Sobota, 25. január, 2020 | Meniny má Gejza

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: skorumpovaná justícia
1 >
mínus indicator plus

Megakorupcia v súdnictve,   Megakorupcia v súdnictve,

je každodenný jav na Slovensku. Stačí sa prebehnúť okolo obeda po prilahlých kaviarničkach, takmer v každej sedí nejaký skorumpovaný sudca s advokátom, kde dohadujú rozhodnutie sudcu, zakoľko, kedy, techniku odovzdávania úplatku. Je to aj daň za to, že tento štát nechce mať silnú políciu, SIS, prokuratúru, ktorá by na takéto javy nasadila účinnú silu a eliminovala by korupciu v justícií. Sami politici ticho podporujú svojou svojou nečinnosťou korupciu sudcov, aby mohli nadalej rabovať, podvádzať a kdyby neco, aj oni sa obrátia na poriadne skorumpovaného sudcu, ktorý zatiahne za ručnú brzdu a karavána ide dalej. Na Slovensku je to tak. V Chorvátsku za jeden den zavreli 72 (!) sudcov, včetne sudcov NS... Na Slovensku niečo nemysliteľné.
Reakcia k téme: Sudcovia, nehanbíte sa?
16.03.2009 9:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Skorumpovaná justícia   Skorumpovaná justícia

z 1400 sudcov je neskorumpovaných možno 200, určite nie viac
 
mínus indicator plus

Načo další súd...   Načo další súd...

9mm Luger a spravodlivý rozsudok by bol na svete už pred 10 rokmi
 
mínus indicator plus

..   ..

sekáč Štefanko a ožran Šatka...ale takýchto expertov je tam viac.
 
mínus indicator plus

dovtedy,   dovtedy,

kým nenastúpi na šichtu pán Defenestrátor a pán Luger.
 
mínus indicator plus

Komunistický prezident nie!!!   Komunistický prezident nie!!!

Bože chráň...! Zatial sme nemali šťastie ani na jedné antikomunistického prezidenta alebo premiera...
 
mínus indicator plus

Všetky zločinecké finančné skupiny   Všetky zločinecké finančné skupiny

majú prachy v daňových rajoch, aby org. činn.v trest. konaní to nemali ľahké........ ...Kajmanských ostrovoch vraj už teraz majú veľa peňazí uložených napr. na Cypre.
 
mínus indicator plus

FICO SPÍ!   FICO SPÍ!

nechá skorurumpovanú justíciu, ako tretí pilier moci , okrádať a šikanovať spoluobčanov v spolupráci s organizovaným zločinom . Viac ako 50% uznesení sudcov je nezákonných. A Fico mlčí, aj ked vie o tom...
 
mínus indicator plus

Slovenskému súdnictvu   Slovenskému súdnictvu

pomôže len defenestrácia v kombinácií s Luger 9mm
 
mínus indicator plus

hm...   hm...

chyba je v megakorupcií v justícií..najmenej polovica policajtov pácha trestnú činnosť tým, že denne zametávajú trestnú činnosť pod koberec.
 
mínus indicator plus

Presne tak,   Presne tak,

keby sa policajti obávali skorumpovaných sudcov, to číslo by bolo nižšie. Skorumpovaný policajti a prokurátori majú pri zneužívaní právomoci verejného činiteľa ešte nádej, že nejaký megaskorumpovaný sudca zatiahne za ručnú brzdu.
 
mínus indicator plus

To fuj   To fuj

by si mal radšej adresovať hanebnému senátu KS BA, ktorý mohol zastaviť aj Fica..
 
mínus indicator plus

Najvyšší súd?   Najvyšší súd?

Pri všeobecne známej megakorupcií v súdnictve, NS už nepôjde proti škandaloznemu rozhodnutiu KS BA. Tu by ešte teoreticky mohlo pomôcť keby aktivisti pezinčania zorganizovali posledný možný tlak pred budovov NS. Vytvoriť koridor cez ktorý by museli všetci sudcovia prejsť k hlavnému vchodu... Potom už len US súčastne s ESLP....
 
mínus indicator plus

1200 nevybavených sťažností   1200 nevybavených sťažností

ani nie je veľa, ked zobereme do úvahy, že dobrý pracovitý sudca na Slovensku vybaví 300-350 podaní. Správa nie je celkom presná, pretože vo veľa prípadoch došlo k zmieru medzi občanom SR a vládou SR, v ktorom bola vláda povinná vyplatiť miliony korún len za vlaňajší rok za nesprávne , nezákonné úradné rozhodnutie slovenských súdov. O tom táto správa akosi divne mlčí. V prípade že by došlo k pojednávaniu na ESLP, vláda by sa nedoplatila a aj sťažovatelia prijali princíp, lepší vrabec v hrsti, ako holub na streche.
 
mínus indicator plus

hmm...   hmm...

ked hovoríme o korupcií, nie vždy sa jedná o priamu korupciu odovzdaním nejakej finančnej hotovosti. O korupcií sa hovorí aj vtedy, ked si strany prihrávajú na smeč a tým morálne narušujú niečo. Sfalšovanie podpisu, alebo podpísať prezenčnú listinu za druhého je určite nemorálne, teda korupčné.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME