Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Stefan_LEVI
1 >
mínus indicator plus

 

Čo tak napísať prečo a kedy utekajú "celebritne" manželky slovenských mafiánov?
 
mínus indicator plus

 

Výzva Glvacovi nebola aby odišiel z politiky ale aby sa vzdal funkcie podpredsedu parlamentu. Akú štátnu funkciu majú Matovic a Sulik, ktorej by sa mali vzdať ?
 
mínus indicator plus

 

Najsmutnejšie je, že tie "dobré mená" za tohto parlamentu nemajú šancu. Radšej by som počkal.
 
mínus indicator plus

 

Ak nezvolia ďalších, tak nezvolia. Vydžali sme so 6 US doteraz, vydržíme aj do volieb a zvyšných vyberie novy parlament. Fico so smerom potom vyjdu naprazdno.
 
mínus indicator plus

 

Blog, ktorý napísala postihnutá žena ani nemal za cieľ nikoho odsúdiť ale vystrihat iných pred takýmito predatormi. Čo sa týka tej prezumpcie, treba rozlišovať medzi odsúdením a odsudzovanim. Ak vidím, že niekto niekoho zabil, nemám právo povedať, že je vrah až do jeho právoplatného odsúdenia? Aj keby ho neodsudili, pre mňa bude stále vrahom.
 
mínus indicator plus

 

Poslal by si svoje maloleté dcéry do tohto tábora?
 
mínus indicator plus

 

Keby sa ľudia stavali zodpovednejšie k svojmu životu, nepotrebovali sa spoliehať na nejakého duceho, ktorý za nich všetko vyrieši.
 
mínus indicator plus

 

S prvou časťou Vášho príspevku súhlasím, s druhou už menej. Niektorí novinári sú uplacami smerom, iní inou stranou. Niektoré noviny sú uplatnené celé, v iných len zopár ľudí. V dnešnej dobe sú však títo novinári známi a pokiaľ viem, že sú smer-Fico pzitivni ich názor je pre mňa irelevantný.
 
mínus indicator plus

 

Vôbec by ma neprekvapilo, keby mu za to niekto dobre zaplatil. Výber školy, kľúčové slová ako Soros, mimovladky, atď. Koho mi len ten slovník pripomína?
 
mínus indicator plus

 

Ja si myslím, že lepší je úprimný liberál ako pokrytecky "kresťan". Kresťan nie je kresťanom preto, že chodi do kostola ale chodí do kostola, lebo je kresťan. Rovnako kresťanom nie je ten, koho dali pokrstiť ale kto sa dal pokrstiť.
 
mínus indicator plus

 

Akú charizmu ma Sefcovic? Dokola ako papagáj omiela volebný program Smeru. A tvrdí, že je nezávislý. Pokrytec.
 
mínus indicator plus

 

V podstate každý verí alebo neverí Ficovi na základe svojho srdca. O tom je viera. Ak by existoval dôkaz, už netreba veriť ale prijať realitu. Napriek tomu existuje množstvo ľudí, ktorí tú realitu nie sú ochotní prijať. Slepí nie sú len tí ktorí nevidia ale aj tí, ktorí nechcú vidieť a radšej si zazmuria oči.
 
mínus indicator plus

 

Bolo to len zbožné želanie nastvaneho občana. Ale niečo by sme s tým mali urobiť v najbližších voľbách.
 
mínus indicator plus

 

Ak sa parlament nevie dohodnúť, prezident by ho mal rozpustiť.
 
mínus indicator plus

 

Nikde som sa nepočítal čo s tým odpadom mienia urobiť. Kam s ním?
 
mínus indicator plus

 

Niekto je tu neprebudený. Vôbec nejde o to, či Lajčák má alebo nemá dôveru predsedu vlády, ale že Lajčák nemá dôveru v túto vládnu koalíciu, a preto posledné slova má mať jedine on.
 
mínus indicator plus

 

Bol by som zvedavý, koľko kandidátov na starostov a obecných zástupcov, ktorí kandidovali pod hlavičkou smeru je skutočne aj členom strany smer. O.i. si neviem predstaviť, aby v obci s napr. 50 obyvateľmi mali skupinky všetky parlamentné strany. Kandidáti sa tu hlásia pod niektorú z vládnych strán, aby to mali jednoduchšie pri vybavovaní svojich záležitostí.
 
mínus indicator plus

 

Dosť možné že niektorý z nájomných vrahov zaspieval aj o tomto prípade.
 
mínus indicator plus

 

Ak do toho nebol zapletený kali, potom máte najneschopnejsiu políciu, ktorej pred nosom unesú človeka, dokonca aj vládne lietadlo a nik si to nevšimol. Poliakom to bolo jasné okamžite, tak ich bolo nutné oklamať. To operatívne zvládli Vietnamcov tiež bravúrne.
 

1 >

Najčítanejšie na SME