Pondelok, 16. september, 2019 | Meniny má Ľudmila

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ľubo slávik
1>
mínus indicator plus

Koľko to bolo úľov?   Koľko to bolo úľov?

V jednom včelstve je cca 50 tisíc včiel.. 4 boli? Alebo tie tri o ktorých sa píše?
 
mínus indicator plus

plánujú   plánujú

plánujú plánujú
 
mínus indicator plus

Ostane vôbec po Ficovi   Ostane vôbec po Ficovi

niečo pozitívne? Čoho sa chytil, všetko s prepáčením zmrdal. Chlap s obrovským potenciálom, ale bez chrbtovej kosti, nebezpečný cigáň, čo verí vlastným klamstvám. Ešte aj taká drobnosť s liekmi, ktoré ospevoval sa nakoniec nepodaria... https://fico.blog.sme.sk/c/495...
 
mínus indicator plus

Raši na príkaz   Raši na príkaz

centrály Smeru bude vedeniu Košíc a KSK hádzať polená pod nohy. Možno sú niektorí ľudia sprostí a uvedeným správaním môže vytvárať dojem, že jeho čas je vzácnejší.... Fakt je, ale že noví predstavitelia majú aktuálne omnoho menej priestoru na takéto srandičky a nabudúce si dajú pozor, aby sa dali napáliť. Zatiaľčo ich zvolili do pozície Raši je len úradník, ktorý ukazuje svaly... Vráti sa mu to
 
mínus indicator plus

Skansku   Skansku

vyradili, ako so všetkých ostatných súťaží pre najlacnejšiu cenu.
 
mínus indicator plus

Ďakujeme   Ďakujeme

za pomoc pri príprave manuálu pre našu prevádzku. Ušetrili ste nám veľa času a peňazí.
 
mínus indicator plus

ak budú na cestách   ak budú na cestách

autonómne autá s nižšou nehodovosťou, tak zakážu ľudských vodičov?!
 
mínus indicator plus

Dokopy tri štátne UN   Dokopy tri štátne UN

+ VšZP majú dlh cez 1mld €! Alebo sa mýlim?
 
mínus indicator plus

už teraz   už teraz

sa dodávajú "originál súčiastky", ktoré vyrábajú sekundárny dodávatelia. Známy pracoval v Prahe nemenovaného predajcu, kde neoriginálne "prebaľovali" do originálnych obalov. Zodpovednosť samozrejme nesie firma, ktorá ich predáva... Asi je to známy fakt a Nemci pravdepodobne vedia, že nevyriešia a nespôsobia žiadnu veľkú zmenu oproti súčasnosti. Regulácie a bezpečnosť sa dajú nastaviť aj v takejto situácii.
 
mínus indicator plus

kedy to Fico 1x prevzal vládu?   kedy to Fico 1x prevzal vládu?

podľa tabuľky bol v roku 2007 v havarijnom stave 0, slovom nula, mostov z 1675 zo Správy ciesť. A v roku 2017 je ich 15. A v akom stave je školstvo? zdravotníctvo? Toto je výsledok vlády strany, ktorá sa pred ľuďmi hrá na sociálnu demokraciu
 
mínus indicator plus

výborný článok   výborný článok

škoda, že SME cielene nepracuje na tom, aby ponúkala relevantné odborné články. V záplave blogov zapadnú takéto kvalitné práce
 
mínus indicator plus

určite, Rusi majú   určite, Rusi majú

najlepšie technické riešenia vo vesmíre, mohli ten lenochod poslať aj na Mars
 
mínus indicator plus

ide o opatrovateľky   ide o opatrovateľky

ktoré pracujú za minimálnu mzdu na Slovensku! Táto pani konkrétne pravdepodobne pre katolícku charitu. V roku 2015 ficovláda na viac ako polroka nezabezpečila financovanie opatrovateľských služieb a na ulici ostali stovky opatrovateľov a tisíce opatrovaných. Teraz 2018 sa situácia zopakovala, financovanie bolo zabezpečené do apríla 2018 a nové projekty ešte nefungujú... Táto "sociálna vláda" má plné ústa starostlivosti o sociálnych. V roku 2016 sa rozbehli projekty po polnoci po Silvestri a do obeda (sviatka 1.1.2016) boli obsadené pridelené miesta neznámymi agentúrami, ktoré nemali žiadne opatrovateľky ani opatrovaných. Polroka sa potom postupne prideľovali uvoľnené financie normálnym agentúram, ktoré sa v prvej várke ku konktraktom nemohli dostať. Mimochodom, ani tieto financie nie sú platené ficovládou, ale prelievajú sa cez Eurofondy.
 
mínus indicator plus

aaa   aaa

a super, že ty si svojim inkognito nickom do neho môžeš kopnúť... máš lepší nápad, kto likviduje Putinových odporcov?
 
mínus indicator plus

otázka je   otázka je

koľko nosičov sa nakoniec bude dať skutočne recyklovať... toto zatiaľ nie je asi uvedené v žiadnom výpočte, ale niekde sa dalo odhadnúť, že sa pri štartoch nepoužijú všetky nosiče, ktoré sa šťastne vrátili na zem... je to len domienka?
 
mínus indicator plus

zlodejov z  lúpeže   zlodejov z lúpeže

ktorých v nízkom rozlíšení zachytila kamera dokreslí umelá inteligencia... páchateľmi boli: Clonney, Pitt a Damon z Dannyho jedenastky.
 
mínus indicator plus

voľby ešte ukázali jedno   voľby ešte ukázali jedno

že SMER bez spolupráce s ostatnými stranami nedokáže valcovať. Tam, kde mala koalícia spoločného kandidáta vyhrala. Tam, kde Most a SNS išli samostatne, SMER nevyhral. Fico sa veľmi spoliehal na jednokolovú voľbu, ale nepočítal s tým, akú mobilizáciu to spustí. 30% účasť je rekord.
 
mínus indicator plus

oprava   oprava

ročníky 2001/2002 nastupovali do prvého "reformného" ročníka ZŠ, 1997/98 vtedy nastupovali do 5. "reformného" ročníka. Učebnice neboli načas pre tieto deti do ich ukončenia I. event. II. stupňa.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME