Piatok, 28. február, 2020 | Meniny má Zlatica

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: holofon
1 >
mínus indicator plus

ale   ale

no veď sranda musí byť. aj nohavičky dole boli na predvolebnej kampani, aj selfie z operačnej sály. . v tej SaS to je čo persona, to erudovaný odborník. teda pokiaľ Rišo dovolí. lebo Rišo, čo sa týka vnútrostraníckej demokracie a slobody slova niečo ako Gotwald a Kim čo Ung, či ako sa volá...
 
mínus indicator plus

Medzi   Medzi

skorumpovanými slovenskými sudcami je toľko náckov a zlodejov, že ak by ich všetkých pozatvárali, tak bude potrebné potaviť novú budove, kde by sedeli len prokurvátori a sudcovia. Na slovensku pomôže len zahraničný, súdny tribunál. Inej cesty niet.
 
mínus indicator plus

ale prosím   ale prosím

ťa. to len tí čo ťahajú za nitky, sa rozhodli potopiť pár pešiakov. a hlavne, na slovensku ešte zadržanie nič neznamená. keďže poznáme "neskorumpovanosť" našich prokurátorov a sudcov, ono sa tá nejaká procesná chybička nájde.
 
mínus indicator plus

ale   ale

je to o letisku. O tom ako sa letisko stará o marketing, PR, ako láka cestujúcich a pod. Košice majú dobrú polohu na UA, HU, PL, ale managment, resp.majiteľ na to kašle. Rakúšania kúpili KE ako zálohu, resp. skúpenie konkurenta. KE letisko má výborný potenciál ako turistická destinácia, ale majiteľ letiska ti reklamu na región robiť nebude. Rzeszow, co je mesto rovnako veľké ako KE a má priame linky do USA, .. etc. Je to o boji o zákazníka, a pod. Predaj letiska Rakúšanom nebola najšťastnejšia investícia. Chcelo to nejakého iného dravca. Aj keď zase.. kto by to kúpil. Pravda.
 
mínus indicator plus

čiže   čiže

Slovan je v ... v dlhoch, nezaplatené faktúry a kto vie čo ešte. Hm. Potom sa zrazu objaví ako blesk nový klub, s pomerne slušným rozpočtom (odkiaľ?) .... len aby sa nakoniec neukázalo, že v Ba zostane nakoniec len jeden klub aj tak.
 
mínus indicator plus

ejha   ejha

tak toto je tak trocha mimo p. prezidentka. chodiť do maďarska, poľska kritizovať tamojšie pomery a potom takto zbabelo usjť? katolibanci vás nevoili, nevolia ani voliť nebudú. im sa podliezať a vtierať nemusíte. pre nich ste stelesnenie satana, liberálka, zapredanec západu a pod. vyhrali ste vďaka hlasom liberálnejších a normálnejšie zmýšľajúcich obyvateľov toho bazmegistanu. toto je fail teda riadny.
 
mínus indicator plus

O tom, že   O tom, že

Fico a spol je zlodej vedel každý súdny človek, bez potreby informovanie tohoto blázna z Trnavy. Matovič je najväčšia škodná v politike, za 10 rokov. Notorický rozbíjač, attention whore, ktorý pre to aby na seba upätal pozornosť spraví čokoľvek. Práve Matovič, je jeden z dôvodov, že Fico a spol tu vládnu tak dlho. Na druhej strane, on na politike parádne zarobil. Žiadny členovi, žiadne náklady, nič. Len čistý získ. Teraz začína trocha panikáriť, lebo hrozí, že príde o lukratívny kšeft. Jemu vždy išlo o prachy a je na škodu veci, že sa našlo toľko hlupákov, ktorí ho volili.
 
mínus indicator plus

Hm,   Hm,

kde asi súdruhovia kapitalisti - zamestnávatelia urobili chybu? Pozrel som si pracovné ponuky z daného regiónu, 90% ponúka 600€ brutto. Myslím, že by sa to malo volať dobrovoľnícka práca nie HPP. Raz darmo, pokiaľ platy nepôjdu radikálne hore (zisky majiteĺov radikálne dole), ľudí nebude. A nie, za tie žobračenky tu neprídu robotovať ani Ukrajinci, Srbi.. A keď majitelia nevedia fungovať v cestovnom ruchu, odporúčam predaj hotela a zamestnať sa v danom obore :):):)
 
mínus indicator plus

ono   ono

s tým voccom je to tak. Najprv cca 1000 rokov v Uhorsku, potom RU, kde Boha na zemi zastupoval kráľ, cisár... protsto vocca. 1 000 rokov je veeeľmi dlhá doba. Potom krátko 1.ČSR a tam Masaryk, opäť silný vodca, následoval Tiso, a potom komunisti. Ono tá potreba silné voccu je prosto v tomto národe geneticky zakódovaná. A nejaký cca 30 rokov paródie na demokraciu tu z týchto oviec nespraví samostantne mysliacich a zodpovedne konajúcich jedincov. Prosto máme to v krvi, dáva nám to akýsi falošný pocit bezpečia, istoty, že niekto tu nad nami bdie. Neschopný si priznať vlastné viny, vziať zodpovednosť za vlastný život do svojich rúk a pod. Ale to isté je badať aj v susednom Maďarsku. Iné to už je v Poľsku a AT, ale tam ten historický vývin bol trocha iný.
 
mínus indicator plus

no   no

ono kto vie ako to je naozaj. ten Izrael môže byť len "cover" spindoktorov zo Súmračnej. V každom prípade je to fasa, že premiér, ktorý bol 12 rokov pri moci - teda aj ministerstvo zdravotníctva, tak radšej zdrhne do cudziny liečiť. Krásny výsledok bačovania mafie s názvom SMER. A Slovač nech sa lieči v plesnivých nemocniciach, chodí pred ambulancie už deň vopred a pod.
 
mínus indicator plus

skôr   skôr

im tam asi napchli odpočúvacie zariadenia a kameru. co by teda bol riadny fail. s
 
mínus indicator plus

do roka   do roka

a do dňa sú všetci z basy preč, zahojení. asi nezaplatili NAKA výpalné, tak ich trochu postrašili.
 
mínus indicator plus

Zverejnená   Zverejnená

mzda bol dobrým krokom. Funguje to všade v civilizovanej Európe. Normálne, slušné firmy a podnikatelia, s tým problém nemajú. Najviac však kvičia všelijakí podvodníci a tiež - podnikatelia, ktorí platia niečo cash na ruku, niečo oficiálne, každý rok nové auto, vila v Chorvátsku a do 3 rokov pár mio € na účte. Čo je však ešte väčší bizár, je že sa hlavne ukázalo, že platy na SK sú totálna mizéria. A to nie len na nízko - kvalifikovaných pozíciach. Keď kvalifikovaným strojárom, a inžinierom ponúkajú 700€ bruto, tak človek sa musí riadne zasmiať. A čo sa ešte ukázalo, že hlavne veľké reťazce, hlavne banky porušujú zákon, keďže ten jasne zakazuje ponúkať rozličné mzdy, v tej istej firme, na tú istú pozíciu - ale v inej lokalite. A tak je možné sledovať ako napr. banky v BA ponúkaju vyššie mzdy na tú istú pozíciu ako niekde v Trebišove. A nikto to nerieši. Prosto - bordel. Podnikatelia sa naučili za 30 rokov anarchie robiť si čo chcú, a práve takíto podvodníci teraz najviac kvičia.
16.05.2019 11:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

človeče   človeče

ty koľko máš rokov? lebo očividne o socializme, resp. o živote v socializme nevieš nič.
16.05.2019 10:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

dneska   dneska

dostanu nakladačku od finov a bude vymaľované. všetky tie oslavné príspevky sa zmenia na hejt. klasika. američania sa ešte nestihli aklimatizovať. jet lag a pod.
 
mínus indicator plus

Boris,   Boris,

Boris, ty kujón. Le Pen má mladú, peknú neter, že by máš iné zámery !!!
 
mínus indicator plus

A prečo   A prečo

nie? Ja napríklad nerozumiem tomu, preco v krajine kde je mininálka 400€, kde dôchodcovia dostávajú 300€ a nižšie dôchodky, majú politici taký luxus ako BMW limuziny, lietadla, bývajú v palácoch... a pod. Pele zo seba robí hlupáka, ako keby nevedel v akej sračke je zdravotníctvo. A to práve vďaka politike a vláde posledných 10 rokov.
 
mínus indicator plus

no   no

neviem. pracovať po nociach, cez vikendy a sviatky.... to tak dotiahneš keď budeš mať 40 rokov maximálne na infarkt. Veľmi by som sa tým nechválil. To nie je žiadne umenie. Umenie je skôr, veľa sa nenarobiť a zarobiť. To sa dá. A čestne. A nemá to nič spoločné s tým, koľko hodín nočných odrobíš. Ja sa dlhodobo pohybujem medzi zahraničnými zamestnancami, ktorí sú na SVK a tí majú z toho neuveriteľnú srandu, že čo sú Slováci a hlavne za aké peniaze robiť. Oni by za takú sumu ani nevstali z postele.
 
mínus indicator plus

cigarety   cigarety

sa pašuju vo vlakoch s rudou do US Steel_u. Tieto osobáčiky to nezachránia. Aj keď, neprší tak aspoň kvapká. Ale oné, vidieť horiaci vlak ZSSK na trati Užhorod - Mukačevo, by som si celkom išiel pozrieť. Nejaký druh safari, by to mohlo byť.
 
mínus indicator plus

neviem   neviem

Či je to až taká tragédia. Netuším aké tam mali ľudia platy. V KE a na blízkkom okolí je pomerne veľa pracovných ponúk, akurát problémom je, že tam nikto za tú žobračenku nechce pracovať. Dokonca ani Ukrajinci.
 

1 >

Najčítanejšie na SME