Utorok, 21. január, 2020 | Meniny má Vincent

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: palop72
1 >
mínus indicator plus

 

Pokiaľ viem, Slovensko zabralo iba územie, ktoré bolo zabraté Poľskom po Mníchovskej dohode...
 
mínus indicator plus

 

Zbytočná oprava. NECHCE SA IM
 
mínus indicator plus

 

Už chápem prečo je tam s. Fico aj po tomto výroku " rok 2009: Ubezpečujem Vás, že v roku 2014 ja už v politike nebudem" Ďakujem.
 
mínus indicator plus

 

A kde priateľu si bol Ty??? Prečo si nezorganizoval protesty proti prepusteniu, nízkemu trestu, neschopnému právnikovi, nepísal do Británie???
 
mínus indicator plus

 

Ak chceš brániť slovensko proti psychopatom, tak sa veľmi, ale veľmi rýchlo prihlás na psychiatrii...
 
mínus indicator plus

 

V predčasných voľbách si môžeš zvoliť koho len chceš.
 
mínus indicator plus

 

V súčastnosti neexistuje lietadlo, ktoré by vedelo vzlietnuť autopilotom. Ja som letel len raz a viem to. Ty 60 x a vymýšľaš. Pristanie s autopilotom je pre letcov ( pilotov ) náročnejšie ako manuálne pristanie a je limitované poveternostnými podmienkami. Stačí trošku silnejší vietor a autopilot je v r.... . Tvoje príspevky sú choré. Klameš, vymýšľaš a ohýbaš pravdu ako sa len dá.... Možno to naozaj píšeš tak ako to cítiš, no priateľu, pri karme 13 je niekde chyba.
05.01.2018 0:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ak je to všetko dokázané, tak čo potom riešia???, kde je obvinenie??? PS: Vratky DPH? Nemýliš si to z niekym iným?
05.01.2018 0:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Prečo pre Boha by o tom mal Kiska informovať ??? Sú to prezidenti samostatných štátov a nie deti v materskej škole. ......." to on je zlý, ....ja som chcel , ale on nie,.......... to Ferko...., spravilo sa to Samo....." Ak sa dohodnú, je o čom informovať, ak nie, tak nie. PS: Osobne by som bol rád, keby SR vyznamenala p. Kubiša a ČR p. Gabčíka. To by bolo gesto o previazanosti naších krajín.
 
mínus indicator plus

 

Prosím, ak nevieš čo všetko medzi ZHN patrí, tak sa aspoň nestrapňuj.....
 
mínus indicator plus

 

Pardon 50.000 ...
 
mínus indicator plus

 

Asi preto, že majú necelých 50.00 obyvateľov....
 
mínus indicator plus

 

Nepresvedčíš, majú vlastnú pravdu. Stále chcú dôkazy, a keď im ich predložíš tak nie sú dôveryhodné. Zbytočná polemika. Už nerozmýšľajú, iba opakujú sovietsku propagandu. Noviny a novinári v rôznych krajinách, kde neexistuje cenzúra a každí si môže písať čo chce sú nedôveryhodní. Tí nestranní sú predsa v štátom riadených novinách. Tam všetci hovoria to isté, takže to bude asi pravda.....
 
mínus indicator plus

 

Klamstvo
 
mínus indicator plus

 

Ledaže by to nebol normálny občan SR. Buď nie je občan SR, alebo nie je normálny.
 
mínus indicator plus

 

Keby ste aj mali pravdu, čo nemáte, nech si to vyriešia Ukrajinci, nie Rusi. A ešte k tomu tajne, ako zlodej.
 
mínus indicator plus

 

ukraina sa po slovenský píše Ukrajina. Stratila 100 tis km štvorc. územia? Krym - 26 860 km², rozloha územia ovládaného separatistami môže byť max. 25 000 km² ( celá Donecká - 26 517 km2, celá Luhanská - 26 684 km2). To znamená, že Ukrajina môže prísť spolu o približne 50 000 km². Ekonomika zbankrotovala, stratili cca 8 miliónov ľudí, - môže byť, ale opäť tu počítaš celú Luhanskú a Doneckú oblasť - takže skôr menej. Uhoľné bane, nerastné bohatstvo, atd. - keby na tom poli tak dobre nebolo by ich treba dotovať. A spolu s Krymom boli tieto oblasti dotované. Rusko získalo veľké územia, - nie. Nie oproti tomu čo stratilo. Alebo získalo. Získalo povesť nedôveryhodného partnera, a získalo nenávisť Ukrajincov, Rusku najbližšieho národa. A ešte si k tomu môžeš pripočítať vojnové škody, lebo keď sa trhnú, Ukrajina im ich platiť určite nebude.
 
mínus indicator plus

 

Aj ja sa pýtam, kde mali zbrane policajti. Ako to, že policajt ( ZA KANDELáBROM ),vôbec dovolil priblížiť sa susede a mestskému policajtovi k nebezpečnému, ozbrojenému páchateľovi. A kde boli ostatné hliadky. Keby išlo o neozbrojeného, 16 ročného zasrana, bolo by ich tam určite viac. Ale nesmeli by byť viacerí, iba jeden.
 
mínus indicator plus

 

Ďakujem za opýtanie. Všetko v poriadku. Vidno jeden slušný človek, aj na rodinku sa opýta.
31.10.2014 11:09 | Oznám správcovi
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME