Sobota, 25. január, 2020 | Meniny má Gejza

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: koňar
1 >
mínus indicator plus

 

A odkedy pracujúca chudoba(murár, predavač, čašní,...) chodia na pohovory?
29.04.2018 9:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

tak len nespúšťajte oči z nich, len ich nejedzte, mohlo by vám byť zle
06.04.2018 8:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

úplne na začiatok by mi stačilo, ak by sa k vyšetrovaným veciam vyjadrovali osoby v zmysle Tr. zák. a nie politickí nominanti a funkcionári PZ. To by však novinári museli poznať zákony a rešpektovať ich a nie pýtať sa ministra a funkcinárov na veci, ku ktorým nemajú prístup. Taktiež by stačilo, ak by novinári a aj politici rešpektovali osobnú slobodu, prezumpciu neviny a prestali sa hrať na detektívov a nazývať inevstigatíva analýzu dát z verejne dostupných zdrojov a informácií , vyžiadaných v zmysle zákona.
 
mínus indicator plus

 

A aké výhrady majú umelci voči novej ministerke? Lebo z článku som sa to nedozvedel. Tiež sa pýtam prečo by umelci mali poznať ministra? (Lepšie sa vybavujú granty?)
 
mínus indicator plus

P. Schutz   P. Schutz

a poznáte tie adresy? Lebo v SR je ešte stále veša eufí, ktorí si yslia, že uerofondy sú dobrá vec a vôbec im nevadí, že je to zlý neomarxistický výmysel na korumpovanie politikov. Ale my tú korupciu porazíme na čele s EU a hlavne súdruhom Junckerom.
 
mínus indicator plus

Atan   Atan

jasné, že mi to vadí. A čo to má spoločné s vraždou? A mimochodom Taliani sú tu dlhšie ako od roku 2013, už Radičovej vláda im vyplácala dph a už vtedy čerpali eurofondy. Teda aj niekto z tých ružových panterov o nich vedel. Alebo vtedy ešte neboli mafiáni? To skutočne tak milujete Nicholssonovú a spol. , že im spapáte všetko? Ja totiž tak nikoho nemilujem, mám svoju hlavu a svoj rozum.
09.03.2018 15:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

u diskutérov sa fakt naplno prejavuje kritické myslenie, logika spolu s fanatickým potleskom na všetko , čo povie detektíc Ružový panter - vyberte si - Nicholssonová, Matovič....
08.03.2018 20:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Koľko Vám platia za to, že Weiss je v titulke? Ak, by sa jednalo o anketu šofér MHD v BA tak to beriem.
 
mínus indicator plus

 

Odkiaľ má nejaký novinár informácie o dátach mobilných a mýtnych operátorov? Vyšetrovateľ na to potrebuje súhlas súdu. Určenie času skutku a smrti fakt nestojí len na jednej výpovedi. Haníte tu prácu desiatok policajtov, pričom nemáte o nej žiadne informácie, skúsenosti a varíte z vody. Alebo ste fakt super Ružový panter a čitate vyš. spis z kresla od počítača?
 
mínus indicator plus

 

Okrem príspevku J. Š . je v diskusii kopa detektívov typu Ružový panter. A podobne je medzi novinármi a politikmi na čele s Nicholsonovou.
 
mínus indicator plus

 

typický ekonóm - z daňových dokladov sa ešte nikto nikdy nenajedol. A len preto, že jedna strana v obchodnom vzťahu má viac peňazí, tak môže vydierať,resp. diktovať si podmienky? A nie je zvykom s dodaním tovaru dodať aj faktúru?
 
mínus indicator plus

 

Ale niekto vybral miesto a čas konania tejto veternej olympiády?
 
mínus indicator plus

 

A ešte sa stále nájde kopa ľudí, ktorí chvália eurofondy a iné socialisitické nezmysly EU.
 
mínus indicator plus

 

A športovci, ktorí "trpia" rôznymi chorobami(astma,...) súťažia naďalej a poberajú pri tom podporné látky-doping(pardón , lieky na ich choroby) .
 
mínus indicator plus

Pán Mistrík   Pán Mistrík

ak Vy a Vaši kolegovia z kaviarne rozbijete tú ružovú neomarxistickú bublinu, v ktorej žijete, tak nikto nikým nebude opovrhovať.
30.01.2018 8:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Robíte z Kosíka hrdinu?! to si robíte srandu?
 
mínus indicator plus

topkapi   topkapi

A prečo by MV SR vydávalo zatykač na niekoho, koho vypočuli a bola podaná obžaloba. Zatykače vydali súdy a nie MV SR .
 
mínus indicator plus

kubelaj2   kubelaj2

A ako si Kosíkovú výpoveď overil denník SME? Ten jeho pokec s novinárom(by ma zaujímalo ako sa k nemu dostal) pre vyšetrovanie neznamená nič.
 
mínus indicator plus

Kosík   Kosík

Vydávať za dôkazy nejaký pokec zločinca s novinárom je chyba, ale zverejňovať ich ešte pred oficálnou výpoveďou zločinca pred OČTK je riadna hlúposť.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME