Streda, 29. január, 2020 | Meniny má Gašpar

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: anda_k
1 >
mínus indicator plus

 

Ako k tomu prídu! Nalúpili a užívať nebudú! "Strašné"! ,:-)
 
mínus indicator plus

 

Prosím ťa, obdivujem tvoju vtrpezlivosť diskutovať s trollom, ktorý v jednom vlakne diskusie použije v diskusii s jedným diskutérom päť nickov a ešte štýlom - podľa nôt zo Súmračnej: ty o voze a on o koze. Zdá sa, že toto sa zmeny nedočká!
 
mínus indicator plus

 

Náhoda to určite nie je. Je to totiž na objednávku. Obvinenie na objednávku. https://www.aktuality.sk/clano... A najviac sa mi páčia, rozumej bridia, ľudia, čo sa oháňajú 89-tym a pritom v čase, keď bol si ho ani nevšimli.
06.12.2019 0:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ale vidíme, z článku: " ... sa asi radia o tom, ako obvinenie využiť v kampaní, kde už padli všetky zábrany." A vidíme viacerí, pozri: https://www.aktuality.sk/clano...
05.12.2019 23:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Presne tak. To je aj môj názor. Volím SaS.
 
mínus indicator plus

 

Niet väčšej záruky, akou rýchlosťou budú tie zlaté tehličky "rozfofrované" ako taký detail, že prevoz zlatých tehál sa vykoná pod dohľadom Bodorovho BONULU! Smer nad zlato!
 
mínus indicator plus

 

Server Google je snáď slovenský server? Prečo by mal Matovič vravieť o dvoch "oo", keď v angličtine sa dve "oo" číta ako "u" ? Na tvoju reakciu k Matovičovi v tejto súvislosti možno použiť len staré známe: "Pre hlupáka každý hlupák!"
 
mínus indicator plus

 

Také video celkom určite nie je vtipné. Putin o sebe vysiela signál, že je primitív. Nielen on, signál s takým istým obsahom o sebe vysiela každý, kto také video schvaľuje. Zdá sa, že Putin iné starosti nemá, len točiť primitívne videá. "V Rusku musí byť radosť žiť!"
 
mínus indicator plus

 

Ty si fakt na hlavu! ,:-/
 
mínus indicator plus

 

Nakoniec omyl je na našej strane: Pozri: https://www.politico.eu/list/p...
 
mínus indicator plus

 

Prečo najbližšie, čo ti bráni urobiť tak teraz? Uvidíme, či zareagujú na upozornenie, lebo príspevok v diskusii s nimi veru nepohne.
 
mínus indicator plus

 

oprava: ... všetkých osem príspevkov...
 
mínus indicator plus

 

Tvoj názor u len môže byť objektívny, do diskusií zaregistrovaný 28.11.2019 a všetkých nosenie príspevkov len na vyvinenie Pociatka o okydavanie SaS a Oľano. Ak by sme mali vychádzať z diskusie, tak mimoriadne odporný a abnormálne trápny bol súdruh Blanár!
 
mínus indicator plus

 

Ten, ktorému neustále treba chrániť chrbát, vykladá si neustále mylne post predsedu vlády. Že ním nebol preto, aby si trošku spestroval svoju neužitočnú existenciu vymyslením funkcie štátnej radkyne, aby nainštaloval taliansku mafiu na úrad vlády, lebo štátomafia pre vykrádanie slovenských daňových poplatníkov je málo! A keď dostal spis na stôl od SIS o nevýhodnom predaji, neurobil nič v prospech daňových poplatníkov, lebo ochrániť štátnu pokladnicu pred lepkavými paprčami, to by vlastne bolo proti daňovým poplatníkom, proti štátu však? Hotová velezrada by to bola, to áno, ale velezrada mafiánskych praktík, ku ktorým tak ochotne pričuchol: "veľavážený ex" predseda vlády! Ten Blanár je taký trápny, že nestojí ani za zmienku. Už len od Smeru SD by sme sa mohli dočkať "zodpovednej zmeny", 12 rokov nič, po voľbách nastúpi "zodpovedná zmena"?! "Veľavážený ex" to vlastne už naznačil v čom bude spočívať, štátomafiáni si budú lepšie kryť chrbty ako doteraz! No úžasné!!!
 
mínus indicator plus

 

Podľa článku v januári 2009 vznikol rozhovor, euro máme od 1. januára 2009, teda v čase rozhovoru iba niekoľko dní sme to euro mali. Ešte dlho všetci rozmýšľali v korunách, prepočítavali na koruny a konkrétne dotyční inkriminovan zo zverejneného rozhovoru viedli rozhovor o udalostiach a s tými udalosťami spojených finančných transakciách predchádzajúcich dátumu 1. január 2009. Teda o čom inom ako o korunách mal Počiatek v týchto súvislostiach hovoriť? To mal v rozhovore iba niekoľko dní po prijatí eura prepočítavať na Euro? Myslím si, že o všetkom, o čom hovoril, hovoril celkom vedome s jasnou mysľou a na opitosť sa vyhovárať nemôže!
 
mínus indicator plus

 

Z článku: "Po ôsmich rokoch Najvyšší súd v auguste 2008 rozhodol..." Po ôsmich rokoch, lebo kauza Tipos vznikla v roku 2000. Euro sme prijali s účinnosťou od 1.1.2009, Počiatek spomína v rozhovore na nahrávke z Trnkovho bytu v januári 2009 koruny z dôvodu, že o koruny v tejto kauze išlo a tie museli byť uvádzané aj v rozhodnutí súdu z augusta 2008. Neskôr, po 1.1.2009 cyperská schránková firma Lemikon prevzala pohľadávku Športky voči Tiposu a vymáhala ju už v eurách. Apropó: Tipos má dnes novú kauzu. https://www.aktuality.sk/clano...
 
mínus indicator plus

 

Politická strana sa musí zaregistrovať na ministerstve vnútra preto, že to tak vyžaduje zákon. Zákon to nevyžaduje z dôvodu, aby členom takej politickej strany zabezpečil beztrestnosť, "na to môžeš vziať jed" !!!
 
mínus indicator plus

 

Rovnako. Volím SaS.
 
mínus indicator plus

 

Šéf kandidátky Smer SD odpovedá na legitímne otázky: Na všetky tri legitímne otázky, uvedené vo vašom diskusnom príspevku diskutér indigo21, odpovedám nasledovne: Povedzte menovite o koho ide, menovaným pridelím štátom platenú ochranku. Tym, ktorí ju pridelenú do dnešného dňa nemali, tým ju pridelím, tomu, ktorý ju pridelenú k dnešnému dňu má, tomu ju posilním. Peter Pellegrini, šéf kandidátky Smer SD ,:-) ,:-) ,:-)
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME