Sobota, 16. november, 2019 | Meniny má Agnesa

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: tt76
1>
mínus indicator plus

 

a čo asi tak robili doteraz? odstraňovali kalamitné drevo (realizovali kalamitnú ťažbu), lebo im to ukladá zákon. následne tieto územia zalesňovali (alebo budú zalesňovať), lebo im to tiež ukladá zákon. Samozrejme, niektorým "zeleným" je to málo, pretože tieto mladé stromy nie je vidieť na "ich" satelitných snímkach z vesmíru, takže ešte môžu niekoľko rokov pôsobiť na verejnosť dezinformáciami o "masívnom odlesňovaní" Slovenska.
 
mínus indicator plus

 

Ale zase zápas s Trnavou tiež nie je asi podľa jeho predstáv :) Možno do tretice.
 
mínus indicator plus

 

A ako mala Trnava hrať, keď o viedla o 3 góly? Na počet prihrávok? Ku koncu ešte aj o jedného hráča menej v poli. Prvý polčas TT jasne lepšia, aj keď ku gólom pomohli aj chyby súpera. Ale o tom je futbal. Frustrácia hráčov ZM bola evidentná.
 
mínus indicator plus

 

Ok. Lenže o tom sa v článku nepíše (preto som položil takú otázku).
 
mínus indicator plus

 

Ak sa Rusov správal nevhodne, tak nech je potrestaný. Rovnako ako tí, čo ho celý polčas obhadzovali rôznymi predmetmi z tribúny. Dvorný rozhodca Slovana to samozrejme toleroval. Zápas síce dva krát prerušil, ale to už zjavne musel. Ako sa má brániť hráč, keď mu hrozí zranenie a rozhodca na to zjavne kašle? Koľkokrát ho upozornil na tie lietajúce predmety? SBS na to kašlala tiež. Aj to si videl? Či selektívna porucha zraku? Vidím len to čo chcem, to čo nechcem nevidím. To je symptóm. P.S. A na toho Godála ti odpoviem len troma slovami - Diego Armando Dobrotka.
 
mínus indicator plus

Rozumiem tomu správne ...   Rozumiem tomu správne ...

, že podľa polície Mitrea spadol sám :o
 
mínus indicator plus

 

Ako môže jedna vypatlaná opica (ktorá rozbíja poháre o hlavy usporiadateľov, hajluje pred očami tisícok ľudí) pochopiť, že niečo treba robiť s ostatnými vypatlanými opicami?
 
mínus indicator plus

 

Neplač. A hlavne si nevymýšľaj. Penalta bola jasná. V STV záberoch to bolo jasne vidieť. Michalovce hrali na hranici dovoleneho, často aj za ňou, celý zápas, doplatili na to nakoniec. Rozhodca bol Čech, na rozdiel od sk rozhodcov pískal solídne.
 
mínus indicator plus

 

Tak, tak. Vtedy keď sa kupujú tituly, poháre a účasti v skupinovej fáze EL.
 
mínus indicator plus

 

Veľmi trefný názor. Bohužiaľ politické strany tu budú vždy. Ako ináč sa má potom odborník (dajme tomu taký, ktorý nie je členom žiadnej strany) dostať do vlády než tak, že ho tam nejaká politická strana nominuje? Ibaže by sme mali úradnícku vládu (odborníkov) menovanú prezidentom. To je ale dosť málo pravdepodobné, vychádzajúc z politickej reality.
 
mínus indicator plus

 

To tam načo zase postavil na záver van Kessela? Za stavu 1:2?
 
mínus indicator plus

Hmm   Hmm

“... klimatická zmena spolu s nepôvodným smrekom jednoducho menia doterajšie pravidlá lesného hospodárstva ...” Lenže smrek je v Tatrách pôvodný. A napriek tomu sa tieto pôvodné smrekové porasty na hornej hranici lesa hromadne rozpadajú. Ide o zložitý problém - klimatická zmena áno, je príčinou, plus chyby človeka v minulosti - nepôvodné smrečiny, ktoré boli zaradené v minulosti do bezzasahoveho režimu (5 st ochrany) poskytli ideálne podmienky na množenie a šírenie lykožrúta. Ten potom nabral na intenzite tak, že už sa mu dnes “neubránia” ani pôvodné smrečiny.
 
mínus indicator plus

 

Nič v zlom, ale si to zjavne nepochopil. Nová v porovnaní s minulou sezónou / sezonami. Nový majiteľ. Mužstvo prešlo totálnou obmenou, nový tréner presadzuje nový herný systém. To všetko, ako sa hovorí “za pochodu”.
 
mínus indicator plus

 

Najprv to nazveš antifutbal, hneď na to rozumný futbal. Tak si aspoň vyber, nie. Nemusi to byť to isté. Ani nie je, zväčša. Súhlasím s tým, že dostupovanie hráčov súpera, najmä na obrannej polovici musí byť súčasťou hry mužstva, ak chce v dnešnom futbale uspieť. Platí to aj pri ofenzívnejšom poňatí hry. Škoda, včera toho gólu Plovdivu, ale nebola to tak celkom náhoda. Predtým 2x z tej strany súper pohrozil, do tretice mu to vyšlo. Treba si na to dať pozor, znehodnotí to potom 80 min výborného výkonu. :(
 
mínus indicator plus

 

Škoda, veľká škoda :( Celkovo veľmi dobrý výkon Spartaka. Postup by bol zaslúžený. Paradoxne, to vylúčenie už v 35 min nemalo rozhodujúci vplyv na zápas. Mužstvo dobre zareagovalo takticky. Chybou boli tie nepokryté centre z pravej strany do našej šestnástky, ktoré pribúdali s časom, následne nepokrytie súperovho útočníka vnútri boxu. Tam ten gól visel vo vzduchu. Žiaľ :(
 
mínus indicator plus

 

Absolútny súhlas. Sme sa približuje k mediálnemu suterénu na Slovensku míľovými krokmi.
 
mínus indicator plus

 

Menichov výkon bol zlý, ale všetku vinu by som mu nedával. Podľa mňa veľa nebezpečných situácií Bulharov po tej strane vyplynulo z toho, že Oršula nestíhal. Zjavne, tréner mu dal úlohy, na ktoré nemá. Na druhej strane obrany rovnako zlý výkon Záhumenského, príliš veľa jednoduchých chýb. Tým pádom sa Plovdiv dostával do tlaku a Trnava bola od 20 minúty "vypojená" z hry. Škoda, pretože keby to tak nebolo, Spartak by sa viac dostal k svojej hre (Tešija, Lovat, v útoku Tavares). Jasné, na keby sa nehrá ... A van Kesselovi treba vysvetliť, že keď chce hrať útočníka v Trnave, musí sa zapájať do pressingu už od šestnástky súpera.
 
mínus indicator plus

 

Lenže to musí byť diametrálne odlišný výkon :(
 
mínus indicator plus

 

Ako povedal jeden nemenovaný politik - harakter rozhoduje. Trnava dnes v zostave s 19r Tavaresom, 18r Mihalekom (dal gól), 20r Mesíkom a Sobczykom (dal gól). Štatistika zápasu - strely celkom 27:3 (!), strely na bránu 11:0, rohy 12:1. Iste, Bosniaci toho veľa neukázali, ak nerátam váľanie sa po trávniku a diskusie s rozhodcom. Uvidíme ... potenciál “nové” trnavske mužstvo má.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME