Streda, 22. január, 2020 | Meniny má Zora

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: JohnYsss
1 >
mínus indicator plus

Homosexualizmus   Homosexualizmus

Nie som SNS a nemám nič proti slušným homosexuálom, no taktiež dôrazne protestujem proti tomu, aby nejaký štátny úradník, aj za moje peniaze, zneužíval svoje postavenie na propagáciu ideológie Homosexualizmu. Som za odvolanie ombudsmanky Márie Patakyovej.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Politická korektnosť a multikultúrna   Politická korektnosť a multikultúrna

ideológia sa na západe na niektorých miestach úplne zbláznila. Napríklad vedenie univerzity King’s College London sa rozhodlo, že zo stien odstráni obrazy významných vedcov a osobností a dokonca aj zakladateľov tejto univerzity, pretože sú bielej pleti. Nahradiť ich chce obrazmi ľudí rôznych ľudských rás a etník. Univerzita tvrdí, že tak robí kvôli tlaku študentov, ktorým sa nepáči, že na obrazoch sú len muži bielej pleti. http://www.telegraph.co.uk/edu... Z toho vyplýva, že niektorí študenti na západe majú zjavný problém s tým, že ich vyučujú bieli muži. Nuž ale nie je toto tiež očividný prejav rasizmu? --- Ja súhlasím s americkým prezidentom. --- V posledných rokoch sa diskutuje najmä o pravicovom radikalizme, najnovšie násilnosti počas summitu G20 v Hamburgu však ukázali, že problém je aj s extrémou ľavicou. Takmer 500 zranených policajtov, stovky zničených kaviarní, bankomatov či áut mali na svedomí najmä anarchisti. Sú to násilní ľavicoví extrémisti, rovnako ako neonacisti alebo islamskí teroristi. Prečo je v tomto denníku SME, tak málo článkov o ľavicovom extrémizme?
 
mínus indicator plus

Ja s Trumpom opäť súhlasím   Ja s Trumpom opäť súhlasím

"Odsúdil som neonacistov, odsúdil som mnohé iné skupiny, avšak nie všetci účastníci tamojšej manifestácie boli neonacisti, nie všetci boli bieli rasisti, ani náhodou. Tí ľudia tam boli preto, že chceli dať najavo svoj nesúhlas so strhnutím sochy generála Roberta E. Leeho," zakončil. Súhlasím s americkým prezidentom. --- Politická korektnosť a multikultúrna ideológia sa na západe na niektorých miestach úplne zbláznila. Napríklad vedenie univerzity King’s College London sa rozhodlo, že zo stien odstráni obrazy významných vedcov a osobností a dokonca aj zakladateľov tejto univerzity, pretože sú bielej pleti. Nahradiť ich chce obrazmi ľudí rôznych ľudských rás a etník. Univerzita tvrdí, že tak robí kvôli tlaku študentov, ktorým sa nepáči, že na obrazoch sú len muži bielej pleti. http://www.telegraph.co.uk/edu... Z toho vyplýva, že niektorí študenti na západe majú zjavný problém s tým, že ich vyučujú bieli muži. Nuž ale nie je toto tiež očividný prejav rasizmu?
 
mínus indicator plus

Pre neomarxistov nebude nikdy žiadne   Pre neomarxistov nebude nikdy žiadne

vyhlásenie Donalda Trumpa dobré. Trump označil extrémistov za kriminálnikov a zločincov. Autor článku ho však za to nechváli. Myslí si o sebe že je jasnovidcom, ktorý vidí aj do hlavy prezidenta USA a vie že tak urobil až po kritike časti spoločnosti, ktorá prezidentovi zazlievala, že sa nevie postaviť čelom k faktu, že za násilie boli minimálne v tomto prípade zodpovední iba krajní pravičiari a nie "mnohé strany" a že až potom reagoval prezident na situáciu ešte raz v pondelok a pravicových extrémistov jednoznačne odsúdil. --- Ja s Donaldom Trumpom súhlasím. Extrémisti sú kriminálnici a zločinci. Tí pravicoví aj tí ľavicoví. Ale aj tí ďalší, samozrejme. V posledných rokoch sa diskutuje najmä o pravicovom radikalizme, najnovšie násilnosti počas summitu G20 v Hamburgu však ukázali, že problém je aj s extrémou ľavicou. Takmer 500 zranených policajtov, stovky zničených kaviarní, bankomatov či áut mali na svedomí najmä anarchisti. Sú to násilní ľavicoví extrémisti, rovnako ako neonacisti alebo islamskí teroristi. Prečo sa v tomto denníku SME píše tak málo o ľavicovom extrémizme?
 
