Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: DragoNotPipeline
1 >
mínus indicator plus

dostali ich tam developeri   dostali ich tam developeri

tak nech si teraz búchajú hlavu... návrat komunizmu
 
mínus indicator plus

 

Vďaka, opravené. Trošku rok uletel.
 
mínus indicator plus

 

Pan Dulla vy ste dlhorocny zastanca ropovodu BSP to vieme vsetci. Keby ste vedeli, tak ide o novy ropovod a vypustenie jeho koridoru a nema nic s povodnym ropovod. Asi tolko. :)
 
mínus indicator plus

 

Jej kľúčovým partnerom je BVS, ktorá dodáva pitnú vodu viac než 700-tisíc domácnostiam v hlavnom meste a ďalším mestám a obciam na západnom Slovensku.
 
mínus indicator plus

 

To je cely Bratislavsky a cast Trnavskeho a Trencianskeho kraja.
 
mínus indicator plus

 

Trosku mimo nie? Novorocne salvy sa strielaju kazdy rok. Cize ziaden Kiskov vymysel, ale tradicia. Ja som asi 1,5 km vzdusnou ciarou a vobec to nebolo take hrozne.
 
mínus indicator plus

 

Dost trapne, ze niekto potrebuje vystupovat pod mojim menom. Hold Robo Puk niekomu stipil na otlak a fesaci nevedia co dalej.
 
mínus indicator plus

 

Treba citat s porozumenim :). Ja urcite nie som v ziadnom suzvuku s Novakom. Keby som bol drzim hubu a krok a nepisem o tom tento blog. :)
 
mínus indicator plus

 

Mily diskuter, vdaka za Vas nazor a komentar. Ja len v skratke zareagujem. Som zasadne proti cyklotrase cez Sihot a spristupneniu verejnosti. Myslim, ze moje aktivity z oblasti zivotneho prostredia su lahko dohladatelne. :) Vssetko dobre. :)
 
mínus indicator plus

 

A za kolko ten Dragun odstupil v prospech Knazka? Urcite viete presne :).
 
mínus indicator plus

 

To moje P.S. znamena, ze si maju stat za nazorom. :) A na ostatne prazdne slova asi len tolko, ze podla seba sudim teba. :)
10.01.2017 13:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Možem sa spýtať aký to bol z mojej strany prejav alibizmu? 1. Som laik a nie medik 2. Z laického pohľadu pán vyzeral byť reálne podchladený 3. Pán mal zjavné omrzliny na nohách (noha 2-3x väčšia ako normálne a bola fialo-čierna) 4. Pán sa doslova nenormálne triasol a nedokázal komunikovať a regovať na otázky. Ako sa volá, kde je a či mu je zima. Urobil som to čo som najlepšie vedel. Dal som ho do stabilizovanej polohy, prikryl som ho dekami a následne som volal 112 a čakal na mieste do príchodu sanitky. Prečo by som si mal brať domov cudzieho človeka bez ohľadu na to či je bezdomovec alebo nie. Čo ak by mi po ceste do bytu alebo v byte zomrel?
09.01.2017 17:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Elektronicka peticia za ochranu Sihote je tu: http://www.peticie.com/peticia...
 
mínus indicator plus

 

Michal na tej Junáckej by Vás mali lepšie inštruovať, alebo sa snažíte úmyselne vymýšlať dezinformácie. 1. územné, stavebné povolenie a iné právne úkony vykonáva starosta v rámci preneseného výkonu 2. poslanci do toho zo zákona nemôžu ani slovo povedať 3. Škoda, že úrad nedokázal spracovať a predložiť poslancom za posledných X rok žiadny nový územný plán zóny. :) A inak keby ste si prečítali môj blog poriadne zistili by ste, že mojím cieľom nebolo len dissovať, ale aj navrhnúť iné riešenie. :)
 
mínus indicator plus

Fake profil   Fake profil

Dátum registrácie: dnes 10:10:52 velmi zaujimave. Smutne, ze uradnici a mozno tie obskurne postavicky, o ktorych pisem maju potrebu si zakladat fake profili a neznesu konstruktivnu kritiku. Hold smola. :)
 
mínus indicator plus

 

Edo to čo je v článku a čo píšeš ty je iba umelá bublina a to vies..... Lebo uz nastala náprava na úrade. Tlačovka bola len preto aby bola :)))
 
mínus indicator plus

 

Všetko je ok, len alfa a omega je to, že rozhodnúť môže prokuratúra a taktiež o prehodnotenie mohol požiadať stavebný úrad MČ BANM :) to je všetko... Ostatná práca je fajn, ale podnet na prokuratúru na preskúmanie nikto okrem nás nepodal.
 
mínus indicator plus

Pán Jakub Mrva alias Kolok2   Pán Jakub Mrva alias Kolok2

Áno Martin si zaslúži poďakovanie za prácu na Kolibe, ale k tomuto projektu a jeho aktivite len toľko: 1. Dostal ponuku odomňa aby sa podpísal pod podanie na prokuratúru. Lebo len prokuratúra môže rozhodnúť o zrušení záväzného stanoviska mesta. To je jediná zákonna cesta ako zrušiť kladné stanovisko mesta. 2. Škoda, že napr. Martin iniciatívne na rokovaní miestneho zastupiteľstva nenavrhol aby miestne zastupiteľstvo BANM cez starostu nežiadalo hlavné mesto o prehodnotenie záväzného stanoviska. Pán Mrva, pre Vás je naša aktivita možno robenia PR, ale my sme skoro rok pracovali na príprave podania a nakoniec sa nám podarilo pripraviť naozaj kvalifikované podanie v rozsahu skoro 50 strán a konáme. Miesto toho aby ste ocenili niekoho prácu tak sa to snažíte označiť za PR aktivity. Škoda.
 
mínus indicator plus

 

Vaše aktivity sú super a držím im palce a aktívne spolu komunikujeme či už cez email alebo cez Facebook! :) Držte sa :)
 
mínus indicator plus

 

Celkom vtipná reakcia na moju osobu: 1. OZ Nie ropovodu sme založili v roku 2009 dva roky predtým ako som nastúpil do BVS 2. V BVS som pracoval na zmluvu na dobu určitú, na konkrétny projekt a zmluva mi bola niekoľkokrát predlžovaná do termínu ukončenia projektu. Čiže žiadne vyhodenie :) 3. Jááj, škoda, že mi ten Kňažko nedal nič :) 4. Máš pravdu ako Inštitút sa venujeme celému kraju od Bratislavy po obec Závod. Čo je na tom zlé? V blogu som urobil jednu chybu za ktorú som sa ospravedlnil. Ale ostatné vyjadrenia nikto nespochybňuje.
 

1 >

Najčítanejšie na SME