Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ira
1 >
mínus indicator plus

 

"ide o plošne sledovanie nie o sledovanie uzkej skupiny občanov." manipulatívna lož hned v úvode blogu o manipulatívnej lži. nejde o uzku skupinu, ide o kohokolvek na uzemi sr a bez nutnosti schvalenia sudom alebo prokuratorom. autorova manipulacia čislo dva: "že k tomu, aby mohla tých, ktorí a ktoré sú, majú byť v karanténe monitorovať, si vyžiada ich súhlas" takže ked suhlas nedaju nebudu ich mobily pod dohladom? manipulacia číslo tri: " skutočnej totalite, o skutočnom špicľovaní ľudí, o odpočúvaní nielen ich telefónov, ale i sledovaní celého života, zavádzaní zložiek a spisov na ľudí nepohodlných režimu... Nič nevedia, netušia o neraz až tragických dopadoch týchto praktík režimu, ktorý bol u nás od roku 1948 do roku 1990" totalita je len ked sa zatvára a striela? všetko ostatne je sloboda a demokracia?
29.03.2020 14:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

pravdu povediac, ked sa črta možnost že bude malo potravín, treba s oranim travnikov začat teraz, lebo ked sa tato možnost črtá a je čas sadenia, a nie v čase zberu, ked sa ukaže kruta pravda a pred nami sa bude črtať hladná zima.
 
mínus indicator plus

 

to nemeni nič na fakte že čina je veritelom usa a že od nich kupuju na dlh. tie cla de facto zaplatia američania v cene činskych výrobkov, teda ich zdraží na uroven ked sa američan rozhodne kupit si výrobok vyrobený drahšou, napriklad americkou pracovnou silou. takže menej prosikaju tovar na dlh, ale stale prosikaju tovar na dlh.
 
mínus indicator plus

 

že neušim ako vyrieši detskú prácu bombardovanie, ak teda nebombarduješ priamo tie pracujuce deti. a nazývat bombardovanie humnitárnym, ked pri nom su civilne obete, je len marketing pre blbých.
 
mínus indicator plus

 

to reaguješ na mna? bombardovať? kto, koho, za čo? ako suvisi piratstvo s detskou pracou pre tvoje ekosvedomie?
 
mínus indicator plus

 

usa prosika na dlh tovar z číny už nejaký ten piatok.
 
mínus indicator plus

 

o kabelke tričku a rifliach ma nepresviedčaju že jak je to fasa pre svet a nedotuju nakup týchto výrobkov aj mojimi danami. biznis sa nepotlača tak, že ho podporuješ dotáciami.
 
mínus indicator plus

 

takže cezhraničný pracovník nemože byt občan druhej kategorie a protipandemicke opatrenia mu nemožu branit v práci ale domaci živnostnik, čo nema kde na svoju pracu ani klince kupit, ten može byt občan druhej kategorie.
 
mínus indicator plus

 

rozdiel je v tom že pri tažbe ropy nemusia hnat 10 ročne deti do baní za 5 dolarov na den. že na to aby som sa mohol hrat na eko, sa tieto deti nedožiju puberty.
 
mínus indicator plus

 

akosi to nesedí s faktom, že zvýšený dopyt po kobalte vdaka rozvýjajucej sa elektromobilite dvihol kongu uverový rating. https://openiazoch.zoznam.sk/c...
 
mínus indicator plus

 

v normalnej spoločnosti sa toleruje iný názor.
 
mínus indicator plus

 

alebo aj tým, že ti na neho kobalt tažia deti v kongu, i ked pripuštam, že ekologicky
 
mínus indicator plus

 

ked maš les 5 km od centra mesta tak je to park. a ked cez neho vedie jedna magistrála a aj to tiesnavou, tak je jasne, že tam je plno ludí.
 
mínus indicator plus

 

aj v sietke na ochranu xichtu na airsoft to bude markantne iné ale nemožeme tvrdit že je to ochrana proti nakazeniu druhých. ja kôli tomu, že nechcem prispiet k nákaze, nosím rúško bez ventilu. a ty sa kludne hraj na zodpovedného v ffp3 vydychujúc neprefiltrovaný vzduch.
 
mínus indicator plus

 

praktikami totaltných režimov bojujeme proti propagácii totalitných režimov. a vieš ty čo vlastne chceš?
 
mínus indicator plus

 

oznámením že sa zvýši ponuka eura na trhu, za zvýšila cena eura. bud prestávam rozumiet ekonomickým suvislostiam, alebo dolar padá tak rýchlo, že popri tom euro vyzerá, akoby posilnovalo.
 
mínus indicator plus

 

takže na zaklade dojmov odnímať práva? ty si dajme tomu bezvíznamný diskutujúci, ale autor článku učí na univerzite. to su tie slušne progresívne eurohodnoty v boji za posilnenie demokracie?
 
mínus indicator plus

 

a tie tvoje zážitky su z ktorého z tých pohorí? vari len nie z belianskych tatier.
 
mínus indicator plus

 

eu ma hlavne problem zdovodnit existenciu celej svojej byrokratickej mašinérie. doteraz sa mohli tvárit že tie ich kompetencie sa hodia v kríze, no a ked prišlo na lamanie chleba tak su výhovorky na malo kompetencií a z činy maju europske štáty viac osohu jak z celej tej eu uradnickej pakáže na čele so šimečkom. a kedže šimečka nevie byt nijako užitočný, tak aspon dehonestuje užitočnost iných mysliac si, že vdaka tomu nebude vyzerat ako až taký velký parazit. proste by rád dostal metál za kibicovanie a kritizovanie druhých, bo aj tak nič iné nevie
26.03.2020 17:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

to potom nebol les ale park. alebo sa opýtam takto: kolko lesnych zvierat zvykneš stretnút na prechádzke v tom vašom "lese"?
 

1 >

Najčítanejšie na SME