Utorok, 15. október, 2019 | Meniny má Terézia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: misionar
1>
mínus indicator plus

Duša a vesmír   Duša a vesmír

Vsetka matéria je vlastne energia, zhustená. A vsetka energia je informácia, rozvinutá. Velky tresk nebolo nic viac ako okamih splodenia boho-cloveka stvoritelom. Vsetci vlastne zijeme v tomto rastucom tele. Galaxie su neuroni a hviezdy s planetami atomami. Preto je aj mikro aj makrokozmos kvázi nekonecny, iba cas ako lievik je vnimani podla urovne pohybu inak vnimany, cim je nieco mensie tak cas sa mu zda plynut rychlejsie a cim vacsie tym pomalsie, ale je to iba relativne. Kazdy clovek je sam vesmirom a vnum miliardy galaxii. Sme vlastne stvoritelia, ked tvorime noveho cloveka vytvarame aj novy vesmir. Z hladiska fyziky je to ako lievik casu a pohybu. Ak si vezme ze nasa planeta je vlastne elektron obiehajuci okolo jadra cize Slnka priemetnute do mikrokozmu je obeh elektronu oolo jadra rychlostou svetla 300 tis.km/sec., inak je to vsak premietnute v makrokozme kde cas je empiricky tomu vimany pomalsie a tymje kvadrant rychlosti vektorovo zizujucim expoenentom. P.s. Ak ukazete lekarovi foto hviezdokopov tak iba tazko urci ci sa jedna o snimok ludskej neuronovej snimky alebo galaxii. Kedze cas je iba jednotkou a nema suradnice iba v rychlosti, tak zhruba 1 miliarda pozemskeho roka sa premietne v case makro boho-vesmiru ako jeden jeho rok, cize nas stvoritel ma podlo tohto asi 15"rokov
 
mínus indicator plus

Hehe, do mongolska snimi :-)   Hehe, do mongolska snimi :-)

V roku 2005 ukoncili v Madarsku na ststnej VS inzinierske studium slovensky obcania. Vtedy bol ministrom dkolstva za SMK p. Szigethy. Na desatrocie zalozenia detas. prac. Komárno zavital aby rozdal ing. Diplomy. Po slavnosti sa " inzinieri " vybrali na policiu aby si dali zapisat titul do dokladov. Uradnicka sa snimi nedala ani doreci, diplom ani do ruky nechytila akoby bol infekcny a odporucila inzinierov na ministerstvo skolstva. Na ministerstve sa vsak ani po prvu sekretarku nedostali, pan madarsky " minister sa snimi otom ani nebavil. Nakoniec po roku distancneho studia na nostrifikaciu ing. Diplomu uznali jedinemu studentovi z rocnika za poplatok 20 tis. Sk inziniersky titul na bakalara, pritom rok predtym nostrifikovali tie iste diplomy na inziniera. Bordel ako hrom. A to sme v EU?
 
mínus indicator plus

Treba poziadat Cernáka   Treba poziadat Cernáka

Kedze je profesionálnym svedkom, tak aj o tejto grilovacke bude veduet vsetko z Ilavy, odkial to mohol vydiet a pocut cez zamrezovane sluzobne okno :-)
 
mínus indicator plus

Prezident Perverz Mušaráf osobne dohliad   Prezident Perverz Mušaráf osobne dohliad

Prezident Perverz Mušaráf osobne dohliada na okamžité popravy odložených exekúcií. Na UPakStream.pk je odrána v živom vysielaní prevoz stoviek odsúdených v multikároch, vyziabnuté trosky s hlavami zadrótovanými v plienkach sú nacpaný do klietok a pojednom vyťahovaný železnými hákmi na námestie kde je prichystaný žeriav pracujúci od skorého rána donoci. Bágerom potom odvysnuté telé pchajú do vopred vykopaných jám zasypanými vápnom a prasacími kožami ( aby sa nedostali do raja ! ), tak ako to robiac s popravovanými čečencami rusi ked ich zašívajú do prasacích útrob po smrti. :D
 
mínus indicator plus

Unás sa popravuje iba naslobode   Unás sa popravuje iba naslobode

V base si užívajú interhotelové služby viacnásobný vrahovia, bosovia z ktorých systém urobil udavačov a policajtov v službe. V starobincoch kde sa dostanú naši starý rodičia čo odpracovali celý život v biede, jeden televízor na celú chodbu, suchý rožok, smrť od personálu je tu vykúpenim. V base majú plazmu, OLED TV v každej cele, fittká, psychológov, balíky a ***** systému aj právničky blondíny navšetko. Zato sa bachari možu uvolniť s permanentkami v masážnych salónoch prevádzkovanými exmanželkami vrahov. Rolexky na rukách a nadštandard z penazí danových poplatníkov. Ked referendum, tak o treste smrti !
 
mínus indicator plus

Údajne tam dajú Mikuláša Černáka z Ilavy   Údajne tam dajú Mikuláša Černáka z Ilavy

Už je po operácii pruhu, takze ako hviezda interhorela Ilava sa tam hodi na pruseri.:-) A podpredsedom moze byt ozran Matejicka co sa tam dostal za poslanxa s 267 preferencnymi hlasmi uz po stvrty krat :-)
 
mínus indicator plus

Komisie za Referendum a Komisie za Volby   Komisie za Referendum a Komisie za Volby

Obe komisie sídliace v jednej volebnej budovy musia byt jednoznacne vyznacene, v pripade ak vstupite do riadne oznacenej Volebnej miestnosti, orevezmete hlasovaci listok a obálku, pri hlasovani v Referende o Ochrane Rodiny a vztahov k Ustave SR sa presuniete do referendovej miestnosti, kde od komisie pre Referendum prevezmete hlasovaci listok a obalku. V obidvoch pripadoch sa hlasuje oddelene a tajne v mieste trvaleho gydliska, v pripade referenda aj Volicskym preukazom mimo trvaleho bydliska na Obciansky preukaz, platny Cestovny Pas.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Odputavanie pozornosti   Odputavanie pozornosti

Ruská politicko-energetická mafia využiva dodnes moskvou školených agentov z bývalich socialistických satelitov. Rozpad CSFR bola dohoda medzi proamerickou cionskou mafiou riadenou cez nemecko z usa prostrednictvom ich agentov ako Havel, Dienstbier, Klaus, a vychidnou oligarchiou z ruska pod vedenim oligarchov ako Abramovic, Chodorkovsky, Deripaska ktori vyskolili agentov a nasadili ich do vysokej slovenskej, madarskej, rumunskej, juhoslovanskej a bulharskej politiky. Unas su to HZDS a teraz Smer. Toto su ozajstny mafiani, bielogolierníci ktori tlkov typu Mello, Cernák, Adamco, papa Joe, iba vyuzivali na odputavanie od ozajstnej politickej mafie riadenej politickymi gorilami. Verejnost im to zerie aj s navyjakom. http://youtu.be/LEum9w1BMQY
 
mínus indicator plus

V Hurbanove mali nielen zbran   V Hurbanove mali nielen zbran

ale aj páchatela, ktorí tiez pred styrmi rokmi zastrelil exprimatora Basternája pred jeho domom. Tohto najomneho vraha zastavili az gulky syna obete, ktori sa oricinil ze ho zraneneho o dva dni vypatrali v Gabcikove. Exprimator bol znamym politikom SMK, mal vela neprajnikov z vtedy sa formujucej konkurencnej strany most-Híd. Medzi nimi aj byvalich protikandidativ ako aj exprimatora a teraz krajskeho predsedu strany,menovca a poslanca NR SR Dr. T. Basternáka. Objednavatelom musela byt mimiruadne vysokoexponovana svina, kedze najomny vrah ani po hrozbe dozivotia nevypivedal o jeho osobe, nakonuec vyfasnul iba 24 rokov.
 
mínus indicator plus

Usrael sa len rehoce.   Usrael sa len rehoce.

Americky zbehli spion Snowden jasne potvrdil ze cely IS je vymysleny a financovany usraelom, jeho kalifu vycvicili v Mosade. Vrazdia mohamedanov, arabiv, perzanov, siitov aj sunitov ale ani jedneho izraelcana . Len pár gojov ktori by to onich mohli vyzradit.
 
mínus indicator plus

Miki zalozil v Ilave spevokol.   Miki zalozil v Ilave spevokol.

A len spieva a spieva horehronske pesnicky odkedy ho menovali za podplukovnika. hehe
 
mínus indicator plus

Bilderberovci zasiaHlina pamatniky   Bilderberovci zasiaHlina pamatniky

?Vlado Putin má v Moskve hlasnú trúbu Vladimira Zirinovského, Robo Fico zase Blahu. Co sa cudujete ? Fico ako agent Moskvy ine robit nemoze, je v pomykove, musi posluchat zapadnych Bilderbergovcov a pritom pracovat pre svojho pána z Moskvy, pritom len dnes je nad slovenskom viac NATO stihaciek ako taxikov v blave. Na vlastizradu a spionaz sa vztahuje aky paragraf pan prdmier
 
mínus indicator plus

Obor sa zaoberal Kotlebom   Obor sa zaoberal Kotlebom

Pritom mu trpaslici zlikvidovali stranu podnohami. Nuz ako v rozpravke, zly obor kopol do nespravneho carodejnika, strana mu zatial zostala prekliata. Vy liberalne obludy, vystvali ste odtial kazdeho, dokonca aj zakladajucich trpaslikov. Mudry clovek k vam radsej ani nepricuchol. Rumburak Gyorgy Soros, alias cierny princ Scharc uz dotuje noveho bieleho kona, sietkara s zoperovanymi okuliarmi, ktori vidi veci inak. hehe
 
mínus indicator plus

Ani v Hitlerovom nemecku by neriesili   Ani v Hitlerovom nemecku by neriesili

Takéto sprostosti. Ked zidom v 33 tom anblok zobrali nemecké obcianstvo, aspon sa ,o vojne nemuseli spoluzodpovedat za zverstva tretej rise. Takto bude aj teraz, onedlho.
 
mínus indicator plus

Spinavé plynárske peniaze Smradu   Spinavé plynárske peniaze Smradu

Ked rusku padol projekt HZDS, tak tiez krvavé zmenky Duckého pomohli vlastnou hlavou zalozit Smrad SD. Tou vlastmou hlavou boli tri ukrajinské náboje do hlavy exmimistra hospodárstva na Bajzovej ulici 11. januára 1999. O mesiac nato Ficko zalozil Smrad z ktorého citit plyn.
 
mínus indicator plus

Platíme RTVS v zástrčke   Platíme RTVS v zástrčke

Pred rokmi bolo referendum o zrušení tzv. Zástrčkového zákona, korpokratívna diktatúra vo forme ficovlády ho zmietla zostola. Platíme za Setopboxi, antény, rôzne multinacionálne korpokrátne TV spolocnosti, médiá aj ked nemáme TV. Mainstreamové médiá klamú, zavádzajú, reklamujú otravy. Chodte radsej do prirody alebo selektujte spravy na internete, alternativne médiá, slobodny vysielac z Banskej Bystrice a pod.
 
mínus indicator plus

Nic sa natom nezmení, ani atomova bomba   Nic sa natom nezmení, ani atomova bomba

Co by sa tým zmenilo, dat vyhodit jednu sestru sadistu, a na jej miesto prijat pat dalsich masiarok? Tú sadistku treba zmeniť, ale nie tým ze si ju po smene počkách a rozmlátiš jej hlavu železnou tyčou ( pred rokmi tomu tak v KN bolo ). Ani keď hodíš atómovú bombu na nemocnicu, ani to ti nevráti zosnulého, a agresia plodi iba ďalšie zlo. Z vlastnej skúsenosti z onko oddelenia aj tá najagresívnejšia sestra sa dá zmeniť, prvým krokom bolo že sa aj na tú trpkú skúsenosť dalo odpovedať milo, nie pre seba ale pre inych trpiacich. Toto je posledný dnešny príspevok. Peace.
 
mínus indicator plus

Zober to spirituálne   Zober to spirituálne

Niekedy je z toho nemocnicného pekla smrť vykúpenim. Povedz si to v sebe, lahsie prijmeš smrt najbližšieho keď vieš že ho už nikto netrápi, alebo je to lahšie prijať s vedomím že mu bolo dobre, ale teraz je už povšetkom. Netreba sa preto hnevať ani na tú najbezcitnejšiu sestru, vravím, nehádzať sestri a lekárov do jedného vreca a to je jedno či sú z Horneho Výplachu, Komárna alebo Fakultnej Über Nemocnice z Pressburgu.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME