Nedeľa, 20. október, 2019 | Meniny má Vendelín

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ifoo
1>
mínus indicator plus

 

ja len nechapem redakciu, že tu strpí týchto bláznov - veď všetci vieme aké majú nicky. To ich nemôžu jednoducho vymazať na trvalo? ...alebo asi nie, lebo su platiaci a zakaždým si založia nový zaplatený nick. Potom je to fakt nejaký bohatý zúfalec, alebo organizácia...(?)
 
mínus indicator plus

 

Frešo, bol pri koryte 8 rokov, mal možnosť zaviesť bezplatnú dopravu a nič! Teraz pred volbami sa zobudil a bude tu tliachat taketo socialistické nezmysli? Ach jaj...
 
mínus indicator plus

 

Kusého nemusím, ale s tými psami v parku súhlasím! Psíčkari si velice zvykli chodiť všade s tými hovnovyrábačmi a najmä medzi malé deti! Nech si chodia kydať lajná na iné miesta a nie do parkov...!
 
mínus indicator plus

 

Mrva je biely kôň pozemkovej oligarchie okolo D1. Nič viac. A čo spravil pre dopravu okrem jej blokovania na akože "protesty" a vytváranie ešte väčších zápch?
 
mínus indicator plus

Vychodňarčina novinárčina?   Vychodňarčina novinárčina?

"Prečo, sa budeme pýtať na meste." NA meste??? WTF? "...doprava stále zachádza ku Freshu" KU, jasnéééé... Inak OK, reko na SK pomery v poho :)
 
mínus indicator plus

Prvý?   Prvý?

Prvý tohtoročný? A na začiatku roka bolo leto? :D
 
mínus indicator plus

a ešte...   a ešte...

"Blesk zasiahol v stredu popoludní v hlavnom meste Prahy" keď tak: Blesk zasiahol, v stredu popoludní, v hlavnom meste Českej Republiky - Prahe...........alebo keď tak: Blesk zasiahol, v stredu popoludní, v hlavnom meste Prahe........... kks
 
mínus indicator plus

jediný idiot si tu ty   jediný idiot si tu ty

sa už nestrápňuj, ty "na vlaku" ...
 
mínus indicator plus

 

akože klobuk dolu!!! hláška roka!!! :D :D :D inak, ani ja som to nikdy nevedel pochopiť, prečo to tak volajú, keď je to anglické slovo :)
 
mínus indicator plus

Uff... to sú preklepy   Uff... to sú preklepy

"Trump sa zúčastní na inauguračnom obete v Statuary Hall..." "Začiatok prvých z trojice inauguračných plesov. Prvé dva budú v Liberty Ball a Freedom Ball v Centre..." ...áno, rád si kopnem :D
 
mínus indicator plus

dovolím si nesúhlasiť   dovolím si nesúhlasiť

RTVS má podľa mňa - aj podľa môjho okolia má najkvalitnejšie programové zloženie za celú dobu STV a to som mladý človek. Taká Narkóza, alebo Hnoj sú úplne nepozerateľné - RTVS vs slovenske ostatné TV je ako sto ku jednej...
 
mínus indicator plus

ufff   ufff

Tak toto bola na mňa až príliš silná "káva"!!! S toľkými gramatickými chybami by to nenapísal ani rodený Maďar... To v tom TASR zamestnávajú absolventov pomocných škôl? To si nemôže pán autor/ka po sebe aspoň prečítať? A prečo to SME, keď to už prevezmú, neskoriguje? Skazilo mi to celý dojem z inak zaujímavého článku.
 
mínus indicator plus

 

Všetci vieme odkiaľ vietor fúka... Teda pardon, odkiaľ Hornád tečie, aj cez aké "osady"...
 
mínus indicator plus

Dubaj...   Dubaj...

Dubaj je krajina? Of course...
 
mínus indicator plus

F+F   F+F

efenef - nová móda :D
 
mínus indicator plus

WOW!!!   WOW!!!

Tak dobre som sa schuti naposledy zakonil pri Kredenci :D Ale fakt, Hudak je majster slova a vtipu ;-)
 
mínus indicator plus

???   ???

To nikoho na magoriáte nenapadlo ako náhradu za Umelku dať ďalšiu zastávku pred križovatku, ako je Filozofická fakulta UK? Podľa mňa by sa to dalo a aj ovca by zostala celá aj vlk sýty... :)
 
mínus indicator plus

presne toto ma napadlo!   presne toto ma napadlo!

Tolko chyb... že nasledovat bude win 8.2 a potom win 9... oh my god! To uz fakt moze byt novinar ktokolvek? Ved uz asi rok je zname ze po win 8.1 pride win 10 - ktory je v testovani uzivatelmi uz cez pol roka! A uspesny win 98? Okej, win 95 bol uspesny, ale potom s megauspechom bol/je v podstate dodnes XP a Win 7 po ktorom v clanku nie je ani zmienka... suma sumarom, clanok o nicom :) Budiiiicek TASR!
 
mínus indicator plus

?   ?

Mňa by skôr zaujímalo, ako je možné, že na palube bola sekera??? WTF ??? Veď po 11/9 sa nesmú na palubu dostať ani len manikúrové nožničky, tak ako tam mohla byť sekera?
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME