Nedeľa, 20. október, 2019 | Meniny má Vendelín

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Marek Bielek
1>
mínus indicator plus

 

Na tých weboch zo zoznamu píšu naozaj bludy. Nečítajte ich v rámci zachovania vlastného duševného zdravia. A tento zoznam je potrebný. Aj keď len pre určitú časť obyvateľstva. Lebo inteligentný človek ho nepotrebuje - ten nehľadá informácie na takýchto retardovaných weboch. A pre idiota je takýto zoznam ako červené súkno. Vidí za tým konšpiráciu a cenzurovanie jeho obľúbených zdrojov. Mimochodom, kto požíva weby zo zoznamu ako zdroj informácií, tak ten je obyčajný truľo. A keďže to je truľo, tak ma nezaujíma jeho názor na tento zoznam. Kruh sa uzatvoril.. :))
 
mínus indicator plus

 

Asi nič. :))
Reakcia k téme: A máme tu druhú Gorilku
21.11.2015 11:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Postaviť mimo zákon nie. Nie sme ako oni. Stačí, keď ich donútime rešpektovať naše zákony. A to bez výnimky. Komu sa to nebude páčiť, šup ho praktizovať si Šariu naspäť do púšte. A hlavne ich treba vzdelávať. Najmä mladých. Vybiť im z tých ich gebulí to násilnícke náboženstvo. Treba im dať šancu sa zmeniť a prispôsobiť. Teda aspoň tým, ktorí o to stoja.
 
mínus indicator plus

 

Lucia. Vyhováraš sa na náboženstvo. Fajn. Vieš, čo si to náboženstvo myslí o ženách? Asi nevieš. A zjavne nevieš ani to, čo si myslí o ľudských právach všeobecne. Humanizmus a Islam sú dva nezlúčiteľné pojmy. Ty si neprejavila rešpekt k náboženstvu. Ty si prejavila dešpekt ku humanizmu a jasne si si tým vyhranila hranicu vlastnej sebaúcty. Si poslankyňa, emancipovaná žena. Nie chudera, ktorá sa musí podriaďovať vyše 1000 starým spoločenským normám. A dúfam, že si pri tom morálnom pokrytectve mala vlasy zakryté..
Reakcia k téme: Nepodala som ruku moslimovi
08.11.2015 13:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Bikerovi stačilo povedať ďakujem. Bol to prínosný komentár. To ostatné bolo zbytočné..
 
mínus indicator plus

 

Homeopatia dokázateľná pomocou kvantovej fyziky? Cítim tu námet na Nobelovu cenu. Daj nejakú perlu, nech si zlepším tento upršaný deň.. ;)
 
mínus indicator plus

 

No musia si ho voliť. Je to nevyhnutnosť a nie ich hold demokracii. Ako som už vyššie písal, dedenie funkcií tu neprichádza do úvahy. A celibát veru bol ochranou. Ale ochranou cirkvi a jej majetku. Nie biblických hodnôt. V podstate áno. Nový zákon zmierňoval barbarstvá Starého zákona a robil ho ľúbivejším pre plebs. Ale nepopieral ho. Oba zákony sú súčasťou Biblie. A Biblia nie je bonboniéra, že si povyberáš lek kúsky, ktoré Ti chutia.. ;)
 
mínus indicator plus

 

Môže ich mať. Ja som z východu a mám ich tiež. Ale touto paušalizáciou len verejne deklaruje svoju hlúposť. Lebo všetci plešatí sú náckovia, všetci pokérovaní sú recidivisti a všetci východniari sú hlupáci. Aký pekný a jednoduchý svet..
 
mínus indicator plus

 

Šéfa si volili. Pravda. Ale nazvať tento proces demokratickým je trošku trúfalé.. :) Po väčšinu kresťanstva by posty ani nemohli byť dedičné. Zabudol si na predpísaný celibát? Aj keď v praxi to vyzeralo úplne inak. Všetci šukali a všetko sa dedilo. Biblia bola iba pre chudobných..
 
mínus indicator plus

 

Ty máš z východu nejaký komplex, alebo si len prirodzene blbý?
 
mínus indicator plus

 

Poprosil by som napísať aspoň pár vecí, ktoré kresťanstvo podedilo od Rimanov a Grékov. Filozofia kresťanstva je dedičstvom antiky? V ktorom vesmíre? Mimochodom Ježiško povedal o Starom zákone toto: „Nemyslite si, že som prišiel zrušiť Zákon alebo Prorokov; neprišiel som ich zrušiť, ale splniť. Veru, hovorím vám: Kým sa nepominie nebo a zem, nepominie sa ani jediné písmeno, ani jediná čiarka zo Zákona, kým sa všetko nesplní. Kto by teda zrušil jediné z týchto prikázaní, čo aj najmenšie, a tak by učil ľudí, bude v nebeskom kráľovstve najmenší. Ale kto ich zachová a tak bude aj učiť, ten bude v nebeskom kráľovstve veľký“ (Mt 5, 17-19).
 
mínus indicator plus

 

Toto je vo vedeckom stĺpčeku? Že vo viere používame srdce? To akože ten sval? Čo ste Aztékovia? Toto je blog, komentár, názor.. Toto nepatrí do vedy..
 
mínus indicator plus

 

Je mi ľúto tvojej ženy..
18.03.2015 13:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
04.03.2015 15:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nájdime spôsob, ako naozaj potrestať neplnoletých zločincov. Keď to dokážeme, nebudú potrebné facky na policajnej stanici. V momentálnej situácii však uprednostňujem výchovné facky pred beztrestnosťou. Kto porušuje zákon, mal by byť potrestaný. A je jedno, koľko má rokov. To je totižto obeti zločinu úplne jedno..
Reakcia k téme: Dlhý bič na Rómov
02.03.2015 15:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To si nevšímajte. Toto je len retardovaný praprabratranec zo siedmeho kolenaTomáš. Produkt tradičnej rodiny a inbreedingu. Písal som do stredoveku. Zajtra ho dajú do klietky. Už nebude otravovať. Sorry za spam. ;)
Reakcia k téme: Aliancia za Rodinu
03.02.2015 20:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ty si popleta   ty si popleta

"Referendum je úplne o niečom inom. Je o tom, aby sa žiaden iný zväzok ktorý nie je zväzkom muža a ženy nevolal rovnako. môže sa volať napríklad mužmužstvo, alebo ženaženstvo. " Si ma pobavila. Keď je fakt iba toto zásadným problémom Aliancie, tak ste si to mali riešiť cez Jazykovedný ústav Ľudovíta Štúra a nie cez referendum. Ja, občan sekulárneho štátu, nechcem platiť peniaze preto, že sa katolíkom nepozdáva naša slovná zásoba..
 
mínus indicator plus

 

Na robenie detí treba dvoch. Dajme tomu, že homosexuálny jedinec má zdravé orgány a má aj ochotu to dieťa urobiť. Kde nájde ženu, ktorá mu ho donosí? Myslíš, že by si žiadali o adopciu, keby existoval nejaký funkčný systém, ktorý by im zaistil ich biologické dieťa? Tá analógia s bytom a autom je úplne od veci. A aj to tvoje resumé, že homosexualita je vlastne životný štýl. Omyl. Homosexualita je údel. Tú si nevyberáš. A v našej nešťastnej krajine je to dosť nepríjemný údel. Daj mi prosím Ťa návod, ako sa má homosexuál OCHOTNÝ použiť svoje pohlavné orgány na rozmnožovanie dostať ku dieťaťu.
19.01.2015 15:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tu asi došlo k omylu. Ja som za to, aby mali všetci úplné rovnaké práva. Aj preto som napísal, nech dá link na takéto štatistiky, lebo inak to je trepanie. Ja som totižto tiež nič podobné nezachytil. Podľa mňa je cyrosu len ďalší človiečik, ktorý si pomýlil svoje želania s faktami. A popri tom sám seba charakterizoval vo svojej poslednej vete. Naozaj by ma veľmi prekvapil, keby tu hocijakú štatistiku aj reálne dal. Druhá vec je, že podľa mňa k tomuto relevantné štatistiky ani neexistujú. Keby to bolo naozaj všetko také jasné, tak sa tu nemáme o čom baviť..
19.01.2015 14:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ochota mať deti? To čo je? Takže keď chce homosexuál deti a dokonca je aj OCHOTNÝ ich mať, ako to má riešiť? Má sa postaviť na ulicu a ochotne preťahovať všetky oproti idúce ženy? Tie budú tiež ochotné a donosia mu decko? Alebo ako si to s tou ochotou myslel?
19.01.2015 13:40 | Oznám správcovi
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME