... . Aj ja verím.
31.05.2020 13:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ja   Ja

už do verejnej služby asi nezablúdim, najmenej z dvoch dôvodov. Ten prvý je vek a druhý, no, ako by som to, asi by mi farár nedal potvrdenie o pravidelných návštevách božieho domu a tým pádom nespĺňam základný parameter pre výkon a ten tretí je, ani na jogu som nechodil.
 
mínus indicator plus

To   To

bude asi preto, že nám tu ficovci zanechali štát v dobrej kondícii, ako opakovane táral notoricky známy táraj s prstom v nose.
 
mínus indicator plus

Že   Že

focovci s vážnym na čele vyberali tak, aby šéf vedel pokiaľ zájdu, ako povedal šéf v slabšej chviíli pod vplyvom koly haščákovi, je viac ako jasné, ale. Polícia za účelom náhrady tejto škody už zaistila financie vo výške 12,5 mil.€ a rovnako aj nehnuteľnosti nachádzajúce sa na Slovensku. Prosím Vás, a to je tá istá polícia čo mala do činenia s malým lacom baštrnákom? U neho tak prečo nekonala? Tú opicu, čo mi sedáva na ramene mám takú podobnú ako má šéf, lenže tá moja mi našepkáva, lebo fico! A toto by si mal niekto odskákať. fico nefico, kaliňák, gašpar, aj tí čo ich nahradili, aj pelle je v tom až po jamky, aj paška , ale ňom len dobre, lebo .... . Ale!
 
mínus indicator plus

Aj   Aj

tento vodca ľsns patrí do skupiny hrdých slováčiskov, doma za zatvorenými vrátami. Na súd sa dostal úplnou náhodou, ako naivný pomáhač utláčaným. Hlupáčik a pozrite, založil si stranu náhod a ešte bude poučovať a popritom sa usmieva, tak jemne naivne. Čistá, prostá a bezbranná duša hrdého slováčiska, nevie čo činí a ani prečo, ale vždy a všetko len s citom a láskou skoro ako mizík, alebo mazurek, alebo tak ako to prýští z ďuricových pesničiek. Aj to je naivná náhoda. Skoro všetci sme blázni, len oni sú lietadlá.
 
mínus indicator plus

fico,   fico,

fico, aj toto je tvoja práca a pomáhal ti v tom aj celý smer, toto je tá tretia cesta, ktorú si si stvoril vlastnou hlavou. Zdá sa, že šéfa nakoniec predsa len usvedčí sused.
 
mínus indicator plus

Aj   Aj

tento bo rdel má na tričku smer fico. Polícia, súdy konkurzná správkyňa a najmä od samého začiatku špeciálny prokurátor varga tvrdia, že na zaistenie nebol zákonný dôvod. Dva milióny € je asi málo. Padni komu padni na smerácky spôsob podľa fica aj pellegriniho.
 

1 >

Najčítanejšie na SME