Štvrtok, 23. január, 2020 | Meniny má Miloš

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ondro11
1 >
mínus indicator plus

Mám obavy!   Mám obavy!

Aby sa nedohodli na koaličnej rade 1:1. Tri a pol vojaka dovezú a tri a pol nechajú tam... Parlament to odhlasuje jasnou väčšinou.
 
mínus indicator plus

Určite!!!   Určite!!!

A vyznamenanie Geroj CCCP mu osobne odovzdá Josip Visarionovič... Alebo Napoleon... Podľa toho, kto s ním bude mať spoločnú vychádzku v parku priľahlom k ich ústavu. My mu to všetci doprajeme.
 
mínus indicator plus

Vidí sa mi...   Vidí sa mi...

že Pelleho dvojka je nejaká nervózna. Myslím, že je nervózny, pretože po zhliadnutí videa si spomenul, ako riešil množstvo malicherností (hlas podobný hlasu, peniaze vlastnou hlavou, daňové tajomstvo...) v tom istom kresle. Predpokladám, že záznam má niekto iný ako Yehor a v tom je problém. Môžeme sa tešiť na február. Myslím si, že vtedy začnú Yehorovia posielať pravidelne videosúbory do niektorých redakcií a kandidátky niektorých strán sa preriedia.
 
mínus indicator plus

Predpoklad!   Predpoklad!

Firma pána hovorcu si vyúčtuje 0,01 € za celú kampaň, vrátane bilbordov a reklám v tlači, rozhlasoch a televíziách. Vrátane facebooku, instagramu.... Kto môže súkromnej firme takéto niečo zakázať? Smer potom dodrží limit a na transparentnom účte bude všetko v poriadku. Zodpovedná zmena!
 
mínus indicator plus

Múdro!   Múdro!

A pritom iba Ty vidíš svet taký, aký je - čierno-čierny. :-)
 
mínus indicator plus

Múdro!   Múdro!

Takže: peniaze na Slovensku nikomu nechýbali doteraz, predpokladáš, že budú odrazu niekomu chýbať? Iba ak Kočnerovi, ale ten asi bude mať do konca života všetko erárne... Problémom môže byť, ak by to mal uložené u M.K. niekto iný... Možno bývalý GP, opička, alebo nejaká strana...
 
mínus indicator plus

Múdro!   Múdro!

Ale zato Portugalsko vyhralo ME iba vďaka tomu, že vo finále CR7 hral iba pár minút. A to je jeho najväčšia zásluha!
 
mínus indicator plus

Ak nevieš...   Ak nevieš...

Metro bude dostavané v roku 2011, okamžite po dokončení diaľnice do Košíc.
 
mínus indicator plus

Ad:   Ad:

Nestačí vedieť - treba hlavne chcieť a aj môcť.
 
mínus indicator plus

Rozmýšľaj!!!   Rozmýšľaj!!!

Zákony tvoria politici... Nebudú predsa ohrozovať sami seba. Pochopil?
 
mínus indicator plus

Je!   Je!

Ale aj tak sme lepší! :-)
 
mínus indicator plus

Chvalabohu...   Chvalabohu...

...že pri pristávaní na obežnej dráhe nepoškodil zemskú os...
 
mínus indicator plus

Väčšinou s Vami súhlasím...   Väčšinou s Vami súhlasím...

tentoraz nie úplne. Kočner naozaj nebol podnikateľ, ale nebol ani tým, kto všetko vymýšľal. On iba plnil úlohy svojich nadriadených. Bol to iniciatívny desiatnik. Ale on a hlava, ktorá to všetko zosnuje? Kto bol nad ním? Možno aj on poznal iba priameho nadriadeného a možno ich mal aj viacerých. Lenže on vie, že má deti... On už zrejme z basy nevyjde, ale jeho deti budú zabezpečené - ak bude ticho. A keby mu náhodou niečo mimovoľne vyšlo z úst... Nuž, kadečo sa môže stať. On vie, ako sa to robí, veď on to robil... Predpokladám, že pátranie bolo ukončené a verejnosti sa podhodí vinník - Kočner! Nehovorím, že je nevinný, ale hovorím, že bol iba článkom reťaze. Mňa poteší cesta strán súčasnej koalície mimo parlament, ale vidím, že po Mečiarovi prišiel Fico, po ňom príde opäť niekto iný. Možno tu už aj je SMER +. Majitelia dnešných politických strán prepriahnu kone a biznis pobeží ďalej. Ak to tak bude, bude to aj chyba nás. Pokiaľ sa uspokojíme s takýmto vyriešením, nezaslúžime si nič viac ako to, čo máme a budeme mať.
 
mínus indicator plus

Ľahká odpoveď...   Ľahká odpoveď...

Rozsudkami získal od nás najviac. Asi tak to myslel Karoľ.
 
mínus indicator plus

Skúšam rozmýšľať...   Skúšam rozmýšľať...

keby naozaj zomrel Soros, bola by to tvrdá rana pre Smer. Hádam nie je ten Soros až taký zlý... Kto by bol vinný za to, ako to vyzerá na Slovensku po viac ako dekáde vlády Smeru? Diaľnica sľúbená dokončiť do roku 2010 ešte nie je ani na papieri. Zdravotníctvo už nemá za úlohu obyvateľov liečiť, ale produkovať zisk pre Pentu. Armáda je peňazovod zo štátnej pokladnice do pár súkromných vreciek. Polícia chráni - našich ľudí, a pomáha na ostatných zbierať informácie pre našich ľudí. Prokuratúra je nástrojom na zametanie kriminálnych činov našich ľudí (61:0), ak to nedokážu policajné zložky. Ak by - náhodou, alebo omylom - sa niečo dostalo na súd, je to aj tam poistené... Roky som chodil na huby na jedno miesto - dnes tam nerastie ani strom, dedina pod bývalou horou býva zaplavovaná - prečo asi? Do informatizácie dala vláda miliardy - v piatok som bol zaniesť potvrdenie z jedného úradu do druhého, pretože to potrebujú a ja som povinný. Teraz ešte musím doniesť ďalšie potvrdenie. Máš aspoň v niečom pravdu - máme tu sektu - nedotknuteľných. Neotvoria ju však, ani keby zomrelo 10 Sorosov. Je uzavretá. A za pár šušňov si najíma jednoduchších brigádnikov, ktorí veria, že všetko, čo som spomenul spôsobil Soros...
 
mínus indicator plus

Súhlasím.   Súhlasím.

Je zaujímavé, že - zatiaľ - nevyšli na svetlo žiadne správy medzi Kočnerom a Hačšákom, Širokým, Brhelom, Výbohom, Lexom, Bodorom... Žeby sa vôbec, ale absolútne nepoznali??? Počkáme a budeme vidieť, aká dôveryhodná je naša polícia. Pretože je úplne isté, že Kočner bol zloduch, ale percentá mal iba vtedy, keď jeho nadriadení mali zisky. On bol až tretia úroveň riadenia spoločnosti. Jeho úlohou bolo vykonávať príkazy a odstraňovať prekážky, aby to, čo bolo na vyššej úrovni prijaté bolo aj realizované. Je možné, že vyšetrovateľ dostal mobil s desaťtisícami správ, ale desaťtisíce sú už odstránené - tie, ktoré boli nebezpečné pre majiteľov štátu. A k tomu kpt. Plgr. - je to osôbka, ktorá má dôležité úlohy (napr. stavanie stožiarov) - myslenie k nim nepatrí. Otázka: myslíš, že trojnásobný .... by sa vzdal kresla pre dobro Slovenska, alebo strany?
 
mínus indicator plus

Upozornenie!   Upozornenie!

Nedívajte sa iba na bábky, ale pozerajte sa na tých ktorí ich vodia... Bugár nemusel byť na Maledivách vôbec v kontakte s Kočnerom (Kočner si však nenechal ujsť príležitosť demonštrovať svoj vplyv), stačilo keď pokyny dostal Bélov nadriadený, ktorý tam predsa bol s ním. Bugár nemal prečo počúvať Kočnera, má iného nadriadeného a ten mu pokyny odovzdá ... je však vecou Bugára, ako odôvodní kotrmelec. Tretia veta to bola tentokrát, inokedy to bolo jednanie predsedníctva, alebo tlak zdola (vlastne je to úplne jedno, pretože ide iba o kamufláž - je v politike 30 rokov). Ináč - nebol tam na dovolenke čírou, ale úplnou náhodou ešte nejaký známy Slovák? Béla na tlačovke čosi splietal, že tam nejakí boli... Novinári, skúste zistiť kto z pozadia politických strán tam náhodou bol tiež.
 
mínus indicator plus

Múdro!   Múdro!

A teraz skús hlavou... Raz to naozaj skús, nebolí to, ver mi...
 
mínus indicator plus

Jednoduché!   Jednoduché!

Čítam predsa SME! Tam je kopa takýchto správ...
 
mínus indicator plus

Čo nechápeš?   Čo nechápeš?

Hrali po prvom rovno tretí set. Alebo sa mýlim?
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME