Utorok, 10. december, 2019 | Meniny má Radúz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: chucknorris
1 >
mínus indicator plus

To som nevedel,   To som nevedel,

že to urobili hráči.
 
mínus indicator plus

A z coho vyplyva,   A z coho vyplyva,

ze je v tomto nespolahlivy? Hadam sa potvrdilo, ze s nou nebol zbierat tie huby? Lebo ine nevrdil, pokial viem.
 
mínus indicator plus

Na margo tych vsetkych kritikov,   Na margo tych vsetkych kritikov,

mna by zaujimalo len jedno, aj ked sa uz opakujem, no doteraz som nedostal ziadnu rozumnu odpoved. Naco to, do prdele, furt vsetci citate, ked mate k tomu neustale vyhrady? A este sa aj zucastnujete diskusii. Bud ste masochisti alebo umyselne vyhladavate roztrzky. Inak neviem. A to este pokrytecky niektori napisu, ze nebudu stracat cas s prenosmi na digi alebo s platenymi clankami na sme. Hlavne ze na taketo pridrbane diskusie cas maju. A to si este napriek svojej inteligencii neuvedomuju, ze tymito svojimi nezmyselnymi prispevkami zvysuju citanost.
 
mínus indicator plus

Tak ale zase netvárme sa,   Tak ale zase netvárme sa,

že tie všetky body získali maďarské tímy len s Novými Zámkami ...
 
mínus indicator plus

No ale veď nech   No ale veď nech

si stavia každý kedy chce. U nás sme mávali stromček skoro vždy až do konca januára a ja ho tiež mávam tak dlho. Nevidím dôvod, prečo by som nemohol. Veď to nikde nie je predpísané. A stavať sa ho snažím už niekoľko dní pred Vianocami, nemá zmysel si všetko nechávať na 24. Samozrejme, keď má na to niekto "lidi", tak si ho môže dovoliť stavať aj 24. Ja sa snažím nechávať na Štedrý deň len to nevyhnutné, čo sa nedá urobiť skôr a radšej mám v tento ale aj ďalšie dni čo najväčší pokoj, veď o tom sú nakoniec sviatky. A mimochodom, nerozumiem tej súvislosti stavania stromčeka 24., "lebo že ježiško". To akože on nosí stromček alebo ho ozdobuje alebo čo má s tým spoločné?
 
mínus indicator plus

Kristepane,   Kristepane,

akí ste umrnčaní! Spôsobuje vám to nejakým spôsobom nejakú ujmu alebo vás to nejako negatívne postihuje alebo si len jednoducho potrebujete zase do niečoho kopnúť? Ale veď "klídek". Nikto vás tam nenúti ísť, doma si ho pokojne postavte 24. a 27. ho vydrbnite do prdele a pohoda. Musíte sa rozčuľovať kvôli každej pichovine? To naozaj nemáte väčšie problémy? Tak to vám gratulujem.
 
mínus indicator plus

Ešte šťastie,   Ešte šťastie,

že máme Teba, toho najväčšieho ... odborníka. Len dúfam, že máš rovnaký meter aj na seba, aj keď podľa úrovne toho príspevku je ešte cesta ďaleká.
 
mínus indicator plus

A ako vieš, že   A ako vieš, že

nerozhodol aj v tomto prípade?
 
mínus indicator plus

A to sa ako dokazuje,   A to sa ako dokazuje,

že niečo nie je? Ja som si doteraz myslel, že sa dokazuje len niečo, čo existuje.
 
mínus indicator plus

Keď použijem podobné   Keď použijem podobné

uvažovanie ako Ty (fuj, až ma striaslo), tak ako je možné, že Tí traja zvyšní muži ju nepredbehli, keď je všetkým jasné, že muži sú páni tvorstva a teda sú jednoznačne rýchlejší?
 
mínus indicator plus

Netrep, že stále.   Netrep, že stále.

Prvýkrát bolo vypredané až na Slovan a to ešte "nesocialisticky" zvýšili vstupné na 12 eúr. Mimochodom, v porovnaní so 7 eurami na Slovane. A na prvom zápase bolo niečo cez 2600 divákov z kapacity 3800. A mimochodom,inteligenti, uvedomili ste si vôbec, že ide o kritický článok voči Slovanu? Či aj vy patríte k tým, čo susedovi závidia ešte aj počasie na jeho pohrebe?
 
mínus indicator plus

Nerád používam takéto protiargumenty,   Nerád používam takéto protiargumenty,

ale aká úroveň argumentov, taká úroveň protiargumentov. Keď v Michalovciach čakali, kým im zamrzne rybník, aby mohli hrať hokej, tak Slovan bojoval v československej lige o tituly. Preto nechápem tým ustavičným pridrbkaným poznámkam o potrebe prebojovávania sa Slovanu do druhej ligy. Každý, kto má IQ aspoň húpacieho koňa a nemá mozog zastretý neodôvodnenou nenávisťou, tak by nemal mať absolútne dôvod čo len uvažovať nad nejakým postupovaním z nižších líg.
 
mínus indicator plus

Skús to ešte raz napísať   Skús to ešte raz napísať

aj pre tých, čo neberú žiadne psychotropné látky.
 
mínus indicator plus

Ach ...   Ach ...

Slovenskí "tiežfanúšikovia", neviete nič len kritizovať ...
 
mínus indicator plus

A čo nejdeš na onlajny?   A čo nejdeš na onlajny?

Tam máš online komentár zo všetkých zápasov. Tak čo tu vyplakávaš. Sme nie je športový server a nikdy nebude dávať online zo všetkých zápasov, či už futbalovej alebo hokejovej ligy. To znamená, že vždy by bol niekto nespokojný. A keď si majú vybrať zápas, ktorý by bol pre nich z komerčného hľadiska najzaujímavejší, tak podľa mňa zápas Slovana s majstrom je jednoznačná voľba. To je tak ťažké na pochopenie? Ešte dokedy to tu budete dokolečka omieľať?
 
mínus indicator plus

Ak máš Ty v paži svoju   Ak máš Ty v paži svoju

rodinu, absolútne sa jej nezastaneš a je ti jedno, čo kto o nej hovorí, tak to je Tvoja voľba, ale nie každý dokáže byť taký "mámvpi.ista" ako Ty.
 
mínus indicator plus

Nikto netvrdil, že hrali na inom ľade,   Nikto netvrdil, že hrali na inom ľade,

to si môžu myslieť asi len "potomci" baranov. Ale tak ako vo futbale môžu poveternostné podmienky negatívne ovplyvniť hru jedného z mužstiev (ak nevieš ktorého, tak skús zapojiť baraní mozog), tak môže aj kvalita ľadu ovplyvniť hru jedného z mužstiev viac ako druhého. Čo myslíš, ktorého? Útočiaceho alebo brániaceho?
 
mínus indicator plus

Netrep sprostosti,   Netrep sprostosti,

keď si to nepamätáš, tak choď vytvárať konšpirácie do hlavných správ. Vygúgli si ako to bolo s EBEL Ligou a potom niečo napíš. To je klasický prístup, niečo vymyslíš a potom použiješ.
 
mínus indicator plus

Aká normálna vec?   Aká normálna vec?

Ty si zase vynechal lieky? Čo je normálne na tom, a je jedno či je postihnutým mužstvom Slovan alebo ktorékoľvek iné, keď za jeden zákrok je mužstvo potrestané dvakrát? Raz penaltou a raz vylúčením. To je čo za blbosť? Veď to je proti logike a proti zdravému rozumu. To normálne takto niekto "múdry" vymyslel do predpisov alebo išlo o svojvoľný výklad rozhodcu? To by som rád vedel, či je tých "ujetých" viac alebo len jeden.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME