Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Bavaria
1 >
mínus indicator plus

potrebovali by aj poľských psychiatrov,   potrebovali by aj poľských psychiatrov,

aby ,,pretestovali" OĽANOvedcov, hlavných slovenských ,,expertov" na epidémiu. A na MATa by sa malo podrobne pozrieť celé konzílium psychiatrov.
 
mínus indicator plus

Len som pozrel na fotku   Len som pozrel na fotku

a typickejší podvodnícky zjav si len ťažko viem predstaviť. Pôsobí úplne totožne ako iný vykuk - Kočner. Uživil by sa v amerických filmoch ako dokonalý predstaviteľ ničomníka. Aj na nominácie na Oscara by možno prišlo. Ináč sa čudujem, že ho ešte nikto z dotknutých doteraz ,,nesundal". Ako v tom slovenskom prísloví: na každého psa sa predsa palica nájde. Nuž uvidíme, či po tomto zásahu slávik dospieva. Dúfam, že tomuto skrátia reťaz.
 
mínus indicator plus

To to niekto ešte verí Matovičovi,   To to niekto ešte verí Matovičovi,

že keď niečo povie, že je to pravda? Veď tam sú typické pracovné metódy: lož, výmysel, oľanograf, svojrázne vysvetľovanie tvrdých dát ako práve fúka vietor, nadávky vedcom, novinárom, kritikom, opozícii, koaličným partnerom, občanom, prezidentke...
 
mínus indicator plus

Na Slovensku je postup ,,vedcov" OĽANO   Na Slovensku je postup ,,vedcov" OĽANO

taký iný ako inde vo svete. Kým naozajstná vedecká špička radí znižovať mobilitu ľudí, nechodiť ani na hromadné testovacie bambusiády, sedieť doma, OĽANOvedci pod nátlakom na ľudí robia presný opak. Zhromažďujú všetkých ľudí do spoločných priestorov a potom sa budú čudovať, že čísla nakazených budú stúpať aj po testovacej bambusiáde. Na chvíľu síce poklesnú vplyvom malého počtu robených PCR testov (Bambus Testovič to vyhlási za svoje víťazstvo nad ,,hnusobou"), ale potom sa to zase zvrhne.
 
mínus indicator plus

fugu vnímam skôr v hlavách   fugu vnímam skôr v hlavách

Bambusa Testoviča či ministra vojny koroNaďa. Neviem načo čaká generálny prokurátor. Bambus Testovič a OĽANO porušujú zákony ako na bežiacom páse a nič? To je veľmi nebezpečné. Alebo bude trestnoprávne zúčtovanie s nimi po najbližších parlamentných voľbách? Vo svojej opitosti mocou im nedochádza, že aj to príde.
 
mínus indicator plus

tlačovka PATA a MATA o 16.00   tlačovka PATA a MATA o 16.00

Dvaja najväčší vinníci súčasnej zlej epidemickej situácie PAT a MAT (krajčí a matovič) avizujú tlačovečku. Zrejme MAT má nejaké nové vedecké grafy, ktoré ,,vypočítal" next time, once time. Alebo sa MAT po nedeli zase ,,vedecky" zamyslel a PAT vykoná opatrenia s termínom okamžite aj so spätnou platnosťou až do termínu september 2020, day after day. Napríklad, že my na Slovensku nebudeme očkovať, aj tak to nefunguje, somebody sa predbiehajú a budeme testovať antigénmi everybody. A ešte ten Sulík a najnovšie aj Remišová stále vystrkujú rožky, závidia vedeckú genialitu a vizionárstvo MATA a nehlasujú v súlade so závermi 18. vedeckého sumitu OĽANO s hosťom Križiakom.
 
mínus indicator plus

Minister vojny koroNaď ako   Minister vojny koroNaď ako

infantilný budzogáň, podobne aj ďalší chlapci z OĽANO sa radi hrajú na vojačikov. Stačilo by, keby im radšej Igor Testovič kúpil playstation. Nemrhali by sa tu v takom obludnom rozmere zdroje štátu.
 
mínus indicator plus

pokiaľ vstupujú do štatistiky   pokiaľ vstupujú do štatistiky

denne vykonaných testov rôzne počty PCR testov, tak sa z toho nedajú robiť závery. Raz urobia 20000 testov, iný deň 3000 testov. Presne takto sa ,,pomýlil" Bambus Testovič aj so svojimi OĽANO surikátami pri hodnotení ,,úspechu" plošnej testovacej bambusiády. Tesne po nej klesal počet vykonaných PCR testov a Bambus to dal na svoj graf ako víťazstvo svojej plošnej testovacej bambusiády a porážku ,,hnusoby".
 
mínus indicator plus

prebieha 1. kolo, 2./9. deň   prebieha 1. kolo, 2./9. deň

vojenskej operácie ,,Šprty v nosoch" pod velením admirála Bambusa Testoviča a armádneho generála koroNaďa. Zatiaľ okolitý svet horúčkovito zháňa čím viacej vakcín, predbieha sa, prepláca vakcíny... A Bambus Testovič sníva svoj sen o 158. kole antigénového celoplošného skríningu tesne pred parlamentnými voľbami 2024...
 
mínus indicator plus

Znižovanie mobility ruka v ruke   Znižovanie mobility ruka v ruke

so zvyšovaním počtu očkovaných je jediná správna cesta na remízu s koronavírusom. Vyhrať sa nedá, vidíme stovky mŕtvych aj na maličkom Slovensku. Správna cesta určite nie sú hókusy-pókusy Bambusa Testoviča s antigénovým hromadným testovacím šialenstvom. Už to tu bolo a nevyšlo. Bambus Testovič sa nepoučil ani na vlastnej tuposti a chyby znovu opakuje. Háda sa z vedcami, z politickými partnermi a súpermi, so žurnalistami, so župami, s mestami a obcami, skrátka so všetkými. Záujmom je mrhať antigénovými testami, vymrhať ich a znovu nakupovať, trnavská firmička súťaž vyhráva...
 
mínus indicator plus

Už klesá vplyv lockdownu,   Už klesá vplyv lockdownu,

údajne najprísnejšieho možného, ktorý začal po Novom roku. Ľudia sa už rozbehli na pracoviská. Preto sa bude situácia, čísla pozitívne testovaných opäť zhoršovať. Nezachráni to Testovičova bambusiáda s antigénovým testovaním. Opäť dôjde len k tomu, že po testovaní sa zníži počet vykonávaných PCR testov, k tomu úmerne aj čísla pozitívne testovaných (už overený postup). A vtedy do toho vstúpi slávnou tlačovkou bambus Testovič a prehlási antigénové testovanie za veľkého víťaza nad vírusom. Presne tento postup tu bol aj pri prvej Testovičovej bambusiáde. Pravda o pár dní budeme na tom podobne zle ako vtedy, čísla budú ďalej narastať. Bambus Testovič nie že nemá mať vysokoškolský diplom, ale pri jeho matematickej ,,logike" a chápaní počtov ani maturitu. Porovnávať počty nakazených v 1. a 2. kole a vyhlasovať nižšie počty v 2. kole za drvivé víťazstvo bambusiády charakterizuje takých rozumovo jednoduchších.
 
mínus indicator plus

je to iný Ľuboš Blaha   je to iný Ľuboš Blaha

ako Mgr. PhDr. Ľuboš Blaha, PhD, poslanec . Ale pobavilo ma to. A aj sa trochu podobá na poslanecký originál.
19.01.2021 17:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Zjavne musia mať aj 25% náhradníkov,   Zjavne musia mať aj 25% náhradníkov,

lebo prihlásení púšťajú zo strachu do gatí.
 
mínus indicator plus

klamstvá ako pracovná metóda   klamstvá ako pracovná metóda

nedávajú do budúcich mesiacov dobrú perspektívu pre krajinu. Zverstvo typu , že keď nie je po jeho, tak bol schopný zablokovať v decembri akékoľvek opatrenia a zhoršiť situáciu, len aby bolo po jeho.... Všetko pre masívny biznis trnavskej firmičky spojenej s vymrhaním antigénových testov a dokupovaním ďalších... Ono sa zdá, že sú voľby ďaleko, ale dni zúčtovania sa každým dňom isto blížia. A národ si toto ponižovanie a stratu dôstojnosti bude pamätať aj o rok, o dva aj o tri. Keď si hore, pamätaj aj na cestu, keď pôjdeš dole. Lebo počet nepriateľov, ktorý si si zabezpečil, ťa cestou dole ,,dokope do kocky".
 
mínus indicator plus

očakával som OĽANO brzdenie   očakával som OĽANO brzdenie

očkovania. Je tu vytrvalý záujem uprednosťňovať antigénové mrhanie testov - biznis trnavskej firmičky a vytvárať podmienky tomu zodpovedajúce. Akurát sa im to už vymklo spod kontroly, až taký zúfalý stav v niektorých regiónoch aj ich zaskočil. Možno to bude nakoniec ,,hnusoba" , ktorá dá bambusa Igora na lopatky.
 
mínus indicator plus

otázka a odpoveď č. 11 vypovedajú   otázka a odpoveď č. 11 vypovedajú

o (ne)zmysle celého toho Testovičovho cirkusu - už to získalo aj meno tzv. Bambusiáda, zrejme podľa dutej hlavy OĽANO ,,génia". Toto naozaj oberá ľudí na Slovensku o dôstojnosť. Preto ja sa tohto cirkusu nezúčastním. Pričom rešpektujem, že niektorí sú nútení ísť do práce a prinútil ich vydieraním ísť na testy. Za tým tuším prízemný dôvod - čo najväčšie mrhanie antigénových testov - biznis trnavskej firmičky. Naďalej budú tendencie obmedzovať počet PCR testov, naďalej budú tendencie brzdiť očkovanie , vytvárať podmienky pre antigénové testy. Celý december to bolo o tom, bez opatrení zhoršiť situáciu tak, aby antigény zostali ako ,,nevyhnutná" možnosť. Ale božie mlyny melú pomaly, ale isto. Príde čas, keď zomelú aj OĽANO Bambusa, tak ako zomleli ,,velikánov" mečiara či fica. Tu je to ale aj o stratených životoch, preto by to malo byť aj trestnoprávne.
 
mínus indicator plus

matovič pôsobí ako jedinec   matovič pôsobí ako jedinec

s vyoperovanou hanbou, s vyoperovaným charakterom, s vyoperovaným rozumom. Tu boli väčší politickí mačovia ako ON (mečiar, fico) a nedopadli dobre. Pritom boli násobne schopnejší a vzdelanejší. Ani matovič nedopadne dobre, prídu ďalšie voľby. A po nich vzhľadom na súčasnú situáciu nielen vyvodenie politickej, ale v prípade matoviča a jeho poskokov aj trestnoprávnej zodpovednosti.
18.01.2021 17:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pozitivita testov klesá v ďalších   Pozitivita testov klesá v ďalších

kolách vždy. To nie je žiadne čudo, zázrak, senzácia ani zásluha zMatkoviča Testoviča. Veď sa v prvom kole oddelila množina pozitívnych do karantény, tak už testovaní nie sú.
 
mínus indicator plus

Slovenskí žandári budú behať po lesoch   Slovenskí žandári budú behať po lesoch

a chytať ľudí v prírode, neotestovaných antigénmi? To fakt? Pri manažérskych neschopnostiach vládnych činiteľov predpovedám, že nebude kde sa prihlásiť na testovanie, online povypadávajú ako huby po daždi a rady budú hektometrové...
 
mínus indicator plus

OĽANO Testovič pracuje metódou   OĽANO Testovič pracuje metódou

vydierania demisiou, metódou permanentnej lži ako pracovnej metódy, metódou vzletných pátosových hesiel. Remišová už nato nereflektuje, Sulík ešte údajne naposledy??? Uvidíme. OĽANO Testovič úspech odôvodňuje matematickým poklesom počtu pozitívne testovaných v ďalších kolách oproti prvému. Však keď vyradíme pozitívnych z ďalšieho testovania, tak je jasné, že ďalšie kolá budú priaznivejšie výsledky. To nie že diplom mu nepatrí, ani maturita pri takých matematických ,,geniálnych" záveroch. Za tým sa pritom skrýva snaha o čo najväčšie mrhanie antigénových testov, však áno, nákup a dodanie testov vyhráva firmička.
 

1 >

Najčítanejšie na SME