Utorok, 10. december, 2019 | Meniny má Radúz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: kalino
1 >
mínus indicator plus

Bol to   Bol to

stánok Informácie pre turistov a dotyčný mi odpovedel peknou nemčinou, že plán nemá.
 
mínus indicator plus

Ale   Ale

však on plne sedí aj na p. Paulena
06.12.2019 8:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ľudia,   Ľudia,

ktorí ten režim zažili, majú prirodzene aj čiastočnú amnéziu. Bol to samozrejme hnusný neprijateľný režim, ktorý mal oproti terajšiemu uvedené i ďalšie nevýhody. Smutné je ale to, že tento režim má pre mnohých ale i pre štát a krajinu iné nepríjemné nevýhody, ktoré sa v článku zo známeho prdelolezeckého dôvodu nezohľadňujú. No a súčasné nevýhody sú obyčajne pre ľudí pálčivejšie ako minulé. Takže predovšetkým toto ovplyvňuje výsledky prieskumov a nie len čiastočná amnézia.
06.12.2019 8:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

V tomto   V tomto

smere by Francúzi mali byť ticho. V hoteli v meste Metz sa jedna recepčná pri našom ubytovávaní robila, že nevie čo znamená slovo breakfast a nútila ma to povedať francúzsky. No a v Paríži v informáciách na stanici nemali mapu metra, keď som ju pýtal nemecky. Odišiel som k vedľajšiemu okienku a po anglicky som ju hneď dostal.
 
mínus indicator plus

Prečo   Prečo

myslíš, že ho počúvali len preto, že sa choval nenormálne? Keby diskutoval normálne, tak by ho vypli ešte skorej? omg
 
mínus indicator plus

Menej   Menej

odolná nová (rozmaznaná) šoférska rovnorodová populácia bude bezpodmienečne vyžadovať okrem samozrejmej klimatizácie aj automat alebo elektrinu. Pravá ruka už nestíha obsluhovať všetky vymoženosti, takže postupne bude na to potrebná aj ľavá noha.
 
mínus indicator plus

Keď   Keď

ako politický fanatik (uznáva len svoj názor) nemáš argument, útoč na osobu akýmkoľvek podlým spôsobom. Odreaguješ sa.
 
mínus indicator plus

Buď rád,   Buď rád,

že sa šklebil, aspoň Rusov presvedčil, že predsa všetci Česi nemôžu byť takí primitívi.
 
mínus indicator plus

Tak ten   Tak ten

sa v tej televízii predviedol! Česká trápnosť na n-tú.
 
mínus indicator plus

Taký   Taký

veľký umelec a tak zle ho ubytovali. To je ako možné?
 
mínus indicator plus

 

Krabicovo škatuľové objemové architektonické paškvily.
 
mínus indicator plus

Nie je   Nie je

jasné, či myslíš Fica, Tkačenka alebo seba?
28.11.2019 22:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hráš sa   Hráš sa

so slovíčkami a na múdreho. Že fašizmus vznikol v Taliansku, sa všeobecne vie, ale Hitlerova banda ho prevzala a výrazna "obohatila": "Fašizmus (po taliansky fascismo) je forma radikálneho autoritatívneho nacionalizmu vyznačujúca sa obsesívnymi predstavami o rozklade spoločnosti, dekadencii a o národnom potupení, snažiaca sa o dosiahnutie národného znovuzrodenia. Fašistická politická teória a prax sa po prvýkrát presadila v medzivojnovom Taliansku vedenom Benitom Mussolinim, neskôr sa výrazne rozvinula v Nemecku, kde bola označovaná ako nacizmus"
 
mínus indicator plus

S politickým   S politickým

fanatikom, ktorý tvrdí, že "prispevok ZSSR k porazke fasistov sa limitne blizi k nule" nemá cenu diskutovať.
 
mínus indicator plus

Sýkora,   Sýkora,

ešte ako predseda ZMOSu do roztrhania tela bojoval proti zavedeniu možnosti, aby NKÚ mohol kontrolovať finančné hospodárenie samospráv. Argumentoval: Nakladanie s financiami samosprávy netreba kontrolovať, pretože nás kontrolujú ľudia. Pritom ani čestní poslanci sa nemôžu dovolať náhľadu do finančných machinácií a pochybných schvaľovačiek vo vedení samospráv, nie to ľudia, ktorí sa začnú o prácu samosprávy zaujímať len vtedy, keď im pred oknami začnú stavať polyfunkčnú budovu.
 
mínus indicator plus

Nuž   Nuž

neviem ako pospolitý ľud, ale my diskutéri na SME sme rozhodne proti takémuto moratóriu. Predvolebné obdobie stratí tú pravú šťavu, a to navyše pri voľbách kde vraj ide o všetko. Ako bez predvolebných prieskumov budeme zostavovať zloženie parlamentu, koaličný a opozičný blok, kto dostáva na frak a kto utešene rastie. Koho prieskum podcenil, koho precenil, u koho klame. Ktorá strana určite vypadne a ktorá zostane. Zrušte to, je to protiústavné, je to manipulácia voličov a volieb, potrebujeme prieskumy ako AKO.
 
mínus indicator plus

Keď   Keď

nerátam tých, ktorí nemôžu (nesmú) publikovať, tak títo sú skutočné súčasné svetové špičky. I keď samozrejme množstvo citácií hodne závisí aj od príslušného vedeckého odboru. Matematika je ale úplne OK.
 
mínus indicator plus

Ako   Ako

lenivý a neschopný vrcholový predstaviteľ sa už osvedčil (lebo Fico), lenže premiér musí makať od rána do večera a riešiť s prehľadom urgentné zložité domáce i zahraničné problémy, a na to Kiska nemá. Neschopný prezident - žiadny problém, ale neschopný premiér - to je prúšvih.
 
mínus indicator plus

Správne.   Správne.

Keď nemáš argument, útoč na osobu
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME