Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Alrisha
1 >
mínus indicator plus

Nápady od ľudí   Nápady od ľudí

Je správne, že do toho môžu ľudia hovoriť, aký konkrétny program tam chcú mať. Ja takto fungujem už druhý rok na Obrody a je to tak najlepšie a správne. Sme spoľahlivá a dobrá skupina, ktorú netreba vydržiavať a kolektív je spokojný a radi tam všetci chodia a realizujú sa. Príďte sa pozrieť, ako sa to dá a má robiť. Podaktorí by si mali zahryznúť radšej do prstov a nepísať tu také bludy a ohovárania. Výmenníky nie sú o politike, ale o ľuďoch a ich potrebách.
 
mínus indicator plus

objem 400000 m3 ?   objem 400000 m3 ?

Odkiaľ je ten údaj objem 400000 m3 zrážok? Nejaká norma? Rozhodne sa ukazuje, že ten systém je nielen lacnejší, ale aj účinný. Fungoval aj dlho pred vaším narodením, kedy ani regulované potoky neboli.
 
mínus indicator plus

Kamióny   Kamióny

Všetko sa vozí kamiónmi, ktoré najviac ničia cesty. Dávno bol problém zohnať vagóny, lebo železnica vozila všetko. Vagóny (gorily) zošrotovali v Rakúsku, železnice podraželi, poopičili sme sa po západných krajinách a vozíme všetko po ceste. Zákonom by som prikázala znovu používať železnicu.
 
mínus indicator plus

Výchovné koncerty!   Výchovné koncerty!

Načo ich na tie koncerty vodia, ak ich nevedia ustrážiť, ani umravniť? To isté by sa tam dialo, keby im priniesol kultúru ich idol. Možno by bolo prospešnejšie, keby mládež sama niečo tvorila. Ale to by vyžadovalo iné schopnosti pedagógov, že?
 
mínus indicator plus

Ja krmím síkorky   Ja krmím síkorky

a na Slovensku, v Košiciach. Lepšie sa treba pozerať. V parku je plno sovích vtákov a drozdov a... iných vtáčikov.
Reakcia k téme: Čaj o piatej.
01.02.2013 23:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Viac je tých, čo nejdú voliť!   Viac je tých, čo nejdú voliť!

Tých smerovoličov istôt je asi 10% so Slovenského národa. Najviac je nevoličov, tých čo sa nevyjadrili, len teraz po kútoch a krčmách mudrujú. Voľby by mali byť povinné pod peňažnou pokutov. Niekde je to tak.
Reakcia k téme: Zbesilosť vo Ficovej hlave
20.11.2012 16:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Koľko storočí sa robia s cigánmi experimenty??? Asi veľa :( Ak sa neosvedčil nijaký experiment, treba zdecimovať experimentálnu skupinu. Sterilizovať už pri narodení.... veď to asi nie sú ani ľudia.
 
mínus indicator plus

700 rokov sú na našom územi   700 rokov sú na našom územi

a neprispôsobili sa. Ba sú horší ako v minulosti. To, čo si dovolí cigán, by sa biely aj hanbil urobiť. Tam nepomôžu peniaze na dlaň, ani do hrncov.
08.08.2012 18:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nevládzem :)))))   Nevládzem :)))))

Už sa nevládzem chichotať :))))) Ďakujem za čistú zábavu.
 
mínus indicator plus

Po dvoch rokoch   Po dvoch rokoch

Všetko sa pokazí po dvoch rokoch a pár dňoch ku tomu. Len moja autoamická práčka, jedna z prvých vyrobených na Slovensku ide už takmer 40 rokov. (Iba hadice sa rozmrvili, sú vymenené)
03.04.2012 13:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Kto chýbal na hodinách logiky   Kto chýbal na hodinách logiky

nemá predpoklad konať logicky. Nepoženie ich na detektor ak ich už dostal na najfantastickejšiu kandidátku a potom cirkusuje s detektorom. Mrzne na námestí za vrátenie polovice a potom ticho sa ide zohrievať a tak podobne. Mohol mať dvojnásobný úspech, ale sa asi zľakol zodpovednosti za seriózne nešašovské vystupovanie a tak nečakám, že si bude stáť za vlastnou ideou vracania polovice štátneho príspevku na voľby. Čo už? Fan klub bude tlieskať za každých okolností a zvyšok sveta už privykol na taký folklór.
 
mínus indicator plus

Košicko   Košicko

Ani nám už niekoľko mesiacov nechodí. Vraj mesto odmietlo prispievať na tie noviny. Asi matovič sklamáva postupne každého. Nedrží slovo, mení názory a podlieha náladám ulice. To sa nehodí pre seriozneho človeka. Ostatné narcistické excesy by sa dali pretrpieť.
 
mínus indicator plus

Neplatný hlas   Neplatný hlas

Kto nechce voliť, mal by sa zamyslieť, koho takto podporuje. Voliť treba ísť a kto nevie koho, alebo nechce nikoho, nech odovzdá neplatný hlas = v obálke kus novinového papiera. alebo aj prázdnu obálku. Za takú voľbu nijaká strana nedostane ani cent, ani žiadne +.
02.03.2012 21:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hlasovať podľa svedomia   Hlasovať podľa svedomia

Nezbúdajte, že Matovič hlása, že poslanec má hlasovať podľa svojho svedomia. Nech by ktokoľvek akokoľvek hlasoval, ak má svoje svedomie, nebude mu Matovič hádzať banány. Takže obavy z nejakých rozbrojov sú bezpredmetné.
 
mínus indicator plus

OĽaNO si poškodilo   OĽaNO si poškodilo

Veľa tradičných voličov KDH by bolo volilo OĽaNO - už nebudú. Aj ja som myslela, že by Matovič mohol zostavovať vládu. Nebude! Sklamal ma a to som mu robila takú veľkú kampaň...
 
mínus indicator plus

 

there, tomu čo ste napísali, ani sám nemôžete veriť, to nie sú ani polopravdy, ale zavádzajúce klamstvá.
 
mínus indicator plus

 

Pán Matovič, pre každý prípad sa pripravte aj na to, že budete zostavovať vládu. Aj keď jeden súdruh vyhlasuje ako hotovú vec, že bude premierom, môže sa dočkať prekvapenia, ak ho gorila trafí a prilepí na zem.
07.01.2012 0:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Galko je osobnosť   Galko je osobnosť

Mal by ísť aj do volieb ako osobnosť. Predviedol sa ako charakter, slušní ľudia mu to nezabudnú.
 
mínus indicator plus

 

2 gramy soli na kilo kapusty je málo, asi je tam preklep - 20 gramov, alebo po našom: 2 deka soli na kilo kapusty.
 
mínus indicator plus

 

Tu sa rozhadzuje ako v Grécku. Tak aspoň nejaké penzistky majú grécky dôchodok. (Mala by som sa aj ja za niečim lepším poobzerať a nerobiť všetko zadarmo.) Doprajme pani vicestarostke. V jej veku treba vynaložiť dosť energie a práce aj na to, aby sa zdalo, ako veľa robí na plný úväzok na tom Juhu. To je morálka! A nič sa proti tomu nedá robiť... :(
 

1 >

Najčítanejšie na SME