Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: hradok
1 >
mínus indicator plus

Stará mať keď mali 90   Stará mať keď mali 90

tak sa zavše zmetali,že idú do Pešti do služby.Potom ju to prešlo.A po čase znova.Ani tento pán už nie je žiadny mladík,takže.......
 
mínus indicator plus

Počúvať infovojnu je fakt   Počúvať infovojnu je fakt

zážitok.Toľko múdrostí čo sa tam človek dozvie...až mi rozum zastáva.Mienkotvorné rádio ako lusk.
 
mínus indicator plus

Kto je za tým?   Kto je za tým?

A nech mi nikto nehovorí,že sa to nedá zistiť.Je to zlodejina,tak ich treba pozatvárať a majetok zhabať do posledného bratranca.Inak poriadok nebude.
 
mínus indicator plus

Uniforma bude kúšťok   Uniforma bude kúšťok

vyblednutá,ale ak stará mať nasypali hodne naftalínu,tak ju mole hádam nezožrali.O budúcnosť sa nebojím.Na stáž!Pane Bože za čo?
 
mínus indicator plus

Tak nám nestačí čo   Tak nám nestačí čo

dorábajú urbárnici a horári.Treba to ešte doraziť buldozérmi a bagrami,veď Slovensko je polka sveta a obetovať jednu lokalitu aby pár bláznov zbohatlo nám nerobí problém.Stačí si pozrieť dokumenty čo ostáva po ťažiaroch na Aljaške.Žiť a zarábať sa dá aj inak.
 
mínus indicator plus

Mne sa bohovsky páčilo   Mne sa bohovsky páčilo

podpichovať priblblých komunistických funkcionárikov.To mi doteraz chýba.Akože priblblých funkcionárikov je aj teraz dosť,ale tá poondiata sloboda slova mi kradne adrenalín.Tak si len zanôtim túto.Nič už nie je také ako bolo pred tým,dnes pokritizujem,zajtra z práce letím.
 
mínus indicator plus

Schody do neba.   Schody do neba.

Peniaze do luftu.
11.11.2019 12:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ja by som si rád   Ja by som si rád

vypočul to CD,čo oňahdy našiel na nočnom stolíku.Alebo som nepostrehol a ono už niekde ja jútube je?
 
mínus indicator plus

Tak toto je všetko   Tak toto je všetko

možné len šport to veru nie je.Kombinácia krčmovej bitky s pouličnou nad ktorou bdie mestská polícia.Kedy dospejú do štádia,že im tam po troch minútach hodia sekery,nech sa unudenci v hľadisku zabavia.Normálne mi je tých chlapov ľúto,nechať sa mlátiť preto,aby ma obdivovala hŕba pomätencov.Ibaže by to robili pre peniaze.Potom je to iné.To už hej.Bože kde si,že to nevidíš?
 
mínus indicator plus

Pred pol storočím   Pred pol storočím

sa na družstve v našej dedine/poprosím odosobniť od komunistov/ pestovali zemiaky,obilie,neskôr kukurica,chovali dojnice,ovce,prasatá,sliepky, všetky lúky boli vykosené.Pravdou je,že na lúky vláčili liadok a tak vidieť ju plnú kvetov bolo nemožné,ale hlupáci boli v každej dobe.Dnes je tam len stádo kráv a občas sa niečo pokosí,alebo zmulčuje.Lebo nič iné sa neoplatí.Družstvo,farma nazvime to ako chceme by v dnešnej dobe pri pôvodnom zameraní mohlo zásobovať výrobkami široké okolie keby.....,ale neoplatí sa to!Nič sa neoplatí len sťažovať,že žerieme odpad.Prečo to nerobím ja?Som už na to starý a nemám peniaze.Na jednej strane chápem,že bojovať proti dotovaným a jednoduchšie získaním produktom je v dnešnej dobe nemožné,na druhej strane mám z toho nedobrý pocit,že táto cesta nie je tá správna.
 
mínus indicator plus

Z môjho pohľadu   Z môjho pohľadu

p.Matovič nie je politik.Je to človek,ktorý mal na to,aby sa dostal medzi tých,ktorí ho svojou falošnosťou a nepoctivosťou značne dráždia a dáva im to patrične najavo.Pred jeho vytrvalosťou a odvahou klobúk dolu.Takýchto ľudí potrebujeme ako soľ.Má môj hlas.
08.11.2019 13:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Aby som to zhrnul   Aby som to zhrnul

tak za všetko čo je tu na h.. môže socializmu,ktorý tu už nemáme takmer 30 rokov.My nič,my muzikanti.
03.11.2019 8:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Zopár tých časopisov som   Zopár tých časopisov som

prelistoval a nemám dojem,že by nejako zvlášť na niekoho útočili.Aj ostrejší názor je názor,či na taký nemá mať človek právo?Popravde ma nezaujali,príliš komplikovaní,príliš depresívni.No niekomu sa to páči,lebo píšu to čo v iných novinách nie.
 
mínus indicator plus

Box..aspoň majú   Box..aspoň majú

rukavice,ktoré trocha zmiernia silu úderu,ale keď vidím tých šialencov mlátiacich sa ako zmyslov zbavený v klietkach.Ak je toto šport,potom slovo šport už nemá zmysel.na druhej strane,nech sa radšej mlátia tam ako po uliciach.
 
mínus indicator plus

Svätí za kecpultom.   Svätí za kecpultom.

Možno ich ten smiech prejde.Aj keď je v podstate jasné,že politik pravice sa od politika ľavice odlišuje na Slovensku len tým,že jeden kradne sprava a druhý zľava.Ak sa aj objaví výnimka a bojuje proti nim majú ho všetci za blázna.Raz za 4 roky sa stretnú v bode,ktorý sa volá voľby a po nich hor sa do chamtania.
 
mínus indicator plus

Pohostinný národ sme my.   Pohostinný národ sme my.

Keď takúto háveď medzi sebou trpíme.Alebo dajaký iný?
 
mínus indicator plus

Vraj politici.   Vraj politici.

Táto partaj by si aj mŕtvolu za manžela /ku/zobrala,ak by na ňu ešte jeden mesiac mala prísť penzia.
 
mínus indicator plus

A mňa pánbožko už   A mňa pánbožko už

pred mnohými rokmi ušetril pred sklamaním s morálkou pánov v talároch a im podobných,lebo mi dal možnosť zúčastniť sa nejakého stretnutia tejto partaje.Skoro som sa od smiechu pototo,keď som tam videl chlapov od MČ toho času do smrti v base ako to všetko organizovali,od zabezpečenia sexuálnych pracovníčok po kuchára.Vtedy som si povedal,je to v r...,ak sa ti aj voľačo udeje na súdy je chodiť zbytočné.O tom ako sa niektorí ctihodnostia správali okolo polnoci škoda písať.Tak čo sa diviť nad jednou chamtivou ženskou,ktorej smsky zrejme vymýšľal autor argentínskej telenovely.Medzi vlkov prišla,vlkom sa stala.
04.10.2019 6:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Odporúčam pozrieť   Odporúčam pozrieť

na IDnes,ako to dopadlo u susedov.Dám krk na to,že všetky dotácie na zateplenie a pod. boli u nás o tom istom.Zlacnieť elektrinu a uvidíte tú zmenu.Aj bez dotácií.
 
mínus indicator plus

Slovensko si proste   Slovensko si proste

systém vládnutia na základe straníckosti nemôže dovoliť,lebo na to proste nemá.Ani ľudí,ani skúsenosti.To čo tu za 23 rokov predvádzajú akože politici je len paródia na demokraciu.Je to proste na...Riešenie?Jednoduché,kto chce byť minister,nech si to obháji vo výberovom konaní,kto chce byť štátny tajomník,to isté a tak ďalej až po kuriča.A kto bude v komisiách?Keď sme už takí neschopní,tak si niekoho zavolajme spoza hraníc.Asi by to bolo najlepšie.
 

1 >

Najčítanejšie na SME