mínus indicator plus

Ľavicoví liberáli sú z Trumpa   Ľavicoví liberáli sú z Trumpa

ešte stále úplne na dne. Tie ich výmysly na svojho vlastného prezidenta nemajú konca kraja. To ale dokazuje, že sa mu zrejme darí. . Trump ostro odsúdil belošských extrémistov až v pondelok po intenzívnom tlaku verejnosti. Páchatelia útokov v Chalottesville budú podľa neho postavení pred súd. Americký prezident označil rasizmus za zlo a súčasne dodal, že nenávisť a bigotnosť nemajú v Spojených štátoch žiadne miesto. Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/20626845... --- Je logické, že na žiadnu udalosť (snáď mimo tej, ktorá sa udeje jemu samému) nemôže žiaden prezident reagovať ako prvý. Podstatné je, že prezident reagoval a ako reagoval. --- Článok sa snaží manipulovať verejnou mienkou tým, že sa pokúša čitateľovi jasnovidecky vsugerovať, že americký prezident Donald Trump odsúdil násilie nie z vlastného presvedčenia, ale až po "akomsi intenzívnom tlaku verejnosti".
 
mínus indicator plus

A preto som napríklad proti dotáciám EÚ   A preto som napríklad proti dotáciám EÚ

Často krát končia práve v rukách takýchto grázlov (bývalých eštebákov). --- Plne súhlasím s týmito slovami: Snižme daně, nechme peníze lidem. Zrušme dotace a projekty. Ať si EU strčí své ideové a korupční projekty do … (někam jinam). Bude méně kriminality, bude více demokracie. Vraťte lidem tuhle zemi zpátky. https://www.novinky.cz/komenta...
 
mínus indicator plus

Masmédium, ktoré cenzuruje   Masmédium, ktoré cenzuruje

v diskusiách prístup aj na renomované a oficiálne štátne stránky nejakého slobodného demokratického štátu, sa dopúšťa voči svojim čitateľom vedomej manipulácie a podvodu. --- Zmazali mi tento môj príspevok: Státní zdravotní ústav (SZÚ) však napríklad vo svojej tohtoročnej Zprávě o výskytu a šíření HIV/AIDS za rok 2017 optimizmom teda vôbec nesrší. --- HIV POZITIVNÍ PŘÍPADY V ČR PODLE ZPŮSOBU PŘENOSU, KLINICKÉHO STADIA A POHLAVÍ Kumulativní údaje ke dni 30.6. 2017 Strana 3 http://www.szu.cz/uploads/docu... Z uvedenej správy vyplýva, že v Českej republike bolo ku dňu 30.6.2017 HIV+ 2609 mužov a 432 žien. Z 2609 HIV+ mužov sa nakazilo vírusom HIV 2004 mužov homosexuálnym/bisexuálnym spôsobom prenosu a 63 injekčnym užívaním drog + homosexuálnym/bisexuálnym spôsobom prenosu! Toto teda naozaj nie je dôvod na radosť. Reagovať | JohnYsss | 13.08.2017 1:16 | Oznám správcovi | Odkaz
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Ale no tak   Ale no tak

SME, nás občanov, pozvalo do svojej súkromnej obývačky (do tohto diskusného internetového fóra). Ja som to pozvanie prijal. No ani v tej najsúkromnejšej obývačke nemôže nikto hosťom proti ich vôli jednoducho zalepiť ústa lepiacou páskou na koberec tak, aby nemohli rozprávať. Bolo by to porušenie zákona. . Ani súkromné masmédium nemôže ani vo svojom virtuálnom prostredí porušovať zákon a ústavu. --- Ak ma denník SME pozve do diskusného fóra a potom mi bráni v slobode prejavu, napriek tomu že diskutujem SLUŠNE, tak je to porušenie zákona, myslím si. Ako môže porušiť kódex diskutujúceho napríklad oficiálna stránka lekárskej fakulty Univerzity Karlovej? Tuto je ten link, ktorý mi bol opakovane aj po mojom upozornení bezdôvodne zmazaný. http://anat.lf1.cuni.cz/bohosl... Bolo to v dávnejšej diskusii pod článkom o tej kontroverznej výstave Human body.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Tuto je ten môj príspevok   Tuto je ten môj príspevok

Jeho presná kópia: Nie je to pravda! SME vymazáva aj slušné príspevky. Z ideologických dôvodov. --- Uvediem dôkaz, jeden z mnohých... Čím som napríklad porušil kódex diskutujúceho, že mi bol zmazaný trikrát po sebe tento môj príspevok? Tuto je jeho presná kópia: Z politicky korektných dôvodov sa pri takýchto "pochodoch" "Prajdoch" vždy mlčí napríklad o tomto. https://cs.wikipedia.org/wiki/... https://cs.wikipedia.org/wiki/... --- Liberálne média svorne hovoria iba o akýchsi nadprávach pre homosexuálov a o všeličom inom, no zaryto mlčia napríklad o závažných infekčných chorobách spojených s homosexuálnym spôsobom života. Čísla na ktoré upozorňujú odborníci z celého sveta sú pritom alarmujúce. Reagovať | JohnYsss | 04.06.2017 14:47 | Oznám správcovi | Odkaz https://svet.sme.sk/diskusie/3... --- Na tomto internetovom fóre diskutujem už roky, no ani jeden jediný krát mi admin nemusel "vyhviezdičkovať" nejaký výraz z dôvodu že by bol oplzlý, alebo vulgárny. V diskusiách sa snažím, aby som nikoho neponižoval a neurážal, hoci otvorenou kritikou a iróniou, ak je treba, nešetrím. No ale vysvetlite mi, čím môže porušovať kódex diskutujúceho napríklad oficiálna stránka lekárskej fakulty Univerzity Karlovej? Tuto je link, ktorý mi na inom mieste admin opakovane vymazával. https://cs.wikipedia.org/wiki/... Bolo to v dávnejšej diskusii pod článkom o tej kontroverznej výstave Human body. --- SME vymazáva aj slušné príspevky z ideologických dôvodov. Viem to dokázať. mínus Reagovať | 111 JohnYsss | Poslať správu 12.08.2017 21:01 | Oznám správcovi | Odkaz Čítajte viac: http://www.sme.sk#ixzz4pZMaZYb... NEDAJME SI ZOBRAŤ SLOBODU SLOVA. IDE O DEMOKRACIU!
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Najhlúpejší je Merkelovej názor   Najhlúpejší je Merkelovej názor

Je to to isté, ako keby niekto vyhlasoval, že reálna možnosť použitia donucovacích prostriedkov zo strany polície pri zatýkaní nejakého nebezpečného psychopatického vraha, ktorý sa sústavne vyhráža, že bude opäť vraždiť, je "zlá reakcia". A že v tom nevidí riešenie. . To majú USA a svet nečinne čakať až do vtedy, kým severokórejský komunistický diktátor nebude pre celý svet skutočnou hrozbou? Som proti nezmyselným vojnám, no možnosť použitia armády v sebaobrane zo strany civilizovaného sveta, by tu rozhodne mala byť. A to celkom reálne. --- Pri Merkelovej celkovo hlúpej zahraničnej politike (napr. migranti) sa však veľmi nečudujem. . Ale aby si niekto nemyslel, že som voči nej predpojatý, ponúkam video, kde Merkelová nevie ani len to, kde sa na mape Európy nachádza Berlín! https://www.youtube.com/watch?...
 
mínus indicator plus

Liberáli (neomarxisti)   Liberáli (neomarxisti)

sú z Trumpa ešte stále úplne na dne. A nie len tí americkí. Pomáhajú si sledovaním záplavy paródií na Trumpa v televíznych show, predbiehajú sa v tom, kto na Donalda Trumpa vymyslí väčšiu hovadinu, vyrábajú a sledujú FakeNews. To všetko preto, aby pred svetom ospravedlnili a zamaskovali svoju potupnú prehru, ktorú utrpeli v minuloročných amerických voľbách. --- ...vysokopostavení európski diplomati, ktorí si priali zostať v anonymite. BuzzFeed ich síce nemenuje, no... Medzi šiestimi oslovenými európskymi diplomatmi panuje vzácna zhoda... ...sťažuje sa jeden z oslovených diplomatov. Viacerí diplomati spomenuli, že... Najviac posmeškov si americký prezident vyslúžil zo strany oslovených európskych diplomatov... Podľa niektorých z nich je však takýto prístup... ... sťažuje sa jeden z diplomatov. ...zabŕdol si do amerického prezidenta aj ďalší nemenovaný európsky diplomat. Viacerí európski diplomati pre BuzzFeed potvrdili... Podľa ďalšieho z oslovených je Trumpovou hlavnou snahou... --- FakeNews BuzzFeed, FakeNews SME.
 
mínus indicator plus

Takže ty tiež súhlasíš,   Takže ty tiež súhlasíš,

aby tvoji blízki boli raz takto vystavovaní na komerčné účely bez ich a tvojho súhlasu. Smutné.
 
mínus indicator plus

Takže ty defakto súhalsíš,   Takže ty defakto súhalsíš,

aby tvoji blízki boli raz takto vystavovaní na komerčné účely bez ich a tvojho súhlasu. Nech sa páči. . Takéto praktiky sa však nepáčia Slovenskej lekárskej komore a Ústavu zdravotníckej etiky Slovenskej zdravotníckej univerzity. Komora aj ústav tiež poukazujú, že organizátori výstavy nevedia adekvátne preukázať pôvod mŕtvol ani súhlas nebohých na takéto využitie ich tiel. Výstava má porušovať ľudskú dôstojnosť. „Ide o bezohľadnú komerčnú aktivitu, čiže o získavanie nekalého finančného prospechu využitím, respektíve zneužitím mŕtveho ľudského tela či jeho častí,“ napísali SLK a Ústav zdravotníckej etiky SZU vo svojich stanoviskách. --- V kostoloch a na vyspelých lekárskych fakultách zaobchádzajú aj s mŕtvymi telami s pietou. Na Univerzite Karlovej je napríklad za darcov tiel na lekárske účely každoročne odslúžená ekumenická bohoslužba. http://anat.lf1.cuni.cz/bohosl...
 
mínus indicator plus

Súhlasím s Lekárskou komorou (SLK)   Súhlasím s Lekárskou komorou (SLK)

aj s Ústavom zdravotníckej etiky Slovenskej zdravotníckej univerzity (SZU) v Bratislave. --- Komora aj ústav tiež poukazujú, že organizátori výstavy nevedia adekvátne preukázať pôvod mŕtvol ani súhlas nebohých na takéto využitie ich tiel. Výstava má porušovať ľudskú dôstojnosť. „Ide o bezohľadnú komerčnú aktivitu, čiže o získavanie nekalého finančného prospechu využitím, respektíve zneužitím mŕtveho ľudského tela či jeho častí,“ napísali SLK a Ústav zdravotníckej etiky SZU vo svojich stanoviskách. --- Elitná lekárska fakulta 1.LF Univerzity Karlovej v Prahe slúži napríklad každoročne za darcov tiel pre štúdium anatómie ekumenickú bohoslužbu. http://anat.lf1.cuni.cz/bohosl... Na 1.LF UK sa medici, budúci lekári, pri anatomických pitvách takmer dennodenne učia na telách darcov, ktoré im títo za svojho života na tieto účely šľachetne darovali. Je nepredstaviteľné, že by Univerzita Karlova začala zneužívať tieto telá napríklad na komerčné účely. --- Vystavovateľom ľudského tela The Human Body ide o bezohľadnú komerčnú aktivitu, na ktorú zneužívajú ľudské telo.
 
mínus indicator plus

Ale notak   Ale notak

WASHINGTON. Donald Trump dosiahol niečo, čo máloktorí prezidenti: silnú ekonomiku a slabé hodnotenia v prieskumoch verejnej mienky. Upozornila na to spravodajská televízia CNN. Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/20620568... --- Dokonca aj FakeNews CNN musí dnes uznať, že Trump dosiahol silnú ekonomiku. No a celý svet videl pred voľbami, že mu CNN dávala celý čas také "slabé hodnotenie", že sa ani prezidentom USA nikdy nemal stať. Všetci dnes vidíme presný opak. Aj napriek nepriateľstvu ľavicovo liberálnych médií sa Donaldovi Trumpovi darí.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME