Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: iluminator
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Klamať ako kresťan
05.10.2013 17:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Klamať ako kresťan
23.09.2013 19:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

tazko povedat kto jej ho dokatoval   tazko povedat kto jej ho dokatoval

ale tiez by som reval keby sa mi dala dcera na dzihad a zomrela ako teroristka
 
mínus indicator plus

strasna ta teroristicka sebranka   strasna ta teroristicka sebranka

hlavne ze mirko toda vybral dojimavu fotku s placucou babickou. aby propagandy nebolo malo
 
mínus indicator plus

haha, dobré...   haha, dobré...

Vo všeobecnosti možno konštatovať, že aktivisti Amnesty International či IĽP považujú páchanie výtržníctva (a zrejme aj inej trestnej činnosti) za morálne prijateľné či dokonca nezakladajúce trestnú zodpovednosť, ak smeruje k povaleniu režimu osobitne v RF, a to za každých okolností bez ohľadu na absenciu nutnosti zvolenia protiprávnej formy konania či akéhokoľvek spoločenského či morálneho prínosu spojeného so spáchaním činu. Aktivisti volajúci po prepustení aktérov kauzy Pussy Riot v prípade potreby ignorujú pozitívne právo a nadraďujú mu mimoriadne svojsky interpretované právo prirodzené, ktoré ako také upravuje základné princípy fungovania spoločnosti, nemožno ho však ponímať ako všeobecný regulátor, ktorý je schopný plnohodnotne regulovať všetky vzťahy v spoločnosti. Spomínaným spôsobom postupujú dokonca aj v prípadoch, v rámci ktorých by porušenie pozitívneho práva v oblasti trestnoprávnych noriem znamenalo ohrozenie fungovania spoločnosti. Vzhľadom na neobhájiteľnosť svojich pozícií zatvárajú oči nad právnymi i nad všeobecnými etickými aspektmi prípadu a vzhľadom na očividný politický záujem umelo živia bezdôvodnú hystériu sprevádzajúcu vyvodzovanie trestnej zodpovednosti voči obvineným.
 
mínus indicator plus

SaS a bezpečnost   SaS a bezpečnost

je velmi zvlastna kombinacia. Najprv samotna nominacia Galka, potom nezvladnuta kauza riaditela VSS-ky, znizovanie obranyschopnosti OS SR v dosledku rozpredaja nielen prebytocneho majetku ale aj vystroje a vyzbroje.. Teraz pre zmenu drzi Sulik zubami-nechtami vo funkcii "odbornika"-estebaka Blanarika, znameho o. i. udelovanim previerok roznym pochybnym a vydieratelnym ludom. Ak to takto pojde dalej a bezpecnost obyvatelstva bude v rukach tychto z roznych stran ovplyvnitelnych podnikatelov a manazerikov, radsej sa odstahovat.
04.03.2011 11:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Netvrdim ze sa mozes oboznamovat zo všetkym, ale robit z cloveka s danou previerkou niekoho bez previerky mi dojde dost odvazne. Este tak bez vsetkych potrebnych previerok... Co podla toho co bolo medializovane tiez nie je celkom pravda a previerku VSS mal ale vydali mu ju s chybnym datumom - bohvie koho pricinenim.
 
mínus indicator plus

bez previerky?   bez previerky?

Previerka NBU pre stupen prisne tajne nie je previerka? :D
 
mínus indicator plus

 

O povaľačovi si hovoril ty, predo mnou: "komunistickym diktatorom zo zamocnika ako z kaviarenskeho povalaca". Na Havla mám svoj názor, ale to sem nepatrí.
 
mínus indicator plus

 

Heh, mne je zas bližší pracujúci človek ako povaľač. Nevadí: povaľačov za ústavných činiteľov!
 
mínus indicator plus

Btw.   Btw.

Aj Tito bol pôvodným povolaním zámočník.
 
mínus indicator plus

Chadžimba nebol agentom KGB   Chadžimba nebol agentom KGB

Páni novinári, Chadžimba bol dôstojníkom KGB: Chadžimba narodil v roku 1958 v Tkvarčeli v Abcházsku. Po skončení vojenskej služby pracoval v tkvarčelskom mestskom výbore Komsomolu a ako zámočník v rekreačnom zariadení v suchumskom okrese. Neskôr študoval na právnickej fakulte Abcházskej štátnej university, po ukončení štúdia pracoval ako právny konzultant na Suchumskom chemickom závode. V druhej polovici osemdesiatych rokov absolvoval stáž na Vysokej škole KGB v Minsku., neskôr sa stal kapitánom tkvarčelského oddelenia KGB. Počas gruzínsko-abcházskeho konfliktu pôsobil na východnom fronte ako veliteľ vojenskej rozviedky a kontrarozviedky. Neskôr pôsobil ako riaditeľ abcházskej bezpečnostnej služby, vedúci oddelenia pre boj proti pašeráctvu abcházskeho Štátneho colného výboru a ako podpredseda abcházskeho Štátneho colného výboru. Od roku 1999 do roku 2001 bol predsedom abcházskej Štátnej bezpečnostnej služby. V rokoch 2001 - 2002 pôsobil ako prvý podpredseda abcházskej vlády. v rokoch 2002 – 2003 bol ministrom obrany a podpredsedom abcházskej vlády. V rokoch 2002 - 2003 bol prvým podpredsedom vlády a ministrom obrany. Od roku 2003 bol predsedom abcházskej vlády. S podporou Moskvy neúspešne kandidoval vo voľbách prezidenta na jeseň roku 2004. Po dosiahnutí Kolesnikovom sprostredkovaných dohôd s protikandidátom Bagapšom pôsobí od roku 2005 ako abcházsky viceprezident. http://www.despiteborders.com/...
 
mínus indicator plus

 

Rusi majú 18 ministerstiev na 142 miliónov obyvateľov, Slovensko má 14 ministerstiev na 5 miliónov obyvateľov. Ministerstvo pre mimoriadne situácie je v 142 miliónovom štáte užitočná vec, pri všetkých požiaroch, povodniach či teroristických útokoch. Čo sa týka zoznamu, UTFG.
 
mínus indicator plus

hahahaa   hahahaa

Smiesnemu panovi Hrdlickovi to dojde smiesne :D Skoda ze uz bol odsudeny a mal podmienku. Mne dojde smiesny tento recidivista
 
mínus indicator plus

 

Nevidím nič zlé na tom, pokiaľ niekto študoval na špičkovej vojenskej škole. Myslieť si, že niektoré povolania možno vykonávať bez preverenia, je absolútna blbosť, a samotný fakt, že niekto prešiel preverovaním, považujem za pozitívum.
Reakcia k téme: Shooty
18.09.2009 13:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

HDP   HDP

Ok, predpokladám, že tým argumentuješ k téme strategickej rovnováhy. Čiže keď si vďaka tomu HDP Holandsko vyvinie niečo, podobné Topolom-M, Bulavám a Iskanderom, napíš ešte raz.
Reakcia k téme: Shooty
18.09.2009 13:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Solídny odborný článok   Solídny odborný článok

Prečo Európa a svet (ne)potrebujú antirakety? http://www.despiteborders.com/...
 

1 >

Najčítanejšie na SME